Přejít na výpis diskuzí

Libor Plšek

OSOBNOST 16.8.2007 
409 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mám nesrovnalosti

    U Jardy je Znojmo a u Libora Vsetím a to jsou dvojčata.... kde se vlastně narodili? :-)
    • Re: mám nesrovnalosti

      narodily se ve vsetíně, nevím kdo přišel na Znojmo *7*
      • Re: Re: mám nesrovnalosti

        pardon narodili *3*
  • TO LIBOREK

    Jsem si nevšimla v Hodicich, že jsi byl "společensky unavený".. spíš mi přišlo, že budeš asi řídit.. *4*
    • Re: TO LIBOREK

      No,já jsem taky napsal,že jsem úspěšně utíkal,tudíž jsem byl v pohodě *3*
  • hi

    Začnu jako pokaždé,tudíž máme za sebou další skvělý víkedn:-),jak v Budějovicích,tak v Pavlově i Hodicích to bylo moc fajn,Hodice byly trošku náročnější,protože jakmile se člověk ocitne pod "dohledem" mých kamarádů Tabák-Eman,to potom lepší utíkat,řídí se totiž heslem,co můžeš vypít dnes,neodkládej na zítřek:-). Naštěstí jsem to zvládl bez větších potíží.Příští týden by se mělo nazpívat nové cd,tudíž se to snad již dotáhne do zdárného konce.Těším se do Kounic i do Míškovic,tak zatím čago,ať se daří *3*
    • Re: hi

      Taky se těším na nový CD.. *3* Už aby bylo.. *3* A ještě víc na tuto sobotu do Míškovic, kde se vždycky parádně kalí.. *1*
    • Re: hi

      tak to jsem ráda, ža vám akce vychází, jinak přeju hodně zdaru k novýmu cd, už se nemůžu dočkat, až vyjde! tak páčko a jen samý úspěchy *3*
  • TO MAJDALENKA

    Ale jo, docela se to tady rozjelo.. Takže hory dobrý, tak to je fajnový.. Jinak o Jardovi jsem to četla na jeho stránkách....
    • Re: TO MAJDALENKA

      paráda, jen tak dalejc *1*
  • TO MAJDALENKA

    No my tady nezahálíme.. a co hory?
    • Re: TO MAJDALENKA

      no koukám, to je dobřéééé *3* ...hory paráda, měli jsme krásně celý týden, takže jsem se i opálila, zalyžovali jsme si až nad hlavu, takže fakt bezva... *1* no jsem čekala, že jak přijedu už RX budou mít stránky ok, ale furt nic *9* ...a jak jsem se tady dočetla tak to ještě nějakou chvíli potrvá *9* jo a prej jarda p. bude mít koncert s topu novou skupinou v kunovicích *7* ...to se to tak rychle rozjelo.....
  • zdravím!!!!!!!!!!

    čauky, zdarvím všechny, týden uběhl jak voda a já jsem zase doma *8* ...zase bude denní rutina atd....škoda, bylo tam fakt krásně! vidím,. že tady se psalo o 106 *1* ............co je nového?
  • TO LIBOREK

    Asi jsi mě nepochopil.. Zdraví tě Hanka.. *1*
  • TO LIBOREK

    Ahoj, se ani neozveš.. *7* Montérky jsem ještě nedostala... *1*
    • Re: TO LIBOREK

      Montérky nemám ani sám,ale pokud budou potřeba,tak jsem schopen je opatřit,momentálně potřebuji elektrikáře - hezký den *4*
  • Dotaz na Libora

    Ahoj Libore, chtěla bych se tě zeptat jestli v sobotu v Jistebnici budete mít předkapelu nebo ne?? díky a měj se hezky *3*
    • Re: Dotaz na Libora

      Ahoj

      O žádné předskupině v Jistebnici nevím,tudíž budeme zřejmě hrát celý večer,čago *3*
      • Re: Re: Dotaz na Libora

        Tak to je super!! už se těšim..... *3*
  • |||-)

    Hi

    Tak máme za sebou další pohodový víkend (Kralice,Valašské Klobouky),opětovně děkuji za Vaši návštěvu,mě se hrálo moc hezky. Nové www stránky jsou pro nás něco nepředstavitelně komplikovaného,už na tom pracuje snad čtvrtý člověk a musím říct,že v tomhle opravdu nemáme šťastnou ruku - už chybí jen malý kousek,ale to sem si myslel už několikrát a ono to nebyla tak úplně pravda. Nezbývá než věřit.Ať už chodíte do práce,školy nebo jedete na hory,přeji skvělé zážitky na všech pozicích! Čago *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit