Přejít na výpis diskuzí

Libor Plšek

OSOBNOST 16.8.2007 
409 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • video

    To, že jsou Vaše stránky skvělý, už ví asi každý...fotky..klipy..prostě krása, ale napadá mě, jestli neplánujete natočit nový klip (popřípadě klipy) k novému CD *7* *14*
    • Re: video

      Co se týká těch klipů,tak to už jsme o krok napřed,tudíž k tomu ještě nemůžu podat žádné info,hezký den a skvělý víkend *4*
  • ahojky Libore

    Zdravím :), hrozně mě mrzí, že jsem v neděli nemohla dorazit do Hrotovic, *9* ale přípravy na Velikonoční pondělí mě nějak zmohly. Určitě byla zábava super!!! No co se dá dělat - budu muset vydržet až do dubna (do Hrotovic) Snad to přežiju...už začínám mít abstinenční příznaky ...(po tvém zpěvu ... a vůbec po Reflexech) *14*
    Na Vaše CD jsem strašně zvědavá! A podle toho co čtu, tak bude fakt stát za to! Už abych ho měla! *3* Co se týká rozšíření Tvé fotogalerie - možná bych mohla taky přijít se svojí troškou do mlýna *1*
    • Re: ahojky Libore

      Ahoj

      Akce v Hrotovicích byla opět super(což není žádné překvapení),tak já jsem pro,mých fotek už je tady dost,teď posílejte své vlastní,lets go *5*
  • Hi....

    Třeba mě?! Mám jich dost *1* Jinak Tě zdravím
    • Re: Hi....

      ahoj

      Tak očekávám teda tvé fotky *3*
      • Re: Re: Hi....

        No radši ne.. nechci Tě vyděsit *4*
        • Re: Re: Re: Hi....

          Ale jen posílej *5*
          • Re: Re: Re: Re: Hi....

            To bych si nedovolila, abych Ti znehodnotila fotogalerii.. *4* A co byteček, hotovo??
      • Re: Re: Hi....

        tak teď su zvědavá jestli se jich dočkáš *15*
  • hi

    Ahoj
    V rychlém tempu,jsem aspoň nahlédl na oblíbené stránky:-)Velikonoční víkend byl fajn,struny nepraskaly,hlasivky nezlobily a lidi zpívali,tudíž všechno v pořádku. Nové cd se již pomalu dostává k lidem,kteří by nám měli pomoct s tím,aby ho slyšelo,co nejvíce posluchačů - reakce jsou víc než pozitivní,ale nepředbíhejme,nejdůležitější m porotcem bude samozřejmě veřejnost samotná.Jinak,když už se někdo náhodou třikrát překlepne:-),tak mi tam pošlete aspoň nějakou hezkou ženskou hergot:-),mějte se moc fajn,všechno se vám určitě bude dařit *3*
  • ...trapas:-)

    Dotaz: Libore, bude ti vadit moc, když se zde ve fotogalerii omylem objeví Ondra Filák? :-) Jsem se uklepla :-) :-) jinak na stránkách je poznat, že si s nimi někdo hrál - jsou fakt dobrý.
    • Re: ...trapas:-)

      ahoj, no mě to teda celkem naštvalo, ses třikrát uklepla jooooooooo *9* ....neuraž se, ael mě to teda vadí
  • www

    Ahoj

    Stránky zatím každý chválí,což je fajn,protože jsme je dělali právě kvůli vám.Skvělé fotky,na kterých se navíc poznáváte:-)co víc si přát.Ohledně toho dotazu na název nového cd ještě nejsem schopen odpovědět,zatím jen tuším. Máme před sebou další víkend,tentokrát tři akce, tak doufám,že si to pořádně užijeme společně s vámi,čau *15*
    • Re: www

      drzim pesti s tim cedeckem, at uz to konecne vsechno klapne. a hlavne dej vedet, kdy a kde ho budete krtit, chci na nem mit vase podpisy a mozna i venovani *3* *15*
  • Nový stránky

    Ahoj Libore!! taky se přidávam ke gratulaci k novým stránkám... jsou fakt supr!! změna jedině k lepšímu.... jo a taky jsem se chtěla zeptat jestli už víte název k novému cd?? měj se
    • Re: Nový stránky

      Přidávám se ke gratulantum,nové stránky jsou opravdu moc povedené. No a ty fotečky...wau *3*
      • Re: Re: Nový stránky

        fotky jsou uchvatny - obzvlast ty, na kterych se poznavam *5*
  • Dotaz

    Ahoj, mám dotaz na Libora (na Reflexy)....Když bych si chtěla objednat CD "Minus 7" přez net z vašich stránek, mohla bych ho dostat i s vaším podpisem na titulní stránce *7* ...prosím, prosím *4* Moc díky za odpověď!
    • Re: Dotaz

      Ahoj
      Myslím,že by to neměl být žádný problém,ale musíš tam tenhle dodatek dopsat anebo jednodušší to bude na vystoupení. *14*
      • Re: Re: Dotaz

        O tom, že mi to CD podepíšete na vystoupení, jsem taky uvažovala, ale nechtěla jsem být hned tak drzá *3* No a musím si to CD objednávat přez net nebo ho můžu koupit i na vystoupení *7* Bylo by to asi lepší...a nebo ještě jinak - chci to CD přímo s "osobní donáškou" domů *1* *4*
        • Re: Re: Re: Dotaz

          Určitě fungují i donášky domů,ale to už záleží na osobní domluvě:-)
  • nove stranky

    jinak - ze jeste stouram - vyborny stranky, design fakt dobrej, hooodne pokrok oproti minule verzi *3* ale mohla by tam byt navstevni kniha, nebo tak neco... *7* uvazujete o necem takovym? myslim, ze by to hodne lidi uvitalo... vcetne me *5* mej se fajn, cuuus T.
    • Re: nove stranky

      Ahoj
      Nad tímhle tématem jsme samozřejmě taky diskutovali a došli k závěru,že diskuzní fórum prozatím ne. Za a je na netu několik takových ohledně naší skupiny,za b existuje několik jedinců,kteří v momentě své anonymity jsou velcí hrdinové a léčí si své komplexy pomocí internetu,tudíž nechceme aby zrovna tihle někoho otravovali,ať nám to klidně napíšou osobně. Ale možná,že to někdy přehodnotíme,to je pouze můj osobní názor.Tak se zatím měj fajn. *3*
  • Stránky

    Ahoj všichni, tak jsme se konečně dočkali ... *14* A že se opravdu ty stránky povedly! I když jsem ještě v práci a měla bych něco dělat, tak se od nich nějak nemůžu odtrhnout. Konečně můžu zkouknout klipy... *1* A ty fotky.....jsou prostě úžasné *14*

    Jinak co říkáte na to počasí? Já ráno nevěřila vlastním očím *7* Jsem si musela cestou do práce pustit "Reflexy", abych se uklidnila *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit