Přejít na výpis diskuzí

Cho Kyuhyun

OSOBNOST 11.1.2010 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mischa13

    for alexsie

    ty vogo to by mě zabilo, kdyby si tam ty nádhery napochodovyly na to pódium *9* *9* *9* určo taky nějaký zpěvačky, takový ty modelky *9* hmm, tak to mám co dělat *1* *1* ale jak řikáš, myslim, že by se to v nás probudilo a udělaly bysme tam takovej bordel, že je mi jedno jedno, jestli by mě odtamtud odtáhli *15* *15*
    • alexsie

      Re: for alexsie

      fest ja bych dostala takoviho repla ze by tam nikdo zemne nepochapal *1* *1* a pak bych si snim pekne promluvila a zakazala bych mu aby ji jeste videl *13* *13*
      • mischa13

        Re: Re: for alexsie

        *15* *15* *15* já uplně vidim jak stojíš proti němu s tim ukazováčkem nahoře a přednáška jak blázen *1* *1* *1* možná ale že by to na něj platilo, my jim eště ukážeme, že nás holky z evropy je radši dobře brát vážně *15* *15* ...už musej mít stejně ty jejich holky okoukaný, ale my sme jiný a nový zboží *15* *15* *15*
        • alexsie

          Re: Re: Re: for alexsie

          *15* *15* *15* fest mi jsme jeste neotevreni fungl novy zbozi to nesmej nechat ze jen tak bez otevreni *15* *15* *15*
          • mischa13

            Re: Re: Re: Re: for alexsie

            *15* *15* přesně tak, abysme se nakonec nezkazily, to by byla věčná škoda *15* *15* ...uděláme jim druhý Vánoce, a sedneme si někam pod stromek a necháme je nás rozbalit *15* *15*to si myslim je pěkný gesto ne *15* *15*
            • alexsie

              Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

              jo moc hezky ale me se furt zda ze je to moc malo to by chtelo jim rict ze jsme extra zbozi a jeste nekoho kdo nas jim predstavi a rekne jim o razucnim listu ktery uz neni a vracet zbozi je zakazano *1* *1* *1*
  • mischa13

    for alexsie

    přesně tak *1* tak mi řekni co tu eště kruci děláme, šup,pojď zbalíme se a jedeme *15* ...ale četla sem že v Koreji se hrozně maká, dovolenou tam máš snad jeden tejden v roce nebo co *1* seš na to připravená, že budeš makat jak šroub? *1* ...blbá otázka co, kluci nám za tu námahu stojej *14* *14* *14*
    • alexsie

      Re: for alexsie

      si pis ale ja tet nemuzu odjet musim pomoct rodicum to snat pochopi a jestly ne tak tam holt pojedu a na rodice vsak oni to nejak zvladnou *1* *1* *1*
      • mischa13

        Re: Re: for alexsie

        radši bych jela hned, dokavaď máme volno *1* ááá ta představa je tááák krrásnáááá *14* *14* *14* *14*
        • alexsie

          Re: Re: Re: for alexsie

          jo no ale ty to mas dobry kyu je vzlastni asi je hodne vybiravi ale dong nwm nwm jestli ma tet holku *1* *1*
          • mischa13

            Re: Re: Re: Re: for alexsie

            no bůůhví, tichá voda břehy mele, víš jak to je *15* ...jestli se te´d s žádnou moc neukazuje, tak si pak nějakou najde a to určo nadlouho *9* *9* zakazuju, jááá přijedu a všechno se změní *1* *1* *1* *1* ...a dong...noo ten žádnů nemá, má tebe jen o tom eště neví *15* *15* ...aspoň víme že je stopro na holky *1* *1* *1* *14* *14*
            • alexsie

              Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

              jj to je pravda ale precejen nikdy nws trteba mi tam pojedem a oni zrovna si na podium vezmou svi jak se rika "krasavice" *9* *9* *9* a my budem nasrani jak neco ale pak ja bych tam udela takovej bordel ze ta holky by odnej utekla hnet .vis proc ja bych zneho udelala ze me podvedl atd a pak bych se smala ja *1* *1* *1* *1*
  • mischa13

    for alexsie

    přesně tak, taková kluci sou mi volný, my už svoje vyvolený našly, teď jen je jaksi získat *15* ale to bude brnkačka ne *15* *15* ...ach bože, já sem dycky hned tak štastná když si pustim jějaké to jejich videjko, to člověk ani nemůže mít blbou náladu vit *14* *14* *14* *14* *14*
    • alexsie

      Re: for alexsie

      taky to ume tak funguje proste te uklidni a nechces a jeste rozveseli ze *14* *14* *14* *14*
      • mischa13

        Re: Re: for alexsie

        jasňačka, těm já řikám doktoři, ty tě hned vyléčej, když ti neni nejlíp *14* *14* *14* ...o důvod víc zajet za nima a říct jim, jak moc sme jim za to vděčný *15* *14* *14*...ááá já bych tak chtěla bejt na SS3 ..to by byl zážitek na celej život *3* *14* *14*
        • alexsie

          Re: Re: Re: for alexsie

          hej fest to bych uz od rodicu nic jiniho nechtela mozna letenku a byt tam aler nic vic *14* *14* *14* *14* *1* *1*
          • mischa13

            Re: Re: Re: Re: for alexsie

            jako zajímalo by mě kolik takovej lístek na SS3 stojí *15* ...myslim, že rodiče by nám tu letenku zaplatili...protože bysme jim to usnadnily tim, že bysme jí chtěly jenom tam, já už bych se zpátky nevrátila a myslim, že ty taky ne *15* *14* *14* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

              ja a vratitse ses zblaznila od nej se uz nehnu a navic tady je to strasni tam se maj lip *14* *14* *1* *1*
  • mischa13

    for alexsie

    no je to pěknej komik ti povim *15* *15* ...ale stojí za to, je to vážně kus *14* ale provokuje tim, provokuje hošánek *15* *14*
    • alexsie

      Re: for alexsie

      vsak on asi vi co dela *1* *1* ale kyu taky je srandovni on vzdicky neco rekne a vsichni se zacnou smat a on nechape proc se smejou *1* *1* ale taky za to stoji *14* *14*
      • mischa13

        Re: Re: for alexsie

        *14* *14* to teda jo, rpostě to uměj, tak už sou na scéně nákej pátek, vědí jak zaujmout *14* *14* a daří se jim to skvěle *14* jen mě mrzí, že na tom oficiálnim klipu No Other, Kyu netancuje, protože on kráásně tancuje *14* ale tak to všichni *14* ale jinak jak tam lepí ty plakáty, KURŇA *14* *14* *14* *14* *15*
        • alexsie

          Re: Re: Re: for alexsie

          jo no clovek by si mislel ze vidi andela ze *15* *15* *14* *14*
          • mischa13

            Re: Re: Re: Re: for alexsie

            to teda jo, mám pocit že už mám halušky *15* přece není možné aby Bůh stvořil takový fešáky, tomu nejde věřit *14* *14* ...nemůžou bejt takoví fešáci i tady u nás? Prč sou tááák daleko *9*
            • alexsie

              Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

              hej jo to je pravda *9* ale zas na tu stranu kdyby je buch nestvoril na koho bychom se divali *1* *1* beztak na nejaky tlami nebo na kluki co nic neumi *9* *9*
  • mischa13

    for alexsie

    *15* *15* to si piš, chtěj nás voddělat *15* ale my se jen tak nedáme a budeme dál tát a tát a tááááát *14* *14* *14*
    • alexsie

      Re: for alexsie

      to je pekne na nic ni se nas snazi zabit a *15* *15* a mi je milujem no neni to odnich hnusny *1* *1* ale kdyz oni jsou tak krasni proto jim to furt odpoustime ze *14* *14* *14*
      • mischa13

        Re: Re: for alexsie

        přesně tak, kdo by jim dokázal říct NE *1* snad jen bláázen,a to my rozhodně nejsme *1* teda jenom blázni do nich *15* *14* *14* těm jeich sladkejm ksichtíkům zkrátka nejde odolat *14* *14* ...týýjo, slušně sme se s tou diskuzí rozjely cooo *15* to je vidět jak je máme rádi *15* *14* *14*
        • alexsie

          Re: Re: Re: for alexsie

          jo no ale aspon nas to bavi holt proste musime furt psat jak jsou slatci atd videlas zaber z 9.7.2010 spivaj tam no other a sekne jim to ale moc *14* *14* *14* *14*
          • mischa13

            Re: Re: Re: Re: for alexsie

            ty vogo včera sem na to v noci koukala *14* *14* *14* málem sem omdlela, prostě DOKONALOST s velky Dééé *14* *14* *14* *14* ...fakt mě dostává jak v každym živáku "No Other" jak zpívaj to "micha micha baby" tak Donghae jak se pokaždý potom směje *1* *14*
            • alexsie

              Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

              jo ja vim a vypada tam strasne sexy taky pokazde zneho taju to se neda prezit ten jeho usmev a dokonce i jeho smich *14* *14* *14* a jaky dela srandicky strasni no ja proste uz nevidrzim *1* *1*
  • mischa13

    for alexsie

    já sem právě četla, že všichni neumí...že např. Kyu umí trochu španělsky, japonsky, anglicky s dobrou výslovností, ale neumí ani jeden plynule *7* ale pokud ano, tak je to jenom dobře *15* ...a to si z toho nic nedělej já si anglinu taky zrovna moc nedávám, ale furt lepčí naučit se tu, než korejštinu *15* to by trvalo asi dýl *15*
    • alexsie

      Re: for alexsie

      treba ne co vys treba by nas ucili to by byla sranda *1* *1* *1* ale pochybuju oni jak maj live no other oni jsou tam tak rozkosni to se neda uz jsem se 2 rospustila to neni mozny *14* *14*
      • mischa13

        Re: Re: for alexsie

        no tak to já se ráda od nich nechám naučit *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* už aby to bylo *15* ...ani mi nemluv, já sem dycky uplně v tranzu, jenom sedim přikovaná na židli a čumim do monitoru *14* *14* *14* ...hele takhle to nejde, hezky si a nima dojedeme a řekneme jim, že jestli to takhle pude dál tak budou nás mít na svědomí *15* *15* *15* *14* *14* *14*
        • alexsie

          Re: Re: Re: for alexsie

          jo no strasni jeste ktomu jak ty primi pohledy nebo jak kyu dela tu nastenku to se neda jak spiva tak se tvari jak nevine pritom ty pri jeho pohledu tajes ze strasny *15* *15* *15* *15* *14* *14* *14*
          • mischa13

            Re: Re: Re: Re: for alexsie

            ty vogo ani mi nemuv *14* *14* *14* staačí když to tu jen řikáš, já si to představim a sem uplně mimo *14* *14* ani na to video nemusim koukat *15* a ono občas lepší, protože pak sem akorát uplně mimo *15* ale ne, víš co, du si to pustit *15* kdybych už neodepsala, roztála sem se *15*
            • alexsie

              Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

              jo vklidu ja tet taju taky z donga ale beztak to delaj naschval aby nas oddelalai ze strasny jak nas chcou zabit *1* *1* *1* to bych donich nerekla *15* *15* *15*
  • mischa13

    for alexsie

    nemusíš bejt plnoletá, na to kašleme *1* ...pokud nemáš prachy, tak zaplatim *1* a uvidíš že bysme tam doskočili dřív, no táák, Donghae čeká *15* *14* ...jinak na mym blogu sem tam přidala docela dost jeho obrázků, tak se můžeš mrknout *3*
    • alexsie

      Re: for alexsie

      jj mrknu no ale kdyz by sme tam doskocili co jim chces rict ??? *1* *1* urco jim nereknes miluju te to by uz stebou nechteli nic mit a tak co jimrict to je dobra otazky?, *1* *1* *1*
      • mischa13

        Re: Re: for alexsie

        *1* neboj to mám promyšlený *1* na otázky tam nebude čas, budeme mít čas akorát tam vyskočit,vošahat si je (samozřejmě s rozumem :D) a zdrhat *1* *1* *1* no a pak si je někde hezky vodchytneme *1* *1* *1*
        • alexsie

          Re: Re: Re: for alexsie

          hej myslim ze je ani neodchitnem je budou hlidat ale za pokus to stoji ale nevim co bych mu rekla asi mas sexy telo ze a navic pochybuju ze bysme sehnali listky na koncert *1* *1* *1* *1*
          • mischa13

            Re: Re: Re: Re: for alexsie

            noooo :D když neseženeme lístky, seženeme jejich adresy, a budeme čekat někde za stromem :D:D všude hlídače taky nemaj, maj taky svůj život :D jenže ani snad polovina neumí anglicky, takže by se to hoši měli do tý doby trošku naučit, protože až dorazíme, chceme pokecat :D:D *1* *1* *1*
            • alexsie

              Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

              jj ale oni umi anglicky vsichni ykdyz s mezerami ale umi to se neda rict ome *1* *1*
  • mischa13

    for alexsie

    já tě naprosto chápu, já sem se rozpustila už několikrát *1* *1* a jednou to semnou sekne nadobro, protože on je prostě dokonalej *1* *14* *14* *14* kolikrát na youbku ty jejich vide, takový seky *1* *1*
    • alexsie

      Re: for alexsie

      fest tak krasny stvoreni by nemeli poustet pred kameru ze
      • mischa13

        Re: Re: for alexsie

        :D moje slova :D se divim že se na něj ještě nějaká fanynka nevrhla *15* ale zas nebejt kamer, tak o něm ani nevíme a to by byla eště větší škoda *14*
        • alexsie

          Re: Re: Re: for alexsie

          jo no toje taky pravda ale kdyz oni delaj ruzny pohledy a tak rozkosni ze by jim to meli zakazat jenze na co bys me se pak divali ze
          • mischa13

            Re: Re: Re: Re: for alexsie

            to dělaj schválně,provokujou *1* *1* ...já bejt pod tim pódiem, tak na ně prostě skočim a je to *1* sice mě pak odvedou, ale ten pocit že sem u nich byla tááák blízko,to mi za to stojíí *15* tak co, jedeme za nima? *1* *14*
            • alexsie

              Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

              sorry jela bych nejsem plnoleta zaprve a zadruhe tolik penez zas nemam a navic myslim ze by te odvedli drive nez bys tam doskocila *1* *1* *1* *1*
  • mischa13

    for alexsie

    myslíš Kyuhyunova? ...ten má nejradši modrou, černou a bílou :)
    • alexsie

      Re: for alexsie

      slysela jsi tu novou pisnicku super junior on other je suprova
      • mischa13

        Re: Re: for alexsie

        ano ano,slyšela :) a je vážně suprová,ještě jak k tomu zas dokonale tancujou *14* *14* ...jen tak dál *1* *14*
        • alexsie

          Re: Re: Re: for alexsie

          jo no a jak se pekne u toho kyu cichti to je hezky
          • mischa13

            Re: Re: Re: Re: for alexsie

            ani mi nemluv, to semnou dělá pěkný divy *15* *14*
            • alexsie

              Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

              jo me se taky libi jak dong se zacne smat kdyz tam spivaj mica mica babe to je fakt rozkosni se rozpoustim jako nanuk ale ja zato nemuzu ze kyu je tak sladkej *1* *1* *1*
    • alexsie

      Re: for alexsie

      jj dikki
      • mischa13

        Re: Re: for alexsie

        neni zač *3*
        • alexsie

          Re: Re: Re: for alexsie

          uz jsou zas vsichni jupi
          • mischa13

            Re: Re: Re: Re: for alexsie

            SUPÉÉÉR *14* teda, holka ty mi dycky přineseš nějakou dobrou zprávu, děkujuuu *1* *3*
            • alexsie

              Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

              nemas zac *1* *1* *1*
  • mischa13

    for alexsie

    no já si řikala že sem ho nikde s žádnou neviděla *1* ...tak tomu chválim,docela by mě překvapilo kdyybch zjistila že je teplej :D:D
    • alexsie

      Re: for alexsie

      taky jsem si oddichla kdyz jsem tu fotku videla ale je skada ze to nemuzes byt ty ze
      • mischa13

        Re: Re: for alexsie

        :D no tak jako hele špatný by to rozhodně nebylo :D ...ale ani bysme si nepokecali, dyk on ani naglicky neumí :D a navíc, přece jenom žiju v reálnym světě, takže je to nemožný *9* :D ...ale hlavní že je na holky, našla sem pár zajímavejch fotek, kde se ňák podivně tulí k Sungminovi *9*
        • alexsie

          Re: Re: Re: for alexsie

          jj to oni byli v jenom poradu tam museli takovi veci hrat ja vim ja jsem to videla jmenu je se to mini drama
          • mischa13

            Re: Re: Re: Re: for alexsie

            no uf, to sem si pěkně oddyychla *1* ..to by byl konec kdyby byl teplej...tak jako je to normální,ale on néééé *1* *14*
            • alexsie

              Re: Re: Re: Re: Re: for alexsie

              nwis jako je jeho nej barva??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit