Přejít na výpis diskuzí

Lenka Lanczová

OSOBNOST 31.12.2006 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Jo píše fakty skvělý knížky!!!Když se do nich začtu,nemůžu se vůbec odtrhnout!!!Ráda bych aby se třeba jednou zfilmovali.Jako třeba od Danielly Stellový.A ještě jednou říkám že Lenka je skvělá a doufám,že toho ještě hodně moc napíše!!! *4* *4* *4*
  • ....

    Jojo má fatk skvělý knížky!!! *14* Asi nejvíc se mi líbila knížka Čas něhy...ale taky mě mrzel ten konec. Tak čekám až bude nějaké pokračování, jestli o něm víte tak dejte prosím vědět... *3* *7* Děkuju mooc *9*
  • Re: To nemyslíte vážně?!?!?!

    No, fuj! Ty jses fakt hnusna!!!!!!!!!!!!
    To ti povim. Takovy lidi teda miluju co umi jen urazet a poucovat!!!! Nas ani nezajima co ctes, vys? Prosim te, proc jsi jsem sla, kdyz Lenku Lanczovou, tak nemas rada!! Ehm...no, jsi proste dost uboha, kdyz odsuzujes nekoho koho ani neznas a praci ktera ho bavi a je jeho zivot!!
  • leniška

    Její knížky jsou super-čtu je nejvíc *14*
  • jo lenka go

    jj lenicka ma jedny z nejlepsich knizek *15*
  • SAndra

    od lenky sem jeste nic necetla ale chystam se k tomu....zato jsem precetla skoro vsechny knizky jeji dcery sandry a ty jsou fakt povedený a stojí za přečtení *3*
  • ?

    Mám rada knihy od Lenky Lanczové, některé jsou dobré jiné jsou uplně suprové *14* jako třeba Hořká chuť lásky. Ale škoda je že některé končí neurčitě jako třeba Čas něhy- to byla tak pěkná knížka, ale skončila divně. *9* Bobré by bylo kdyby bylo pokračování.
  • ....

    Lenka píše úžasně, nejsou to takové ty dívčí romány vždy s dobrým koncem, někdy jsou i značně zmatené a hlavní hrdinky mají problémy jako holky v dnešní době, některá otěhotní atd. Vážně píše skvěle. K některým knížkám se vracím a čtu je třeba i po třetí, nebo víckrát.
    PS:Zrovna dneska jsem byla zažraná do knížky Panna nebo blíženec a celou jsem ji přečetla, abych se přiznala nečetla jsem ji poprvé *3* Moc se těším na tvoje další knížky.
  • Super spisovatelka

    Lenka má všechny knížky super jen ať pokračuje !!! *3*
  • Re: životopis

    Miluji tuhle spisovatelku a všechni knihy ,které jsem od ni cetl ve mne vzbudily neco tak neuveritelneho,ze to ani nedokazi popsat. *14*
  • čas něhy

    Pred rokem sem dostala k vanocum knizku čas něhy...a musim rict ze je to ta nejlepsi knizka co sem kdy cetla!!! *4* Pak sem ji cetla jeste asi 3x protoze je skvela,akorat me mrzelo ze ten pribeh mel otevrenej konec takze nevim jak to dopadlo...
  • mám zájem

    *3* mám zájem ve svych dvaceti napsat knihu a chtěla bych vědět podmínky.děkuji
  • Čas něhy

    Dodčetla jsem knížku Čas něhy , a na konci bylo " prosím, ať to není Taša " ...tak nevím jesti jí napsala ta kamárádka nebo Tadeáš.....? Jinak knížky od vás se mi šíleně líbí.. *14* *14* *14* doufám že jich napíšete ještě tuctu! *3*
  • Oranžové Blues

    Moc se mi líbila knížka Oranžové Blues,vypovídá přesně o tom,že ne každá láska končí šťastně a proto vám paní Lanczová moooooooc děkuji za takové knížečky!!!!
  • hříšná touha

    takže mám takovou prosbičku prosím Vás paní lanzcová o pokračování románu hříšná touha je to nejkrásnější knížka kterou jsem kdy četla a dost mně vzala dostala jsem jí 25 prosince v 11 hodin a v 8 večer jsem jí mněla přečtenou proto jsem vás chtěla poprosit jestli by jste nechtěla napsat pokračování já když jsem to četla tak jsem si myslela že to dopadne dobře ale takový konec jsem opravdu nečekala když jsem si šla večer lehnout tak jsem nad tím musela přemýšlet PROSÍM VÁS OPRAVDU NA KOLENOU NAPIŠTE POKRAČOVÁNÍ JE TO NEJKRÁSNĚJŠÍ KNÍŽKA KTEROU JSEM OD VÁS ČETLA A ŽE TO BYLI VŠĚCHNY. prosíííííííííííííííííííím *8* *8* *8* *8* *8* *8* moc vás mám ráda
  • dfh

    *5* *8* *8* *8* *4* *3* *14* *10* *10* *16* *16* *16* *8* *8* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *9* *9* *13* *13* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *7* *7* *7* *3* *3* *9* *9* *9* *9* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Pro Petru

    Jedna kámoška říkala, že to je pokračování, prý to četla obojí.
  • Moc zdravím paní Lanzovou. Děkuju za všechny její knížky a přála bych si jich ještě hodně. Nejsem puberťák. Knížky kupuju pro mou dceru, ale vždycky si je přečtu dřív, než jí je dám. Za mého dospívání jsem četla Stanislava Rudolfa, ke kterému se stejně ráda vracím a knížky paní Lenky nikdy zavrhovat nebudu. Kdo je pozorně čte, má tam docela čitelný návod, jak se snažit bez úhony dospívat a spoustu rad, jak se vyrovnat s problémy, které dospívání přináší. Jsem děsná. Čtu od svých 4 let a čtu skoro všechno. Jediné co jsem vynechala je tzv. červená knihovna. To není nic pro mě. Chci paní Lence poděkovat za možnost úniku z mých starostí do starostí holčin a trošku se vrátit ve vzpomínkách na moje vlastní dospívání. Mám všechny její knížky a vždycky se těším na další. Děkuju. Alena.
  • mate uplne krasny knizky sem do nich zblaznena *15* *1*
  • ssssuppppppppppppppeeeeeeeeerr *3* *3* *13* *3* *1* *5* *14* *14* *9* *9* *16* *8* *15* *5* *4* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *3* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit