Přejít na výpis diskuzí

Lewis Hamilton

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narozky

    Lewisku....dodatečně Ti přeju všechno nejlepší k Tvým 23. narozeninám.... *14* *14* *14* a letos to klapne.... *4* *3*
  • forsims

    Re:dzizet

    Plně s tebou souhlasím,není co závidět.Ano titul si zasloužil Massa,Hamilton mohl ještě pár let počkat.Neznamená,že když dojede první je nejlepší to vůbec !!Vemte mu tu formuli a uvidíme jaký bude borec.Alonso odešel kvůli němu ano McLaren miluje Hamiltona o tom není pochyb.Alonso už teď tolik nevyhrává ale u mě bude vždycky BEST.Tohle je můj názor,nikdo ho nezmění a já ho měnit nebudu *5*
  • hanelka

    odkaz

    HAmilton je uzasny fandim mu uz dost dlho dufam ze sa mu bude darit *8* *8* *8*
  • Happy 31. birthday!
  • Web

    Sry, za reklamu*4* ..... Otevřela jsem nový fanweb o Lewisovi!!!!! *4* Najdete tam fotky, info, grafiku atd. http://lhamilton.only-jojo.com
  • Jsem Lewisuv největší fanoušek!
  • jj

    forsims: máš pravdu. Sice mám nejradši Kimiho ale Alonso a Massa jsou taky mooc skvělí *1* a jinak máš dobréj blog *1*
  • Hamilton je nejlepší

    Hamilton je podle mě nejlepší jezdec z celé F1 spolu s Raikkonenem. Samozdřejmě chápu že ho někdo nemusí mít rád, ale nechápu proč to sem cpou, tohle je pro jeho fans a nikoho tady nezajímaj ty blbý kecy proti němu. A to že mu některý třeba nefandíte, nebo ho dokonce nesnášíte to naštěstí vůbec nic neovlivní. Doufám že se mu bude dařit i nadále a že těch titulů budem mít víc.
  • zipp

    ...

    hrozny jak se tu hadate kvuli kravinam, jestli je lewis blb bo neni, nejdriv se podivejte jaci ste vy jestli ho muzete soudit a i kdyby byl co vam je do toho, jestli umi nebo neumi jezdit, tak musi umet jezdit, ze neni nejlepsi zalezi na aute, kdyby mely vsichni stejny tak se teprv ukaze kdo jak jezdi
    • nik011

      Re: ...

      jj konečně někdo chytrej tady diky ti
    • Re: ...

      jo jasně to máš pravdu.....ale to neřeš *5*
      • Re: Re: ...

        neřeš.... *5*
  • zanesskaaaa

    ehm

    Lewis Hamilton je dobrej závodník.. neni sice nejlepší ale je dobrej už tim že alespoň jednou něco vyhrál.. kolikrát vy říkáte že je někdo skvělej a tak dále.. a nikdy nic nevyhrál.. nemyslim tim zrovna závodníky F1.. třeba i nějaký zpěváky a herce.. taky jsou úžasní a přitom nic nevyhrály.. ale maj skvělí písničky a tak.. heh trošku sem to zkonila snad pochopíte mou myšlenku *15*
    • minka

      Re: ehm

      Podle mě nemusí sportovec něco vyhrát, aby byl dobrý. Někdy mu to prostě není souzené a prohraje jen o chlup. Když dám příklad, tak třeba FC Liverpool. Sice vyhráli v roce 2005 Ligu mistrů, ale to už je zapomenuté. Od té doby nic. A stejně jsou dobří. Podle mě to není jen o těch výhrách!
      • zanesskaaaa

        Re: Re: ehm

        joo takhle nějak sem to myslela *15*
    • Re: ehm

      jasně. No ale s těma zpěvákama že třeba nic nevyhrajou je to trochu jiný... *4* joo ale jasně chápu tě. *5*
      • zanesskaaaa

        Re: Re: ehm

        joo ja sem to tam tak trochu popletla *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit