Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Smoljak

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • odkaz

    Dnes jsem se dozvěděla smutnou zprávu
    o skonu pana Ladislava Smoljaka.
    Je mi moc líto.Celý Cimrman.Panu
    Zdeňkovi Svěrákovi bude moc chybět
    jeho kolega.Rodině a blízkým
    příbuzným upřímnou soustrast!
    Moc si ho vážím a s úctou!
  • Ladislav Smoljak

    Milý pane Láďo
    Přání k Vaším narozeninám a přání
    hodně štěstí,zdraví. *4*
  • kristyna123

    kristyna123

    moc si pana Smoljaka vážím,za vše co udělal,jaký je režisér a herec.
    A souhlasím s Tomášem Kišem-měl by nám jít příkladem. *14*
  • Studená válka a radar

    Vážený pane, jste proti referendu s tím, že tajné služby znají lépe situaci , ale nevím, jestli to je pravda. Tajné služby nevědělí o 11.září, měli nepravdívé informace o o jaderných zbraních v Iráku. A co když se zase pletou.
    Nakonec ani v USA nemá radar jednoznačnou podporu.
    Líbilo se mi, když při 50. výročí dneD pochodovali se spojenci také němečtí vojáci, u nás se omezovala armáda,
    Evropa se smiřovala, neměli jsme nepřítele a najednou si ho zase vyrábíme.
    Mysi můžeme dělat co chcem a stavět si radary jak chceme Rusko si také může dělat co chce a také si už dělá.
    Jestli radary něčemu pomohou, nevím, ale jasně vidím jedno. Zhoršují situaci v usmiřující se Evropě. Závan větru bývalé studené války jsem ucítil, když Polsko prohlásilo, že chce rakety Patriot na obranu proti Rusku a Bělorusku. Mám obavy, aby se studená válka zase nevrátila a nerozpoutala znuvu závody ve zbrojení a řinčení zbraněmi. Vaši podporu k tomu má
    racmil
    • Re: Studená válka a radar

      Pan Smoljak má pravdu. A poučen minulostí ví, že naše tajné služby jsou hodně dobré... Re: Tajné služby dobře věděly o 11. září. Re: Válka v Iráku je kvůli hroutící se ekonomice USA a ropě, ne kvůli zbraním. Re: Evropa se nepotřebuje usmiřovat. Nadcházející bída nás sjednotí všechny. Re: Studená válka? Pokud na to přijde, tak bude hodně horko.
  • Ladislav Smoljak

    Pan Smoljak patří také mezi naše významné herce, ale také scénáristy. Je velice nadaný, rozumný, obětavý, je skvělý!!!!Tento génius by měl jít příkladem ostatním budoucím hercům, nebo také režisérům!!!!!!!!!!Tomáš Kiš
  • narozeniny pana Smoljaka

    Vazeny pane Smoljaku, Velice si Vas vazim a dekuji Vam za vsechny vase filmy a hry a vas humor, ktery tak obdivuji.Ziji mimo Cesko uz 30 let a tak jen diky DVD a Videa si mohu vase hry a filmy poustet, protoze do vaseho divadla je to pro me trosku z ruky. Miluji Vase hry a znovu a znovu v nich nalezam tolik humoru. Pane Smoljak hodně zdraví, pohody a jěště hodně plodné práce a další Vasi inspiraci, doufam v 15tou hru a mnoho dalsich! (Verte mi 75 se dnes pocita pouze za stredni vek) Vase verna posluchacka a divacka Eva *3* *3* *4*
  • Psí hlas do nebe nevolá!

    Psí hlas do nebe nevolá! Byl jste skvělý, jste skvělý a budete skvělý, i když tu(dej Bůh, že za moc a moc dlouho) nebudete. Kdo to z těch, kteří Vás "zepsuli", v to může, buď jen ve skrytu duše, doufat? A není to jen můj názor, ale spousty lidí, které znám. Za tímto názorem si stojím jen s důležitou výhradou: to Psí hlas atd. by se mělo nahradit Blbce hlas... Já mám totiž psy moc ráda. *14*
  • Láďa rudý teď modrý

    • Re: Láďa rudý teď modrý

      Řečeno od vás stručně, ale výstižně.Je to podobné i s Nohavicou oba výborní umělci, ale osudem (oba důvěrníci StB) jsou pravicovými svazáky.Život je někdy mrcha. *13*
  • Díky za článek v LN 21.8.06

    Vážený pane Smoljak, moc děkujeme za perfektní článek o tragice české společnosti. Těžce to neseme a plně s Vámi souhlasíme. Obdivujeme Vaši krásnou češtinu. Přesně jste vystihl, co já a moje žena občas píšeme do LN , pokud nám to otisknou. Mně stále není jasné, jak je možné, že soudruh Paroubek a jeho team zcela bezostyšně vystupují na veřejnosti, i když by vlastně měli stát již před soudem, pro poškozování republiky. Není možné , aby se znovu naši umělci, vědci, lékaři, slušní občané této země zapojili do protestních akcí? Je to vše na dlouhou debatu , ale díky , že někdo tak veřejně vystupuje. S úctou JIří a Jarmila Pospíšilovi. *13*
    • Re: Díky za článek v LN 21.8.06

      Svatá pravda. Jak o panu Smoljakovi, kterého si nesmírně vážím jako moudrého člověka a obdivuji jeho práci, tak o panu Paroubkovi. Dnes bych k němu přidala ještě pana Topolánka.
  • príspěvek

    Pana Smoljaka si velice vážím a považuji ho za jednu z největších osobností naší kultury a žijící legendu novodobé kinematografie a divadla. Je patrné, že ti z vás, kteří pana Smoljaka kritizují za jeho práci v době komunismu jsou závistiví idioti, kteří museli v eře komunismu "zametat chodníky", neboť je dál jejich talent nepustil. Každý člověk dělá rád to, co ho baví. Pan Smoljak točil filmy, psal scénáře. Díky mu za to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit