Přejít na výpis diskuzí

Lenka Lanczová

OSOBNOST 31.12.2006 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší jsou Blíženci a pokračování *15* *3* *1*
  • EHM, JAKO NIC PROTI

    ALE MAM JEN JEDNU JEJI KNIZKU ("HVEZDA NADEJE") A DODNES LITUJI VYHOZENYCH PENEZ. *10* *10* *10* *10* *10* *10*
  • To SESLAPNUTA PLECHOVKA: No Hvězda naděje se mi taky moc nelíbila, ale ostatní knížky jsou SUPER *4*
  • Tak podle mýho názoru je Lenka Lanczová nej, nej , nej ,nej, spisovatelka na světě!!!!!!!!!!!!!!
  • Napište někdo kdo Lenku Lanczovou zbožňuje stejně jako já? Moc se na vaše mailíky těším. Píšu knížku a chci být jednou dobrá jako ona.
  • To nemyslíte vážně?!?!?!

    No nic proti ale tohle se snad ani nedá považovat za spisovatelku! Učitelka na gymplu nám hned první den řekla:"Jestli si někdo do čtenářského deníku napíše Lanczovou a jí podobné tak u mě skončil." A má pravdu, vždyť to je naprostý úpadek. Četli jste někdy něco trochu náročnějšího než primitivní dějově nevýrazné knížky? Asi ne co? Co třeba Feuchtwanger, Dostojevskij,Goethe,Puškin,Shakespere nebo můj oblíbenec Oscar Wilde? To vám asi nic neříká co? No, čtěte si klidně tyhle braky, já zůstanu radši u Wilda... *9*
    • Re: To nemyslíte vážně?!?!?!

      No, fuj! Ty jses fakt hnusna!!!!!!!!!!!!
      To ti povim. Takovy lidi teda miluju co umi jen urazet a poucovat!!!! Nas ani nezajima co ctes, vys? Prosim te, proc jsi jsem sla, kdyz Lenku Lanczovou, tak nemas rada!! Ehm...no, jsi proste dost uboha, kdyz odsuzujes nekoho koho ani neznas a praci ktera ho bavi a je jeho zivot!!
  • Miluju tyhle knížky

    Ahojky, hrozně moc se mi líbí knihy od Lenky L. Jsou skvělé a trávila jsem s nimi dospívání. Miluju knihu Tajná láska...četla jsem ji snad stokrá... Jen tak dál! *1*
  • Reakce pro Dandinku

    Hele, Dandinko, když se Ti tyhle knihy nelíbí, tak proč sem na tyhle stránky lezeš?! A mimochodem, chlubit se doporučenou četbou je KO! Lidi si čtou, co jich baví - vždyť je to jejich čas, tak ať si ho stráví po svém! PS: Taky se mi líbí knihy od Shakespeara a Čapka a V. Huga...No a?
  • Reakce pro Zuzu

    Tak za prvé, tyhle stránky jsou i o normálních spisovatelích, vlezla jsem sem a byla jsem v šoku, že je Lanczová na prvním místě a tak jsem se podívala co o ní píšou. A vyjádřila jsem svůj názor. Za druhé, nechlubím se doporučenou četbou, nevím co je tak nepochopitelného na tom, že mi nic neříkají bezduché knížky jako ty její. Prostě čtu něco jiného a myslím, žes moc nepochopila o čem jsem psala. Nevím, viděla jsem ty její knížky u kamarádky a stačila mi stránka kde byl asi takový dialog:Ahoj. Čau. Jak se máš? Jo dobrý, včera jsem byla s Pavlem. A co? No super! atd. Sorry ale to bych napsala i já. Nic proti.*4* Užívejte života *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit