Přejít na výpis diskuzí

Lewis Hamilton

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lewis je nejlepší *14*tato sezóna nic moc, ale bude líp líp a líp *14*
  • Nevím čemu jsi se dnes radoval ty ostudo, byl to dnes podvod podplaceny, mechanici neměly kola nachystaný a ty jsi blokl předjetí jen proto že jsi černa gumička *16* *16* *16*
  • panebože

    Newím komu se může Lewis líbit takový ucho!! radši si hned dojděte na oční a poidte si brjle s 15 diopriema! Možná že alenoso neunese prohru to já moc taky ne!!,ale rozehodně je hezčí sympatičtější a prostě je nej všechno na něj je super a nikdy ho nepřestanu mít ráda !! *14* *14* *13* *13*
    • fablik.00

      Re: panebože

      Alonso je sympatickej jak, jehla v oku.
    • Re: co mě urážíš

      ahoj mám dotaz můžeš mi prosím říct proč
      mě urážíš kdyby někdo urážel tebe taky by
      se ti to možná nelíbilo tak už toho nech
      jasný
    • Re: panebože

      to je pravda Alonso je nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjj
    • Re: panebože

      piš co chceš, tvůj názor...je na každým, ať si tu píše, co chce.. ale nemáš pravdu.. sympatičtější rozhodně není, u většiny jeho fandů a nejen jeho klesl.. hluboko.. po tom, co se stalo v McLarenu...tak tak *3*
    • Re: panebože

      Barunko myslím si, že každá má svůj vlastní názor. Každýmu se líbí někdo jinej já tady teď nebude házet špínu na Alonsa jen proto, že se mi líbí Lewis. *13*
  • Písněte mi

    Ahojky lidičky jsem další fanynka Lewise. Je to suprovej týpek... *14* pokud mi budete chtít napsat a popovídat si tak mi pjosím napište na ICQ 478-268-904....tak se mějte krásně *15*
    • Re:nenapsala si mi

      někdy si tak říkám proč mě ignoruješ vypadá to že se se mnou nechceš bavit přitom chceš aby ti každej psal jinak nevím jestli se budeš koukat na formuli 1
      už brzy to vypukne moje tel. číslo je 775927573 reaguju jenom na sms
    • Re:LEWIS dobrák

      Ahoj. Chci se připojit k vaší diskusi e-mailovku nemám ale dávám na sebe telefon 775927573 přijímám pouze sms
  • JOOOO

    Lewis vyhrááál *3* Joooo *15* !!! Dneska fakt bezva výkon ! Popřejme mu všichni hodně úspěchů a doufejme a přejme mu taky ten titul mistra světa !!! *3* *4*
    • Re: JOOOO

      Taky mám velkou radost!!! *1* *1* A Alonso pěkně utřel co??? Tak mu držme palce teď v neděli stačí, aby te´d dojel před Alonsem (nejlépe však první) a má to v kapse!!!! *14* *14* *1* *1* *5* *4* *15*
      • Re: Re: JOOOO

        jj, souhlas *3*
        • Re: Re: Re: JOOOO

          Luciš? Dáš mi číslo na icq? Pokecáme trochu o Lewisovi atd. *3* *1* Můžeš mi to poslat když tak na mail.
  • Fotešky

    Ahojky všicinky dala jsem sem nový fotešky Lewiska *14* *14* *1* *14* *3*
  • palešky

    lewisku, budu ti držet palešky *1* *14*
  • den D

    tak a je to tady...... den D palešky držím jako blázen *14* *1*
  • šampion

    Lewisku, pro mě jseš mistr ať si říká kdo chce, co chce!!! *14* *1* *3* *5* *14* *4*
  • jůůů

    Tý jo....už dneska.... *4* to bude nááárez.... *4* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit