Přejít na výpis diskuzí

Kryštof Hádek

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jednou bych Tě chtěla potkat.... *3*
  • Neví tu někdo, jestli je možné sehnat a napsat Kryštofovi mail ?? Zná ho někdo?
  • Kdyžtak se podívejte na youtube na show Jana Krause tam byl taky :-)
  • Když už tam vypadá vše na Happy end, tak umírá....fakt drsný a pro holky možná až srdceryvný. Kryštofe, tohle si dělat neměl, Irsko truchlí po včerejšku asi *9*
  • Kdo jste neviděli na youtube Kryštofa v irském seriálu Raw, tak to napravte, je tam skvělej jako vždy a i když hraje pro něj asi dost citlivou roli, zvládá ji bravurně. Škoda že už nechtěl dál hrát, včerejší závěr byl fakt drsnej a jen velmi těžko stravitelnej. Doporučuju!! Byly celkem 4 řady od roku 2009- 24 dílů.
  • Rozkošnej to jeho ksichtíček :)
  • ivka315
    Vše nej nej k svátku:-)
  • 18. 9. 2010

    Kryštof 18. 9.*4* Chlapec trochu nezvládnutelný. Přichází na tento svět jako protest, možná nechtěné dítě, které si ale svoji pozici uhájí. Složitá role. Nikdo mu nedá nic zadarmo, všechno si musí zasloužit. Ve škole naráží na podivné praktiky autorit, ale zjišťuje, že jinudy cesta nevede. Je zklamán, zkouší opakovaně uvěřit, že život má smysl, ale opakovaně se dozvídá, že o něho tady ani tak nejde. Je ale schopen velkých skutků, umí překvapit, když se nebude na nikoho ohlížet. Má v sobě obrovský potenciál.*7* *13* Vše nejlepší ke jmeninám!*4*
  • kryštof

    vše nejlepsi k narozeninam Kryštofe!!!Hodně štěstí,zdraví a velké herecké úspěchy!!! *3* *4*
  • medulinkaa

    Hmmmm...

    Film 3 sezóny v pekle jsem neviděla, jen film o filmu a líbí se mi tam, ale nevím, jestli se mi spíše nelíbí ta postava v jeho provedení, než on samotný...??
    Ve skutečnosti na mě působí docela dětinsky, na to, že je mu už 28...??
    Jinak se mi jako herec moc líbí, je přirozeně talentovaný, což se dnes cení. A hezky se na něho dívá.. *5*
    • Re: Hmmmm...

      Vidím to velmi podobně: právě proto, že jsem viděla většinu filmů, ve kterých vystupuje včetně filmu 3 sezóny v pekle nejsem si jistá, zda Kryštofa nedělejí atraktivním pouze jeho role.*7* A ano, možná se chová trochu dětinsky, ale ani u 28letého muže mi to nepříjde příliš neobvyklé, neboť můj 29letý strejda se chová přesně jako on.*14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit