Přejít na výpis diskuzí

Cho Kyuhyun

OSOBNOST 11.1.2010 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alexsie

    Re: Re: Re: for alexsie

    *15* *15* *15* fest mi jsme jeste neotevreni fungl novy zbozi to nesmej nechat ze jen tak bez otevreni *15* *15* *15*
  • mischa13

    Re: Re: for alexsie

    *15* *15* *15* já uplně vidim jak stojíš proti němu s tim ukazováčkem nahoře a přednáška jak blázen *1* *1* *1* možná ale že by to na něj platilo, my jim eště ukážeme, že nás holky z evropy je radši dobře brát vážně *15* *15* ...už musej mít stejně ty jejich holky okoukaný, ale my sme jiný a nový zboží *15* *15* *15*
  • alexsie

    Re: for alexsie

    fest ja bych dostala takoviho repla ze by tam nikdo zemne nepochapal *1* *1* a pak bych si snim pekne promluvila a zakazala bych mu aby ji jeste videl *13* *13*
  • mischa13

    for alexsie

    ty vogo to by mě zabilo, kdyby si tam ty nádhery napochodovyly na to pódium *9* *9* *9* určo taky nějaký zpěvačky, takový ty modelky *9* hmm, tak to mám co dělat *1* *1* ale jak řikáš, myslim, že by se to v nás probudilo a udělaly bysme tam takovej bordel, že je mi jedno jedno, jestli by mě odtamtud odtáhli *15* *15*
  • alexsie

    Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

    jj to je pravda ale precejen nikdy nws trteba mi tam pojedem a oni zrovna si na podium vezmou svi jak se rika "krasavice" *9* *9* *9* a my budem nasrani jak neco ale pak ja bych tam udela takovej bordel ze ta holky by odnej utekla hnet .vis proc ja bych zneho udelala ze me podvedl atd a pak bych se smala ja *1* *1* *1* *1*
  • mischa13

    Re: Re: Re: Re: for alexsie

    no bůůhví, tichá voda břehy mele, víš jak to je *15* ...jestli se te´d s žádnou moc neukazuje, tak si pak nějakou najde a to určo nadlouho *9* *9* zakazuju, jááá přijedu a všechno se změní *1* *1* *1* *1* ...a dong...noo ten žádnů nemá, má tebe jen o tom eště neví *15* *15* ...aspoň víme že je stopro na holky *1* *1* *1* *14* *14*
  • alexsie

    Re: Re: Re: for alexsie

    jo no ale ty to mas dobry kyu je vzlastni asi je hodne vybiravi ale dong nwm nwm jestli ma tet holku *1* *1*
  • mischa13

    Re: Re: for alexsie

    radši bych jela hned, dokavaď máme volno *1* ááá ta představa je tááák krrásnáááá *14* *14* *14* *14*
  • alexsie

    Re: for alexsie

    si pis ale ja tet nemuzu odjet musim pomoct rodicum to snat pochopi a jestly ne tak tam holt pojedu a na rodice vsak oni to nejak zvladnou *1* *1* *1*
  • mischa13

    for alexsie

    přesně tak *1* tak mi řekni co tu eště kruci děláme, šup,pojď zbalíme se a jedeme *15* ...ale četla sem že v Koreji se hrozně maká, dovolenou tam máš snad jeden tejden v roce nebo co *1* seš na to připravená, že budeš makat jak šroub? *1* ...blbá otázka co, kluci nám za tu námahu stojej *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

    ja a vratitse ses zblaznila od nej se uz nehnu a navic tady je to strasni tam se maj lip *14* *14* *1* *1*
  • mischa13

    Re: Re: Re: Re: for alexsie

    jako zajímalo by mě kolik takovej lístek na SS3 stojí *15* ...myslim, že rodiče by nám tu letenku zaplatili...protože bysme jim to usnadnily tim, že bysme jí chtěly jenom tam, já už bych se zpátky nevrátila a myslim, že ty taky ne *15* *14* *14* *14*
  • alexsie

    Re: Re: Re: for alexsie

    hej fest to bych uz od rodicu nic jiniho nechtela mozna letenku a byt tam aler nic vic *14* *14* *14* *14* *1* *1*
  • mischa13

    Re: Re: for alexsie

    jasňačka, těm já řikám doktoři, ty tě hned vyléčej, když ti neni nejlíp *14* *14* *14* ...o důvod víc zajet za nima a říct jim, jak moc sme jim za to vděčný *15* *14* *14*...ááá já bych tak chtěla bejt na SS3 ..to by byl zážitek na celej život *3* *14* *14*
  • alexsie

    Re: for alexsie

    taky to ume tak funguje proste te uklidni a nechces a jeste rozveseli ze *14* *14* *14* *14*
  • mischa13

    for alexsie

    přesně tak, taková kluci sou mi volný, my už svoje vyvolený našly, teď jen je jaksi získat *15* ale to bude brnkačka ne *15* *15* ...ach bože, já sem dycky hned tak štastná když si pustim jějaké to jejich videjko, to člověk ani nemůže mít blbou náladu vit *14* *14* *14* *14* *14*
  • alexsie

    Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

    hej jo to je pravda *9* ale zas na tu stranu kdyby je buch nestvoril na koho bychom se divali *1* *1* beztak na nejaky tlami nebo na kluki co nic neumi *9* *9*
  • mischa13

    Re: Re: Re: Re: for alexsie

    to teda jo, mám pocit že už mám halušky *15* přece není možné aby Bůh stvořil takový fešáky, tomu nejde věřit *14* *14* ...nemůžou bejt takoví fešáci i tady u nás? Prč sou tááák daleko *9*
  • alexsie

    Re: Re: Re: for alexsie

    jo no clovek by si mislel ze vidi andela ze *15* *15* *14* *14*
  • mischa13

    Re: Re: for alexsie

    *14* *14* to teda jo, rpostě to uměj, tak už sou na scéně nákej pátek, vědí jak zaujmout *14* *14* a daří se jim to skvěle *14* jen mě mrzí, že na tom oficiálnim klipu No Other, Kyu netancuje, protože on kráásně tancuje *14* ale tak to všichni *14* ale jinak jak tam lepí ty plakáty, KURŇA *14* *14* *14* *14* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit