Přejít na výpis diskuzí

Cho Kyuhyun

OSOBNOST 11.1.2010 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maracujatea217
    Oh, všechno nejlepší, Hyunnie ^^~
  • phuhae
    happy birthday kyuhyun!!!!!!!! :D
  • On je tak roztomilý *14*!!!Taky krásně zpívá i tančí *3*!
    ♥♥♥♥♥♥
  • Kyuhyun

    On je úpa supéér :DD
  • mischa13

    Re: Re: for alexsie

    to přijde časem, jednou se sklidníš *1* *1*
    • alexsie

      Re: Re: Re: for alexsie

      ja asi pochibuju mozna az budu umirat *1* *1*
      • mischa13

        Re: Re: Re: Re: for alexsie

        no jen si nemysli, to si řikáš teď, jednou tě to přestane bavit a budeš zase hodná holka *15* *15*
        • alexsie

          Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

          jaq jsem hodna holka jen kdyz neco chcu ne kdyz to dostanu ale na nej bych byla mila jo to jo ale poslouchat vazne nebudu *1* *1*
  • mischa13

    for alexsie

    to je pravda, ale zas věděla bych že je můj, měla bych na to papíry *1* *1* a pak ta svatební cesta a svatební noc *1* *14* ... i když je fakt, že když by mi chtěl zahnout tak to může s papírama i bez nich *9* *15*
    • alexsie

      Re: for alexsie

      ale Kyu by to podle me neudelal na to on neni on je slusne vychovani vztahum atd za to do donga bych to rekla ze muze podvadet ale co jsem cetla tak on je pravi opak je hodnej atd ne svina na kterou vypada *1* *1* *1*
      • mischa13

        Re: Re: for alexsie

        jako upřímně, já si taky myslela že Dong bude takovej ten záletníček, ale taky sem o něm četla jakej je to zdvořilej člen SuJu a samý pěkný věcičky *1* tak to máš radost ne? *1*
        • alexsie

          Re: Re: Re: for alexsie

          tak trochu ja mam spis raci divohi ktery musis skrotit to je pak tepsve vzruso *1* *1* *15* *15*
          • mischa13

            Re: Re: Re: Re: for alexsie

            *15* no neboj, on už si tě zkrotí *1* *1*
            • alexsie

              Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

              sorry ale pochybuju kdyz me neumijou skrotit a ni moje rodice tak pochybuju ze on *1* *1*
  • mischa13

    for alexsie

    ... a pak ... už bude navždy jenom tvůj *14* *15* jak romantické ... a už umíš korejsky? To by se asi chtělo naučit *1* taky sem nad tim přemejšlela *5* (bez toho cigára samozřejmě :D )
    • alexsie

      Re: for alexsie

      ja uz par slov umim a to se casem naucim vsak on pocka do 32 ma casu dost *3* *3* *1*
      • mischa13

        Re: Re: for alexsie

        taky bych se tu korejštinu ráda naučila, ale bude to těžký jako "bůůů" *15* ... ale jak řikáš času dost, teda já nevim v kolika do toho Kyu hodlá praštit, ale doufejme, že co nejdýl *1*
        • alexsie

          Re: Re: Re: for alexsie

          jo no jeste aby do toho chtel prastit co nejdriv to by te zabylo co
          • mischa13

            Re: Re: Re: Re: for alexsie

            no hele asi takhle... pokud by do toho chtěl praštit brzo, ale semnou, tak proč ne *15* to by bylo jedině dobře, v bílym obleku by mu to setsakramentsky slušelo *1* ...i když na vdávání zrovna "hrrr" nejsem, tak tady bych udělala výjimku *1* *14*
            • alexsie

              Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

              asi tak vijimku bych vuci dongovi tez udelala ale zas pak by to u po svadbe nebylo zadny bvzruso *1* *1* nevim jak to byres ty *1* *1*
  • mischa13

    for alexsie

    no ale to bude pěkně těžký, dělat že o něj nemám zájem... když hned jak ho uvidim mi potečou z huby sliny *15* *15* si bude myslet že mám slintavku, nasadí tu roušku a zdrhne mi *9* *15* ... tak mi řekni předběžný plán pro sbalení tvého Dongiieho *1*
    • alexsie

      Re: for alexsie

      mit prachy nastehovat se do stejniho baraku jak on a jak pujde zepsem jet snim ve vytahu a jak budem vystupovat tak jako ze aby vystartujem najednou drcnem se on me pak pusti ja pak schvalne budu poustet ho a pak uvidime co se stane pak to udelam asi tak jeste 3krat a pak reknu ze nasebe mame nejakou smulu ze furt do sebe drcame kdyz vystupujem stoho vytahu *1* *1* *1* celkem ujde ale neco lepsiho musim najit v mozku *3* *3*
      • mischa13

        Re: Re: for alexsie

        dobřéééé *15* *15* promyšlený to máš slušne *1* ... ale co když bydlí v rodinnym domku?... co potom? *1*
        • alexsie

          Re: Re: Re: for alexsie

          ne oni bydlijou v panelaku to vym na 100% je to vsude *3*
          • mischa13

            Re: Re: Re: Re: for alexsie

            no teď jo, ale už je mu dost let, myslim, že za pár let bude chtít bydlet sám a je prachatej, si pořídí určo nějakou vilu *1* *1* ... můžeš dělat roznašeče jídla do domu, nevim jak je tam oblíbená pizza, tak snad roznášet kimchi by si mohla, je to jeho nej jídlo, tim ho určo dostaneš *15* *15*
            • alexsie

              Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

              to ne tak vlezla ja nebudu spis prodavat ty vili a kdyz tam bude tak treba mu poradim ktera je dobra a pak ze jsem se snim schodla si potrasame rukou a a pak ja ho donitim se mi podivat do oci a aspon chvilku se tam divat *1* *1* *1*
  • mischa13

    for alexsie

    no ano, přesně tak to bude *15* ... ale já jim to odpustím, každý může udělat chybu *15* hlavně že sme se našly *1* ...ach, ta představa je ale krááásná, trochec ale nereálná,bééééé *9* *9*
    • alexsie

      Re: for alexsie

      ale zase musis uvazovat nerealna mozna ale splnitelna to zalezi natom jakou cestu si vyberes jestly ho nechas odejit s jinou nebo budes se onej rvat dokavat si neuvedomi ze te ma rad..osobne pro me je bojovat vyzva ktera se neomita *1* *1* *15* *15*
      • mischa13

        Re: Re: for alexsie

        teda teď si mi uplně promluvila do duše, že mám chut se sbalit a vyrazit směr Jižní Korea *15* z Incheonu bych si to namířila rovnou k budově SM Entertainment a tam si na toho mýho fešáka počkala *15* *15* a pěkně od plic mu řekla: "Tak mě tu máš, já sem tvá životní láska Kyu!" *15* *15*
        • alexsie

          Re: Re: Re: for alexsie

          tak rychle by to neslo prece nechces aby stebe dostal infarkt nejdrim musis se snim srazit at se ti omluvi pak se mu koukni do oci a rekni ze to nic neni vypadej jako by te nerajmal a pak zacni delat ze te boli noha ale musis rychle nez odejde pak te treba vezma na kaze nebo nekam co vis a jeste nez tam pojedes pls nauc se korejsky at aspon pronej jse vyc inteligentni a nauc se poradne matematiku a bude to v poho *1* *1* *1* *1* *1* sorry ze je tak dlouhy ja jen co se tice rad mam hodne napadu jak zbalit kluka ale jeste jsem to nikdy nevyskousela *15* *15* *15*
          • mischa13

            Re: Re: Re: Re: for alexsie

            *15* *15* ty krááásko, dík moc, to se určo hodí :D máš to pěkně promyšlený cooo *15* jako korejština to bude oříšek, to se přiznám, ale tak základ bych snad mohla dát *15* a ta matika... hele to by neměl bejt problém, matika mě baví a navíc teď budu chodit na jeden kurz matiky, takže Kyu čekééj, už jeduuu *15* *15* ... hele tak když si to eště nevyzkoušla, je čas to vyzkoušet na tom tvym korejcovi ne? *15* když máš radu pro mě, tak ty bys to už měla mít dávno vymyšlený *15* *14*
            • alexsie

              Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

              ja ne jeste to neni celi domysleni ale uz se na tom pracuje *15* *15* ale hlavne musis vypadat ze te nezajma ze snim chces byt jenom kamoska jinak on byde vedet ze nema voc stat *1* *1*
  • mischa13

    for alexsie

    *15* *15* ještě si můžeme vlízt do krabice ne, aby to extra zboží bylo pěkně v obalu a chráněný *15* *15* ...no nevim kdo s náma eště pojede do Koreje, aniž by se pak do nich nezamiloval *15* tady bacha i na chlapi, ti naši krasavci nemůžou nechat v klidu určo i opačné pohlaví *15* *15* *15*
    • alexsie

      Re: for alexsie

      jo no to je taky za potrebi zvarit ale jen aby kdyz mi tam dojedem oni se budou zenit to by ne zabilo *9* *9* *9*
      • mischa13

        Re: Re: for alexsie

        no ty vogo to ani neřikej, mě by se zhroutil celej svět *9* *9* ...ale tak Donghae se chce prej ženit ve 32 letech, to stíháme ne? *1* a Kyu je eště mladší, tak ať si dá voraz, nejdřiv si musí eště užívat svobody, na ženění času dost...a nebo ani žádná svatba nemusí bejt, v dnešní době sou stejně IN rozvody, tak to je zbytečný *15* *15*
        • alexsie

          Re: Re: Re: for alexsie

          hej neasi ale zase musis uvazovat treba to ta holka bude strasne chtit a on ze ji nechce stratit na to prikivne ja bychji v tu chvili rosekala na cucky nwm jak ty ale ja jo *1* *1* *15*
          • mischa13

            Re: Re: Re: Re: for alexsie

            *9* nee o tom mi ani nemluv, v tu chvíli bych jí taky asi po tom ksichtě skočila *15* mrcha, zlámala bych jí hnáty *1* *1* ... to je sice možný že jí může milovat, ale pak přijdeme MY a rázem se všechno změní *15* *15*
            • alexsie

              Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

              jo no az prijedem mi tak budou mit pusu dokoran a budou si rikat kde jsme celej zivot byli proc nas jak blby nehledali ze *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit