Přejít na výpis diskuzí

Cho Kyuhyun

OSOBNOST 11.1.2010 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alexsie

    Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

    to ne tak vlezla ja nebudu spis prodavat ty vili a kdyz tam bude tak treba mu poradim ktera je dobra a pak ze jsem se snim schodla si potrasame rukou a a pak ja ho donitim se mi podivat do oci a aspon chvilku se tam divat *1* *1* *1*
  • mischa13

    Re: Re: Re: Re: for alexsie

    no teď jo, ale už je mu dost let, myslim, že za pár let bude chtít bydlet sám a je prachatej, si pořídí určo nějakou vilu *1* *1* ... můžeš dělat roznašeče jídla do domu, nevim jak je tam oblíbená pizza, tak snad roznášet kimchi by si mohla, je to jeho nej jídlo, tim ho určo dostaneš *15* *15*
  • alexsie

    Re: Re: Re: for alexsie

    ne oni bydlijou v panelaku to vym na 100% je to vsude *3*
  • mischa13

    Re: Re: for alexsie

    dobřéééé *15* *15* promyšlený to máš slušne *1* ... ale co když bydlí v rodinnym domku?... co potom? *1*
  • alexsie

    Re: for alexsie

    mit prachy nastehovat se do stejniho baraku jak on a jak pujde zepsem jet snim ve vytahu a jak budem vystupovat tak jako ze aby vystartujem najednou drcnem se on me pak pusti ja pak schvalne budu poustet ho a pak uvidime co se stane pak to udelam asi tak jeste 3krat a pak reknu ze nasebe mame nejakou smulu ze furt do sebe drcame kdyz vystupujem stoho vytahu *1* *1* *1* celkem ujde ale neco lepsiho musim najit v mozku *3* *3*
  • mischa13

    for alexsie

    no ale to bude pěkně těžký, dělat že o něj nemám zájem... když hned jak ho uvidim mi potečou z huby sliny *15* *15* si bude myslet že mám slintavku, nasadí tu roušku a zdrhne mi *9* *15* ... tak mi řekni předběžný plán pro sbalení tvého Dongiieho *1*
  • alexsie

    Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

    ja ne jeste to neni celi domysleni ale uz se na tom pracuje *15* *15* ale hlavne musis vypadat ze te nezajma ze snim chces byt jenom kamoska jinak on byde vedet ze nema voc stat *1* *1*
  • mischa13

    Re: Re: Re: Re: for alexsie

    *15* *15* ty krááásko, dík moc, to se určo hodí :D máš to pěkně promyšlený cooo *15* jako korejština to bude oříšek, to se přiznám, ale tak základ bych snad mohla dát *15* a ta matika... hele to by neměl bejt problém, matika mě baví a navíc teď budu chodit na jeden kurz matiky, takže Kyu čekééj, už jeduuu *15* *15* ... hele tak když si to eště nevyzkoušla, je čas to vyzkoušet na tom tvym korejcovi ne? *15* když máš radu pro mě, tak ty bys to už měla mít dávno vymyšlený *15* *14*
  • alexsie

    Re: Re: Re: for alexsie

    tak rychle by to neslo prece nechces aby stebe dostal infarkt nejdrim musis se snim srazit at se ti omluvi pak se mu koukni do oci a rekni ze to nic neni vypadej jako by te nerajmal a pak zacni delat ze te boli noha ale musis rychle nez odejde pak te treba vezma na kaze nebo nekam co vis a jeste nez tam pojedes pls nauc se korejsky at aspon pronej jse vyc inteligentni a nauc se poradne matematiku a bude to v poho *1* *1* *1* *1* *1* sorry ze je tak dlouhy ja jen co se tice rad mam hodne napadu jak zbalit kluka ale jeste jsem to nikdy nevyskousela *15* *15* *15*
  • mischa13

    Re: Re: for alexsie

    teda teď si mi uplně promluvila do duše, že mám chut se sbalit a vyrazit směr Jižní Korea *15* z Incheonu bych si to namířila rovnou k budově SM Entertainment a tam si na toho mýho fešáka počkala *15* *15* a pěkně od plic mu řekla: "Tak mě tu máš, já sem tvá životní láska Kyu!" *15* *15*
  • alexsie

    Re: for alexsie

    ale zase musis uvazovat nerealna mozna ale splnitelna to zalezi natom jakou cestu si vyberes jestly ho nechas odejit s jinou nebo budes se onej rvat dokavat si neuvedomi ze te ma rad..osobne pro me je bojovat vyzva ktera se neomita *1* *1* *15* *15*
  • mischa13

    for alexsie

    no ano, přesně tak to bude *15* ... ale já jim to odpustím, každý může udělat chybu *15* hlavně že sme se našly *1* ...ach, ta představa je ale krááásná, trochec ale nereálná,bééééé *9* *9*
  • alexsie

    Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

    jo no az prijedem mi tak budou mit pusu dokoran a budou si rikat kde jsme celej zivot byli proc nas jak blby nehledali ze *15* *15*
  • mischa13

    Re: Re: Re: Re: for alexsie

    *9* nee o tom mi ani nemluv, v tu chvíli bych jí taky asi po tom ksichtě skočila *15* mrcha, zlámala bych jí hnáty *1* *1* ... to je sice možný že jí může milovat, ale pak přijdeme MY a rázem se všechno změní *15* *15*
  • alexsie

    Re: Re: Re: for alexsie

    hej neasi ale zase musis uvazovat treba to ta holka bude strasne chtit a on ze ji nechce stratit na to prikivne ja bychji v tu chvili rosekala na cucky nwm jak ty ale ja jo *1* *1* *15*
  • mischa13

    Re: Re: for alexsie

    no ty vogo to ani neřikej, mě by se zhroutil celej svět *9* *9* ...ale tak Donghae se chce prej ženit ve 32 letech, to stíháme ne? *1* a Kyu je eště mladší, tak ať si dá voraz, nejdřiv si musí eště užívat svobody, na ženění času dost...a nebo ani žádná svatba nemusí bejt, v dnešní době sou stejně IN rozvody, tak to je zbytečný *15* *15*
  • alexsie

    Re: for alexsie

    jo no to je taky za potrebi zvarit ale jen aby kdyz mi tam dojedem oni se budou zenit to by ne zabilo *9* *9* *9*
  • mischa13

    for alexsie

    *15* *15* ještě si můžeme vlízt do krabice ne, aby to extra zboží bylo pěkně v obalu a chráněný *15* *15* ...no nevim kdo s náma eště pojede do Koreje, aniž by se pak do nich nezamiloval *15* tady bacha i na chlapi, ti naši krasavci nemůžou nechat v klidu určo i opačné pohlaví *15* *15* *15*
  • alexsie

    Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

    jo moc hezky ale me se furt zda ze je to moc malo to by chtelo jim rict ze jsme extra zbozi a jeste nekoho kdo nas jim predstavi a rekne jim o razucnim listu ktery uz neni a vracet zbozi je zakazano *1* *1* *1*
  • mischa13

    Re: Re: Re: Re: for alexsie

    *15* *15* přesně tak, abysme se nakonec nezkazily, to by byla věčná škoda *15* *15* ...uděláme jim druhý Vánoce, a sedneme si někam pod stromek a necháme je nás rozbalit *15* *15*to si myslim je pěkný gesto ne *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit