Přejít na výpis diskuzí

Libor Plšek

OSOBNOST 16.8.2007 
409 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2008

    Občas se tady ukážu a ohlásím,tudíž bych chtěl všem lidem popřát pohodový nový rok,hlavně zdraví,ostatní si buď půjčíme,koupíme nebo ukradneme:-) *3*
    • Re: 2008

      ha Ivan *15*
  • ....

    Tak to jsme zvědavé, jak to hlavnímu aktérovi dlouho vydrží ... *4*
    • Re: ....

      noooooooooooo *15* ....
  • ....

    Ahoj zdravím všechny... Tééda tady se to ale rozjelo za tu dobu, co jsem tu nebyla.. *7*
    • Re: ....

      tak to je jasný, jak se přidal i hlavní aktér *15*
  • no

    Ahoj Majdalenko

    Zarazil jsem se nad tím,že vůbec existuje nějaká taková stránka,přeji krásný den *4*
    • Re: no

      existuje a je věnována tobě *3* taky přeji krásný den
      • Re: Re: no

        Tak jo,děkuji *3*
        • Re: Re: Re: no

          není zač, to máš takový vánoční dáreček *1*, ale jen tak ti ho nedám *5* , něco za něj chci, zábavu- Hvozdná, Fryšták.......co ty na to? *7*
  • Pohoda

    Ahoj,trošku jsem se pousmál,trošku zarazil a trošku byl překvapený,že existuje taková stránka.Děkuji všem, mi - ale i nám - fandí. Budu se snažit teda spolupracovat,tak kdyby byl nějaký otazník,který můžu vyřešit,klidně dejte vědět. Ať se Vám daří. *5*
    • Re:....

      Jo mam dotaz...Chodis s nekym?A Jarda?Ale jestli nechces odpovidat nemusis....Vis co! *8*
    • Re: Pohoda

      nazdar bazar, no jako málem mi vypadly oči z důlku, když jsem tu našla příspěvěk od tebe *1* , a nad čím pak ses zarazil, by mě zajímalo? *15* majdalenka
  • zdravím

    ahoj Libore chodím na vaše zábavy hrajete fakt dost dobře ja tam teda chodím hlavně kvůli tobě protože se na tebe fakt dobře dívá!Naposled v Nových Bránicích to bylo super až na tu bitku.Zatím Achoj popelka. *14*
  • ...

    No já zase je tady budu mít 30. v Třešti... už jsem na klukách hodně dlouho nebyla, tak se mooooc těším.. *1*
    • Re: ...

      tiše ti závidím *9*
  • zdravím

    Ahoj holky. *3*
    • Re: zdravím

      čauky ve spolek *1*
  • ...

    TO DC: Jo, jo, bylo to mířeno na tebe.. chtěla jsem tady trochu rozjet nějakou komunikaci... A jakpak se máme? A Předín je u "skoro" u Jihlavy, odkud jsem já, takže to asi neznáš... *3*
    • Re: ...

      no neznám, jak taky, zlín je zlín *3* ...no ale byla jsem teď na zábavě ve frycu, jak tu klucíí hráli *14* n a teď tu zas hooodně dlouho nebudou *9* , co budu dělat?
  • ...

    Ahoj, jak se máme? byla jsi na zábavce v Předíně?
    • Re: ...

      čauky zdravím, nevím jestli je ta otázka mířená na mě, ale to neva, já jsem ze Zlína a Předín vůbec neznám *9* , nicméně se chystám 3. 11. na zábavu u nás ve Fryštáku *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit