Přejít na výpis diskuzí

Laďka Něrgešová

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Ladku

    Cau kote jdem na to? *15* *14* *13*
  • gratulace

    Milá Laďko,gratuluji Vám k narození syna Adama, oběma přeji hodně zdraví a štěstí. Ať vám dělá velikou radost a roste jako z vody. *4* *4*
  • Ladka

    Ladka je fakt kus krásná postava hezkej obličej... myslím že většina chlapů by si dala říct...... jestli máte něgdo její mail tak mě ho prosím vás pošlete......díky
  • ladka

    jsem z tebe hotovej
  • ahoj

    Ahoj jsi výborná *14* *14* *14* *1* *1* *5* *5* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *5* *5* *5*
  • Dotaz

    Ahoj Laďko, chci se optat jestli s někým v současné době chodíš? Pokud by jsi chtěla rád Ti o sobě napísu vše co by Tě zajímalo.
  • Někdy vystupuje hodně namistrovaně a některý fóry jsou celkem ubohý!Zdá se mi že z Petra dělá hodně často debila!S Ondrou to bylo mnohem lepší!Ale co musím uznat má pěknou postavu a vypadá celkem dobře!
  • Pobavení

    Vážená slečno.Děkuji Vám i Vašemu kolegovi moderátorovi SuperStar za příjemnou zábavu,která je opravdu jen pro zasmání a nesmí se nad Vaším humorem člověk moc zamýšlet.Pobavilo mně,když 29-letá a 30-ti letý mně vysvětlují,jak to bylo v 70-tých letech.Vždyť Vám bylo 14 let.To jste se tak mohla akorát zamýšlet nad tím,zda-li Vám dají rodiče kapesné.Je mi 70 let,tak si toho pamatuji snad více.Proč,když jste hovořili o tom,jak v 70-tých letech byly jen 2 programy a lidé museli dělat děti,proto jich je z tohoto období nejvíce.Když to nevíte,tak se někoho,kdo s Vámi bude mít trpělivost zeptejte,a on Vám řekne,že také byla prodloužena mateřská dovolená,že bylo zlevněno dětské oblečení,že byly beúročné půjčky s odpisem na děti,že mladí mohli mít děti,protože byla pro každého práce atd. Takže by bylo dobré,abyste mluvila o všem a ne jen o tom ,co se Vám hodí.Myslel jsem,že po nás přijde chytřejší generace a ne generace honící se pouze za penězi. V příštím díle SuperStar tam zase hoďte něco co si pamatujete z doby před 90 rokem.Třeba něco ze školky.
  • Mila Ladenko,

    povypravejte nam prosim sve osobni zazitky ze 70.let. Jsem zvedava, kolik si toho pamatujete.:-)
  • Jsi úžasná!!!

    Laďko, jsi úplně nejúžasnější moderátorka, co znám! Tvoje ironický poznámky v superstar a Tvůj naprosto dokonalý výkon ve filmu Román pro ženy...No prostě super!Bomba! Úžasný! Jen tak dál, Laďko, a ať Ti vše vychází!!! Jsi fakt skvělá! Bára

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit