Přejít na výpis diskuzí

Cho Kyuhyun

OSOBNOST 11.1.2010 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alexsie

    Re: for alexsie

    vsak on asi vi co dela *1* *1* ale kyu taky je srandovni on vzdicky neco rekne a vsichni se zacnou smat a on nechape proc se smejou *1* *1* ale taky za to stoji *14* *14*
  • mischa13

    for alexsie

    no je to pěknej komik ti povim *15* *15* ...ale stojí za to, je to vážně kus *14* ale provokuje tim, provokuje hošánek *15* *14*
  • alexsie

    Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

    jo ja vim a vypada tam strasne sexy taky pokazde zneho taju to se neda prezit ten jeho usmev a dokonce i jeho smich *14* *14* *14* a jaky dela srandicky strasni no ja proste uz nevidrzim *1* *1*
  • mischa13

    Re: Re: Re: Re: for alexsie

    ty vogo včera sem na to v noci koukala *14* *14* *14* málem sem omdlela, prostě DOKONALOST s velky Dééé *14* *14* *14* *14* ...fakt mě dostává jak v každym živáku "No Other" jak zpívaj to "micha micha baby" tak Donghae jak se pokaždý potom směje *1* *14*
  • alexsie

    Re: Re: Re: for alexsie

    jo no ale aspon nas to bavi holt proste musime furt psat jak jsou slatci atd videlas zaber z 9.7.2010 spivaj tam no other a sekne jim to ale moc *14* *14* *14* *14*
  • mischa13

    Re: Re: for alexsie

    přesně tak, kdo by jim dokázal říct NE *1* snad jen bláázen,a to my rozhodně nejsme *1* teda jenom blázni do nich *15* *14* *14* těm jeich sladkejm ksichtíkům zkrátka nejde odolat *14* *14* ...týýjo, slušně sme se s tou diskuzí rozjely cooo *15* to je vidět jak je máme rádi *15* *14* *14*
  • alexsie

    Re: for alexsie

    to je pekne na nic ni se nas snazi zabit a *15* *15* a mi je milujem no neni to odnich hnusny *1* *1* ale kdyz oni jsou tak krasni proto jim to furt odpoustime ze *14* *14* *14*
  • mischa13

    for alexsie

    *15* *15* to si piš, chtěj nás voddělat *15* ale my se jen tak nedáme a budeme dál tát a tát a tááááát *14* *14* *14*
  • alexsie

    Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

    jo vklidu ja tet taju taky z donga ale beztak to delaj naschval aby nas oddelalai ze strasny jak nas chcou zabit *1* *1* *1* to bych donich nerekla *15* *15* *15*
  • mischa13

    Re: Re: Re: Re: for alexsie

    ty vogo ani mi nemuv *14* *14* *14* staačí když to tu jen řikáš, já si to představim a sem uplně mimo *14* *14* ani na to video nemusim koukat *15* a ono občas lepší, protože pak sem akorát uplně mimo *15* ale ne, víš co, du si to pustit *15* kdybych už neodepsala, roztála sem se *15*
  • alexsie

    Re: Re: Re: for alexsie

    jo no strasni jeste ktomu jak ty primi pohledy nebo jak kyu dela tu nastenku to se neda jak spiva tak se tvari jak nevine pritom ty pri jeho pohledu tajes ze strasny *15* *15* *15* *15* *14* *14* *14*
  • mischa13

    Re: Re: for alexsie

    no tak to já se ráda od nich nechám naučit *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* už aby to bylo *15* ...ani mi nemluv, já sem dycky uplně v tranzu, jenom sedim přikovaná na židli a čumim do monitoru *14* *14* *14* ...hele takhle to nejde, hezky si a nima dojedeme a řekneme jim, že jestli to takhle pude dál tak budou nás mít na svědomí *15* *15* *15* *14* *14* *14*
  • alexsie

    Re: for alexsie

    treba ne co vys treba by nas ucili to by byla sranda *1* *1* *1* ale pochybuju oni jak maj live no other oni jsou tam tak rozkosni to se neda uz jsem se 2 rospustila to neni mozny *14* *14*
  • mischa13

    for alexsie

    já sem právě četla, že všichni neumí...že např. Kyu umí trochu španělsky, japonsky, anglicky s dobrou výslovností, ale neumí ani jeden plynule *7* ale pokud ano, tak je to jenom dobře *15* ...a to si z toho nic nedělej já si anglinu taky zrovna moc nedávám, ale furt lepčí naučit se tu, než korejštinu *15* to by trvalo asi dýl *15*
  • alexsie

    Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

    jj ale oni umi anglicky vsichni ykdyz s mezerami ale umi to se neda rict ome *1* *1*
  • mischa13

    Re: Re: Re: Re: for alexsie

    noooo :D když neseženeme lístky, seženeme jejich adresy, a budeme čekat někde za stromem :D:D všude hlídače taky nemaj, maj taky svůj život :D jenže ani snad polovina neumí anglicky, takže by se to hoši měli do tý doby trošku naučit, protože až dorazíme, chceme pokecat :D:D *1* *1* *1*
  • alexsie

    Re: Re: Re: for alexsie

    hej myslim ze je ani neodchitnem je budou hlidat ale za pokus to stoji ale nevim co bych mu rekla asi mas sexy telo ze a navic pochybuju ze bysme sehnali listky na koncert *1* *1* *1* *1*
  • mischa13

    Re: Re: for alexsie

    *1* neboj to mám promyšlený *1* na otázky tam nebude čas, budeme mít čas akorát tam vyskočit,vošahat si je (samozřejmě s rozumem :D) a zdrhat *1* *1* *1* no a pak si je někde hezky vodchytneme *1* *1* *1*
  • alexsie

    Re: for alexsie

    jj mrknu no ale kdyz by sme tam doskocili co jim chces rict ??? *1* *1* urco jim nereknes miluju te to by uz stebou nechteli nic mit a tak co jimrict to je dobra otazky?, *1* *1* *1*
  • mischa13

    for alexsie

    nemusíš bejt plnoletá, na to kašleme *1* ...pokud nemáš prachy, tak zaplatim *1* a uvidíš že bysme tam doskočili dřív, no táák, Donghae čeká *15* *14* ...jinak na mym blogu sem tam přidala docela dost jeho obrázků, tak se můžeš mrknout *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit