Přejít na výpis diskuzí

Lady Gaga

OSOBNOST 15.10.2010 
2269 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lady GAGA

    To sem si myslel ze mimozemstani neexistujou *7* a toto je zivy dukaz ze ano .. (nebudu hodnotit hudbu .. ta uz je sama za sebe strasna ... kalkulacka od zacatku do konce) , v tom poker neco ... vypada jak postava z Terminatora .. xD ... videl sem , nechapal sem -> smichy sem se posral ... *1* a nejvetsi prdel je ta ze tu nejaka borka pise kazdemu negativnimu komentari celkem dsot slaby ster (takle bych to ani nenazyval) .... takze nechapu jak nekdo tuhle hroznou umelou hudbu se zpevackou co zpiva jak pres pocitac muze poslouchat ... *9*
    • Re: Lady GAGA

      co takle zalozit anti stranky *5*
      • Re: Re: Lady GAGA

        no nevím kdo by tam lezl
    • Re: Lady GAGA

      *1* pravda ..
  • lady

    Lady GaGa je nejlepší transexuální zpěvačka *4*
  • 24 let ?

    Vypadá spíš na 44 let !!!! *15*
  • To vám závidím..

    Jak to všichni děláte? Že jste tak mladý? A blbý? Těžko koušu už to, že se to líbí mojí devítiletý dceři, ale holt tahle super umělotina teď letí a díky špičkový masáži všech možných médií jí poslouchaj všichni. A největší úlet je, že jí tady obdivujete jako textařku, jako holku s jasnym názorem, která se nebojí provokovat a dopalovat "věmožný měšťáky"..no směju se až za hrob. Jediný, co se tahle holka nebojí, je ukázat kozy, prdel, a jiné. Nepodobá se nikomu a všem, s nejtuctovější muzikou a megalomanskýma sexistickýma klipama, o kterých ti správní chapci vědí, že u dětí, jako jste vy, zaberou. Tak hrrr do bontonlandu nebo jinam a šupejte nakupovat nešťastníci, a nejen cédéčka, ale taky hadry, přívěšky, plakáty, hrnky, hodinky..ať se ty penízky z hloupejch kapes sypou pěkně do těch chytrejch kapes. *1* *1* *1*
    • Tereza

      Re: To vám závidím..

      No je vidět že dcera je asi s dobou:)Nikdo z nás tady nedokázal to co ona za svůj věk,nikdy jsme se v tom světě nepohybovali tak proč tu takhle odsuzovat?!:)Je to volba každýho a i vkusu:)
    • Re: To vám závidím..

      Ty ji asi hodně nenávidíš že jo ? Jo a nejsem žádný mladík takže ty řečí o mladých na mně nepůsobí, přesto teto holčině fandím. O Madonně se tvrdilo jak začínala to samé a teď patří mezi uznávané celebrity ve světě popu. Vzpomeň si za par roku co jsi zde napsal, já věřím že se za svůj příspěvek budeš hodně stydět. Držím ji palce a klidně ať přitvrdí ve svém projevu, šílený svět ve kterém žijeme potřebuje jedině takovou jako je Lady GaGa
  • Gaga

    GAGA GAGA GAGA nic jinýho by se skandovat nemělo.Její písničky jsou úžasný miluju Poker face a Paparazzi ale i zbytek alba.Gaga tady dobyde svět je to čerstvej vzduch,aquilerka spersová ani ta nová Perry na ni nemaj ona je ikona pro budoucnost i podle stylu oblékání a má talent když psala písničky i pro ty další husičky co si to jen odzpívaly typu pussycat dolls.Takže tu mamé super babu. *14*
    • Re: Gaga

      No pokud bys skandovala Gagaga gagaga, mohlo by dojít k tomu že bys byla převezena na Psychiatrické oddělení Doc.Chocholouška s diagnózou přeměny člověka v .... *1* *1* *1*
      • Re: Re: Gaga

        hele Lady G. má něco do sebe tak ji laskavě neurážej jú?Gaga je docela dobrá tak chivlku přemýšlej i kdž nemáš čím!!! *5* *13* *16* *5*
      • dianna114

        Re: Re: Gaga

        V co??????????
        • Re: Re: Re: Gaga

          Zkus chvíli přemýšlet. Možná, že na to přijdeš. *1* *1*
          • dianna114

            Re: Re: Re: Re: Gaga

            Nepřijdu,tady jsme přece my ti hloupí a hloupé a ty ten chytrý,tak to rovnou napiš v co???? Mě napadá víc věcí,ale nevím,která je ta,co myslíš.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Gaga

              No pokud tě napadlo více věcí, pak je vše v pořádku neměl jsem na msli nic konkrétního.:-) *1*
    • ladygagushka

      Re: Gaga

      tys to teď prostě trefila pcd jsou přesně tohle, jenom odzpívají vezmiu si prachy ale řitom ten jejich styl je o velkém hovně *13*
    • elinor

      Re: Gaga

      souhlas *5* *1*
    • dianna114

      Gaga vs. Perry vs. Aguilera vs. Spears

      Souhlasím s tebou v tom,že je písnička Poker Face skvělá. Tím ale můj souhlas končí. *8* Katy Perry jsem si oblíbila zhruba stejně jako Lady Gaga a musím uznat,že ve zpěvu na živo je o něco lepší Gaga. Ale styl Katy se mi líbí mnohem víc než styl Lady G. a písničky Katy mám 10x radši než ty od Gagy. A co se týče Aguilery,tak jak tady někdo napsal,že ta je lepší a Gaga na ní nemá,tak v době,kdy Christina začínala, taky někdo mohlo říct,že na Madonnu nemá a nikdy mít nebude,stejně jako tu ted' někdo píše,že Gaga na Gwen Stefani nemá!  A to nepíšu ve prospěch ani jedné z nich. *8* A co se týče Britney Spears,tak ta je podle mě lepší než Lady Gaga,K. Perry i Aguilera dohromady! *8* Nejen,že má talent,o kterém si nějaká Miley Cyrus může nechat jen zdát,ale je také pohybově nadaná-výborně tančí-jasně,většinou zpívá na playback,ale ti,co jí to vyčítají,by si měli uvědomit,jak je těžké zpívat a přitom tancovat! *8**8*Navíc vyhrála cenu Grammy a má super videoklipy,rozhodně lepší než ta ,Lady'Gaga. *8**8**8*
      • Re: Gaga vs. Perry vs. Aguilera vs. Spears

        Přestan tady kecat blbosti!Každý má svůj vzor a brání ho zuby,nechty!Takže tady laskavě neponižuj ostatní zpěvačky !
        Všechny jsou dobré a každá jinak vyniká! *16* *13*
      • Re: Gaga vs. Perry vs. Aguilera vs. Spears

        podévej,myslím že je to diskuze k lady gaga ,alle katyna je děsná pipina a teda gagana je pode mně mnohem lepčejší kura se uklidni!!!!!!!!! *14* I LOVE LADY GAGA
        • Re: Re: Gaga vs. Perry vs. Aguilera vs. Spears

          hele možná bys první měla slyšet katy než ji odsoudíš.Ty ale asi nemáš mozek že.....Hm ta nad tím radši ani nepřemýšlej aby se ti něco nestalo jo?? *13* *13* *13* *16* *16* *1*
        • dianna114

          Re: Re: Gaga vs. Perry vs. Aguilera vs. Spears

          Hmmmm,já se mám uklidnit,lol....já nevím,kdo tady není v klidu. *1*
      • katuska162

        Re: Gaga vs. Perry vs. Aguilera vs. Spears

        hele jako sorry, ale řekni mi, kolik písniček nazpívala ta tvoje "Katty Perry" ??GaGa je na scéně taprv chvíli a kolik už má songů hm_?? hele berte to tak že každej má svůj názor a každýmu se líbí něco jinýho..... *9* já sama osobně vážně můžu poslouchat GaGu pořád do kola a nevadí mi to-někdo ne, někomu se třeba nelíbý... *3* ty její vlasy jsou teda vážně "zajímavé" ale tlustá teda rozhodně neni!! to si se asi nějak špatně dívala nee?? *9* hele nezávidíš jí jen tak náhodou..? *7* ale co mě je to jedno...jenom sem řekla svůj názor.. *1*
        • dianna114

          Re: Re: Gaga vs. Perry vs. Aguilera vs. Spears

          Hele ale Katy Perry je na scéně taky teprve chvíli a nedá se říct,že by měla mnohem mínˇ písní než GaGa! A její vlasy vypadají daleko přirozeněji než ty,co má Gaga,ty vypadají jako paruka! *13* Jinak nic proti ní,má dokonalá vystoupení,perfektní hlas(rozhodně lepší než ten ječák Aguilery) a na remix její písně Just Dance budeme tancovat na naší soutěži,cvičitelka nám dávala poslechnout asi 30 remixů písní a tuto jsme si odhlasovaly.  *15*Ale prostě ji nijak moc nemusím. A klidně si pište,že je lepší než Britney,ale pro mě bude prostě Britney ta NEJ,je to prostě jen můj názor. A komu píšeš to s tím,že není tlustá? Odpovídalas přece na můj příspěvek a já tam nenapsala,že je tlustá! Mně teda rozhodně nepřijde a nevím,co pořád máte s tím,že je tlustá??!! *10* *13*
          • ladygagushka

            Re: Re: Re: Gaga vs. Perry vs. Aguilera vs. Spears

            ježiši holky, proč tady rešíte jestli je tlustá ta nebo je tlustější tam ta?od oka to asi netypnete a na internetu určitě jejich rozměry emají tak nwm o co vám jde!O to abyste si mohly říct, jo já mám pravdu? *5*
      • Re: Gaga vs. Perry vs. Aguilera vs. Spears

        tak to si jen myslíš, lady gaga je nej nej nejlepší 1 000 000krát lepší než všechny zpěvačky do hromady a katy perry je hnusná!!!!!


        lady gaga lady gaga lady gaga lady gaga *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        je nejnej nejlepšííí
        • Re: Re: Gaga vs. Perry vs. Aguilera vs. Spears

          no to mě poser, kolik ti je? 12? Gaga je šumítko, které vyčpí do půl roku. Zpěv nikde, postava obtloustlá, vlasy umělé .....
          • lady.gaga.tereza

            Re: Re: Re: Gaga vs. Perry vs. Aguilera vs. Spears

            pocuvaj ked sa ti nepaci naco tu pises preboha neuraz ju prosim ta pekne pred tymi co ju maju radi a este ohladom vlasov sa najprv pozri na jej vsetky fotky a potom hovor su tam aj take kde vidno ze nema parochnu a ma naozaj velmi pekne vlasy a tucna neni len tak medzi recov to co si slepa a najprv sa pozri na seba ani ty njesi dokonala no tak s cim mas problem?
          • ladygagushka

            Re: Re: Re: Gaga vs. Perry vs. Aguilera vs. Spears

            holky, ona má fakt doslova paruku ,nebo má navázané vlasy a neob jou její?já to nwm tak se ptám ,aůe tlsutá určitě neníí holky *3* to jste se asi špatně dívaly.
            • Re: Re: Re: Re: Gaga vs. Perry vs. Aguilera vs. Spears

              gagafame je to na youtube nebo na stream jak ji tam chytne za ty vlasy?ale ještě něco jak je videoklip poker face jak tam ma ty vlasy šedé tak to je snad jasné že to je paruka
            • Re: Re: Re: Re: Gaga vs. Perry vs. Aguilera vs. Spears

              Já to vím naprosto přesně *1*
              Není to paruka, má to jenom prodloužené.
              Jinak jsou to její vlasy, paruku nikdy nenosí. *15*
              Na jednom koncertě ji nějaká fiflena chytla za vlasy protože chtěla vědět jestli je to paruka, a GaGa na ni tehdy zařvala : " to není paruka, ty děvko !"
              takže je to jasné doufám *14*
          • Re: Re: Re: Gaga vs. Perry vs. Aguilera vs. Spears

            doufám že se to nestane protože se mi ty její písničky líbí a ty vlasy jí sluší i když to je paruka a znám lidi kteří jsou teda tlustší než gaga a je jich hodně
            • Re: Re: Re: Re: Gaga vs. Perry vs. Aguilera vs. Spears

              Ohledně tý historky s taháním vlasů: bylo to v komentářích na video Live Performance, bohužel opravdu netuším z jakého města.
              Ohledně Poker Face: v celém klipu nemá ani jednou paruku. V dnešní době je všechno možné, tzn. udělat vlasy i tak že to vypadá jak paruka.
              Jedině prodloužení. Nikdo ještě neprokázal, že je to paruka. *3*
          • Re: Re: Re: Gaga vs. Perry vs. Aguilera vs. Spears

            ty její vlasy se mi taky nelíbí,ale tlustá rozhodně není
      • Re: Gaga vs. Perry vs. Aguilera vs. Spears

        ROZDOně si nemyslím že je SPears lepší než gaga.. Gaga je DALEKO lepší než ona..
        • Re: Re: Gaga vs. Perry vs. Aguilera vs. Spears

          jejda každá zpěvačka, zpěvák, kapela má svoje + a -, tak nevím proč se tady tak hádáte *7*
      • elinor

        Re: Gaga vs. Perry vs. Aguilera vs. Spears

        jj to je z jedný strany tak fakt *9*
  • uzasna

    Ona je jedynecna a skfela. A vi co jy tu pomloufate sy beste na jyni forum. a nepyste tadi nyc o ny. samy nyc neumyte a blbe krytyzujete lady gagu. Tak to ne *13* Ma upne supr pysnycki jako nykdo *8* Tak bacha na me!
    • avrilnanalavigne

      Re: uzasna

      Máš sice pravdu,taky sem fanynka Lady GaGa ,ale prosim tě nauč se psát,tolik chyb by neudělal ani prvňáček. *1* *1*
      • Re: Re: uzasna

        to asi dela naschval ale mozna to taky ani este neni prvnacek, ale co by tu takovej mrnous delal..xDD
    • Re: uzasna

      Že ty budeš úžasná vysokoškolačka? *1*
      • hudy

        Re: Re: uzasna

        Dělá si ze všech legraci, takovouto inteletuální zplodilost by nenapsali ani žáci speciálních tříd *15* !
        • Re: Re: Re: uzasna

          No tady tak deti pisi takze to tak asi chtela napsat *1*
  • Pro toho kdo čte bravo

    jestli jstre cetli bravo nevite kde najdun tem videoklip od Lady GaGa ty Paparazzi ja top nemuzu najit diky *5*
    • lucik200

      Re: Pro toho kdo čte bravo

      Staci si najit blog Miney108 ta tam má odkazy na jeji hity,tak se koukni!
  • gemini32

    Lady Gaga

    Toto je pro ty co nadavaj Lady Gaga .
    Zamyslete se nadtim co rikate vy si to neuvedomujete ale ublizujete tim nekomu jinemu ale kdyz to udela nekdo vam tak taky se vam to nelibi tak pouzivejte mozek k cemu jinak je??? *3*
  • jojousek

    Jojoušek

    Lady Gaga byla nominovaná na Video Music Adwards 2009.Bojuje o královnu toho večeru s Beyonce obě jsou nominovány v 9 kategoriích !
  • suloous

    <3

    Happy birthday my darling <3.. I love you so so much Lady GaGa :-*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit