Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Smoljak

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • paulinek23

    Velice smutná zpráva

    Ladislav Smoljak bude chybět všem, kteří milovali jeho humor a celkově jako herce i člověka.
    Jeho humor se mi moc líbil, nejlepší hra byla Švestka.
    *4*
  • karassun

    Bude mi scházet váš humor.

    Český národ přišel o velkou osobnost. Vždy jsem na vás obdivoval váš jedinečný smysl pro humor. Upřímnou soustrast rodině. Nikdy na vás nezapomenu.:-)
  • Pan Smoljak

    Je to velka skoda,ze nam takto odchadzaju jedna osobnost za druhou...
    mala som rada p.Smoljaka,kazdy jeho film,ci uz v nom hral /rezia,scenar/...jeho humor bol a je obdivuhodny.../teraz ma napadlo-"neber uplatky neber uplatky,nebo se z toho zblaznis",..."a vy pracujete jako? jako ďas,pane profesore"...
    Nikdy nezabudneme! *4*
  • kristyna123

    upřímnou soustrast

    Láďo!Ty s námi zůstaneš navždycky ikdyž se na nás díváš z Českého nebe!Udělal si pro Českou zemi mnoho věcí(pro český humor který poslední dobou zaniká) a mnoho dalšího.Byl jsi pro mne se Zdeňkem Svěrákem takový hodný dědeček.Vždy,když jsem se vrátila ze školy tak už mi v uších zněl tvůj hlas v mp3(dycinky jsem si pouštěla nějakou cimrmanovskou hru),díval ses na mne z DVD atd.Škoda,že milý a pracovití lidé odcházejí.Máme tě rádi,byl jsi pro mne -a nejsem určitě jediná-symbol češství..nikdy na tebe nezapomeneme,zůstaneš dlouho v nás.Doufám,že se na nás díváš z Českého nebe.Všem cimrmanovcům a rodině upřímnou soustrast..
  • natush

    ŠKODA ŽE UMŘEL!!!!!!

    pan Smoljak mě svým odchodem dost zaskočil. Byl to můj doooooooooost oblíbenej herec.(hlavně jako Tuček ve filmu Marečku , podejte mi pero). Rovněž je mi líto pana Svěráka a rodiny. Chudák pan Svěrák. Odešel mu jeho letitej kámoš. Upřímnou soustrast v rodině!!!!! Byl to nej herec!!!!!!!!! *16* *16* *10* *9* *9* *8* *8* *5* *5* *10* *10* *10* *10*
  • Děkujeme pane Smojlaku

    Mne provázíte svým krásným humorem třicet let a moji 18tiletou dceru trochu později a pochopila že je to balzám na převážně hloupý a přisprostlý pseudohumor dnešní doby, děkuji Vám za to.
    No, teď ho budete rozdávat, ..."aspoň doufám " ...jinde
    České nebe ?
    Nám bude po Vás ale smutno.
    Dagmar a Kristina
    • Re: Děkujeme pane Smojlaku

      byl dobrej herec............. *4* *4* *1* *1* *1* *1*
  • a.magerova

    Dnes bylo smutno, dokonce se i brečelo!!!

    Ani nevím co napsat... budete nám mooooc chybět vážený pane Smoljaku. A použiji jednu repliku otce Žíly ze hry Akt: "Tos mě teda nasral Láďo!!!"
    • Re: Dnes bylo smutno, dokonce se i brečelo!!!

      je mi ho líto *9* *9* *9* *9*
  • ..

    Český národ a česká kultura utrpěla velký šrám na srdci odchodem pana Ladislava Smoljaka, který nám pomohl překonat přelomová léta s nadhledem, noblesou a úsměvem na rtech. U mě osobně budou tento šrám zaplňovat vzpomínky na něj a i na jeho odkaz budoucím generacím...
  • Ladislav

    myslím že to byl báječný člověk...a i když je mi teprv 14, přišel mi se svým humorem a vyjadřováním skvělý...čest jeho památce...
  • jirkakratas

    Už není mezi námi.

    Tak jsem se dnes dozvěděl tu smutnou zprávu o úmrtí pana Ladislava Smoljaka. Tímto chci vyjádřit upřímnou soustrast všem pozůstalým.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit