Přejít na výpis diskuzí

Libor Plšek

OSOBNOST 16.8.2007 
409 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TO MAJDALENKA

    Tak to si tam krásně užij a budeme se na Tebe tady zase těšit a hlavně ať toho hodně zažiješ, aby bylo o čem psát.. *4*
  • pro všechny

    přeju všem krásný následující týden, já ho strávím lyžováním na horách a doufám, že se taky budeme mít hezky a ještě víc doufám, že až sem za týden dojdu, tak budu mít co číst, tak pište, pište, papa a těším se na vás majdalenka (*DC*)...hojky *4*
  • TO LIBOREK

    Achoj, tak jak se máš? Ani se neozveš.. *9*
  • jak se daří?

    ahoj libore, jak se daří, co je nového? jak pokračuje rekonstrukce bytu? a koukám, že vaše internetové stránky furt nic *9* ...? a co nějaký koncertík ve fryštáku bo okolí???...moc toho nechci, že *15* ...přeju hezký večer *3*
  • Pro Libora, i kdyz to sem uplne nepatri

    Ahoj Libco, vim ze to sem uplne nepatri, ale jinde nevim, kde se ptat. Nevis, kde ted tvuj bratr Jarda bude, pote, co skoncil u Reflexu. Rada bych ho (ale neboj, vam neverna nebudu)videla a slysela, ale nikde nic neni k mani, neda se o nem nic sehnat. A ty jako jeho bratr bys prece mohl neco vedet. Dik a ahoj Katka
    • Re: Pro Libora, i kdyz to sem uplne nepatri

      Ahoj
      S bratrem moc v kontaktu nejsem,mluvil jsem s ním minulý týden a říkal,že zpívá v nějaké skupině(název neznám,protože je to úplně nová skupina),zatím zřejmě pracují ve zkušebně,tak víc nevím. Měj se hezky,ať se daří - čago
      • Re: Re: Pro Libora, i kdyz to sem uplne nepatri

        Ahojky Libco, jsi zlaty a moc ti dekuju za odpoved. Tak ja si to uz nejak snad pohlidam a co nevidet se ukazu i na nas:)
        Ahoj Katka a jeste jednou dekuju
  • .....

    nějak se tu zastavila komunikace....! *9*
  • DŮLEŽITÉ

    prosím všechny, kteří jsem chodí a jsou fandové Libora, aby se přidali do fanclubu, díky moc *3*
  • rx

    Nazdar bazar
    Tak máme za sebou další víkend,obě akce byly moc fajn (Nové Bránice,Budíškovice)- všem zúčastněným moc díky.Opět se inovují naše "nové stránky",upřímně už nás ty sliby vůbec nebaví,ale člověk míní,život mění,pevně věřím, že rok 2008 bude rokem činů a né slibů.Jinak provádím rekonstrukci bytu,tudíž,kdo nemá co na práci a je z oboru,rád uvítám pomoc:-),již mám výtvarnici pro zkrášlení zdi.Mějte se moc fajn,ať se daří a těším se na setkání,čus bus *3*
    • Re: rx

      ahoj libore, taky zdravím,
      musím podotknout, ty internetové stránky docela nezvládáte...se novinky o vás dozvídám ze všech různých stran jen né z těch vašich a tak by to bejt nemělo... *13* ..no k té rekonstrukci přeju pevné nervy, to ti vůbec nezávidím...jináč přeju hezký zbytek dne a snad už brzy budete hrát třeba ve fryštáku...hm *7* , pa majdalenka
  • lol

    ahoj ja jsem lída a moc se mi líbíš fakt te zeru napis!!!! *14* *14* *14*
    • Re: lol

      Ahoj Lído
      tak ti píšu,jsem překvapený,že se ti líbím,děkuji:-) *3*
    • Re: lol

      ahojky jak je lol *3*
  • ....

    ahoj libore jak se mas??? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit