Přejít na výpis diskuzí

Květa Fialová

OSOBNOST 31.12.2006 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Potěšení

    Dobrý den, paní Květo, včera jsem se díval na magazín Qeer a jak jste tam mluvila to bylo něco úžasnýho, jsem gay a již 3 roky žiji s přítelem a toto vaše vyjádření mě strašně moc potěšilo, že člověk Vašeho věku dokáže takhle mluvit. děkuji Tom:-)Přeji hodně štěstí a zdraví přeji v životě.
  • chalúpka

    Dobry den pani Fialová.
    Včera som bola na prechádzke v Dúbravskej doline /na Lazisku/ tu u nás na Liptove a prechádzala som popri vašej rozprávkovej chalúpke so záhradkou. Je tak očarujúca až mi bolo ľúto, že je vidno na nej tú samotu a opustenosť. Ste veľká umelkyňa ktorá si zaslúži, aby aj jej majetok si zachoval umelecký ráz. Preto sa Vás chcem touto cestou opýtať, či by som sa o Vašu záhradku počas Vašej neprítomnosti nemohla postarať ja, bez akéhokoľvek honoráru. Chcem to robiť pre Vás ako osobu, ktorú si veľmi vážim.
    Ďakujem a do Vášho života vkladám veľa pozitívnej energie.
  • Prianie a podakovanie

    Dobry den, vecer, noc pani kvetinka Květa!
    Dovolte mi, prosim, popriat Vam novy rok lepsi a krajsi, ako v skutocnosti bude
    a podakovat sa za sirenie Vasho chapania sveta medzi ludmi. Je to optimisticky
    a povzbudzujuci pohlad na zivot z pohladu zeny,dakujem Vam!
    Ostavam so srdecnym pozdravom
    Ingrid
  • Pořad Mr.GS

    Dobrý den,
    jsem Vaší obdivovatelkou a v pořadu Mr.GS v neděli jste nakonec rozdávala nějakou knihu. Mohla by jste mi napsat její název? Ráda bych si ji koupila.Děkuji Iveta Bieberová
    • Re: Pořad Mr.GS

      Kniha se jmenuje PROROK a napsal ji Gibran. *4* Je moc zajímavá
  • sasa36

    pozdrav a přání

    Milá paní Květo, zdravím Vás a přeju Vám vše dobré, hlavně zdraví v roce 2009 i ve všech dalších. Vím, že nemáte všechno v životě lehké, proto Vám přeju hodně síly, abyste všechno potřebné dobře zvládla. Taky Vám přeju hodně posluchačů a diváků, kteří Vás mají tak rádi jako já. Saša *14* *4* *4*
  • Macura

    asdflop vbmlop erlop
    aslopk vbmlop xcmlop
    asfvmlop fglop vasefbkloúp
    aserlop bmlop dflop
    acou kočka vaše codela
    *14* asklop nmlop *5*
    xcmlop fglop *9* cvlop
    dflop nmlop
    *3*
  • Dobrý večer

    Zdravím Vás Květo,
    my osobně se asi neznáme, ale dost často se v divadle ABC potkáváme (v kavárně divadla) vždy sedíte tak u toho stolku hled naproti vchodu, párkrát jsme spolu hovořily,ale jen krátce, spíš jsme se jen pozdravily. Jsem ráda, že Vás mohu kdykoliv vidět takto osobně jinak než jen přes televizní obrazovku. Zhruba před patnácti lety jsem Vás chtěla osobně poznat když jsem Vás tak vídala v televizi, takže je fajn že Vás občas osobně vidím, někdy si ráda s Vámi i popovídám. S přáním hezkého dne (večera-jestli to ještě dnes přečtete) Ester
  • děkuji

    Děkuji vám za to že jste,mám vás ráda, od malička jste pro mě taková pohádková víla *4* a mé dcerce se líbíte také moc a mám vyřídit že v učastnících zájezdu jste dokonalá.Přejeme vám obě hlavně hodně zdravíčka a spokojenosti.
  • Zivot

    Mila pani Kveto, pisi vam z daleke blizke Italie,kde jiz 15let ziji s manzelem a 2detmi.Casto vzpominam na ceske pohadky a filmy,ktere zde bohuzel mohu videt pouze na DVD a taky na Vas jako 1 z mych nejoblibenejsich herecek,na vas nekonecny optimismus a na nadherne nazory na zivot,ktere s vami naplno sdilim.DEKUJU,ZE JSTE! Beata S. *3*
  • Kontak

    Dobrý den !

    Dobrý den!

    Nemáte prosím někdo přímý kontakt na pani Květu Fialovou? Děkuji. L.N.
    • Re: Kontak

      Dobrý den!

      Paní Květo!

      Syn Vladimíra Tutory by Vás rád kontaktoval. Bylo by to možné? Pamatujete si ještě na LAZISKO?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit