Přejít na výpis diskuzí

Cho Kyuhyun

OSOBNOST 11.1.2010 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maracujatea217
    Oh, všechno nejlepší, Hyunnie ^^~
  • phuhae
    happy birthday kyuhyun!!!!!!!! :D
  • On je tak roztomilý *14*!!!Taky krásně zpívá i tančí *3*!
    ♥♥♥♥♥♥
  • Kyuhyun

    On je úpa supéér :DD
  • alexsie

    Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

    jaq jsem hodna holka jen kdyz neco chcu ne kdyz to dostanu ale na nej bych byla mila jo to jo ale poslouchat vazne nebudu *1* *1*
  • mischa13

    Re: Re: Re: Re: for alexsie

    no jen si nemysli, to si řikáš teď, jednou tě to přestane bavit a budeš zase hodná holka *15* *15*
  • alexsie

    Re: Re: Re: for alexsie

    ja asi pochibuju mozna az budu umirat *1* *1*
  • mischa13

    Re: Re: for alexsie

    to přijde časem, jednou se sklidníš *1* *1*
  • alexsie

    Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

    sorry ale pochybuju kdyz me neumijou skrotit a ni moje rodice tak pochybuju ze on *1* *1*
  • mischa13

    Re: Re: Re: Re: for alexsie

    *15* no neboj, on už si tě zkrotí *1* *1*
  • alexsie

    Re: Re: Re: for alexsie

    tak trochu ja mam spis raci divohi ktery musis skrotit to je pak tepsve vzruso *1* *1* *15* *15*
  • mischa13

    Re: Re: for alexsie

    jako upřímně, já si taky myslela že Dong bude takovej ten záletníček, ale taky sem o něm četla jakej je to zdvořilej člen SuJu a samý pěkný věcičky *1* tak to máš radost ne? *1*
  • alexsie

    Re: for alexsie

    ale Kyu by to podle me neudelal na to on neni on je slusne vychovani vztahum atd za to do donga bych to rekla ze muze podvadet ale co jsem cetla tak on je pravi opak je hodnej atd ne svina na kterou vypada *1* *1* *1*
  • mischa13

    for alexsie

    to je pravda, ale zas věděla bych že je můj, měla bych na to papíry *1* *1* a pak ta svatební cesta a svatební noc *1* *14* ... i když je fakt, že když by mi chtěl zahnout tak to může s papírama i bez nich *9* *15*
  • alexsie

    Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

    asi tak vijimku bych vuci dongovi tez udelala ale zas pak by to u po svadbe nebylo zadny bvzruso *1* *1* nevim jak to byres ty *1* *1*
  • mischa13

    Re: Re: Re: Re: for alexsie

    no hele asi takhle... pokud by do toho chtěl praštit brzo, ale semnou, tak proč ne *15* to by bylo jedině dobře, v bílym obleku by mu to setsakramentsky slušelo *1* ...i když na vdávání zrovna "hrrr" nejsem, tak tady bych udělala výjimku *1* *14*
  • alexsie

    Re: Re: Re: for alexsie

    jo no jeste aby do toho chtel prastit co nejdriv to by te zabylo co
  • mischa13

    Re: Re: for alexsie

    taky bych se tu korejštinu ráda naučila, ale bude to těžký jako "bůůů" *15* ... ale jak řikáš času dost, teda já nevim v kolika do toho Kyu hodlá praštit, ale doufejme, že co nejdýl *1*
  • alexsie

    Re: for alexsie

    ja uz par slov umim a to se casem naucim vsak on pocka do 32 ma casu dost *3* *3* *1*
  • mischa13

    for alexsie

    ... a pak ... už bude navždy jenom tvůj *14* *15* jak romantické ... a už umíš korejsky? To by se asi chtělo naučit *1* taky sem nad tim přemejšlela *5* (bez toho cigára samozřejmě :D )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit