Přejít na výpis diskuzí

Libor Plšek

OSOBNOST 16.8.2007 
409 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojta Gatwick

    jojo, smele a s chut9 do toho,pul je hotovo, greetings from Gatwick@
  • Fotky..

    Myslím si, že by bylo lepší tedy posílat fotky sem a ne na soukromý e-mail, jelikož kdo by se chtěl zúčastnit a "bojovat" o hlavní cenu, tak ani neví proti komu... *1* *4* Jinak MP3 výborný nápad!! Zdravím Libora *4*
  • hi

    Ahoj

    Ohledně těch mp3 na stránkách - si myslím,že je to dobrý nápad a sám jsem to už navrhoval,tudíž se v brzké době snad dočkáte. Ještě k tomu termínu vydání - abychom mohli pro cd připravit odpovídající promo,tak je k tomu potřeba cca 5 měsíců,opravdu to nejde nijak urychlit a vzhledem tomu,že jsme tuhle desku dělali cca 3 roky a já osobně sdílím názor,že se fakt povedla,tak si myslím,že si zaslouží odpovídající promo.Tak zatím čago,ať se daří *3*
    • Re: hi

      ahoj Libore, jseš fakt charakter a soucítíš s námi dychtivými fanoušky:-)
    • Re: hi

      No, podzim je sice opravdu daleko, ale na druhou stranu - když už jsme vydrželi všichni, na nové CD čekat tak dlouho....těch pár měsíců uteče jak voda. *3* Dát MP3 na stránky je taky fajn nápad *3* Schvaluji a držím palce!
  • hi

    Ahoj

    Po skvělém víkendu všechny zdravím a děkuji za výbornou atmosféru jak v Hrotovicích,tak v Ústí. Co se týká akce v Ivančicích,tak je to určitě na Réně (aspoň já osobně žiju v tomhle přesvědčení),nic nového o našem cd Nevšední událost nevím,jisté je to,že bude vycházet na podzim.Jinak do Okříšek se těšíme,tak uvidíme,zatím čago - jo a už přicházejí nějaké fota,tak hurá na další *5*
    • Re: hi

      až na podzim???tak já se těšila, jak o prázdninách budu mít co poslouchat na brigádě, aby mi práce šla sama od ruky a zas nic *9* tak to ještě pár měsíců vydržíme, ale co dát nějaké mp3 z nového cd na Váš web?shání se po nich docela dost lidí *3* *3* mějte se a podpořte mě *15* *5*
  • Dotaz na Libora

    Ahojky, moc děkuji za skvělou zábavu! *3*
    Není nic lepšího , než se bavit se spoustou přátel a super lidí ... když k tomu navíc hrají a zpívají Reflexy - tak to nemá chybu! *14* Už se moc moc těším na příště! Nemáš nějaké novinky ohledně vašeho nového CD?
    Ještě se zeptám - na www stránkách máte uvedené vystoupení 23. května v Ivančicích. Kde to bude *7* Doufám, že na Réně *4* Dik za odpověď, měj se hezky *3*
    PS: Díky, že jsi nám v pátek pěkně zapózoval pro fotečku, povedla se!
    • Re: Dotaz na Libora

      Ahojík, to jsem se taky chtěla zeptat,kdy se dočkáme nového cd na pultech... už jsme móóócc natěšení a nedočkaví, tak šup šup! *4* *1* *15* jinak se těším na zábavu 25.4. v Okříškách, tak doufám, že tma bude více lidí než minule *3* *3*
      PS: Zdravím celou kapelu...
  • hi

    Ahoj
    Zdravím všechny posluchače,tanečnice,zpěvačky atd hlavně však lidi,kteří tady se mnou vedou diskuzi,ať už je to Clea,Majdalenka,Iva,Pavla,Terka,"sc otish" Vojta atd.Vidím,že sraz by mohl proběhnout,tudíž to zkusíme probrat. Jinak fotky klidně posílejte zde (a kdo se hodně stydí,tak může na liborplsek@email.cz),nejzajímavěj ší foto ocením nějakým hezkým dárkem,ať máte větší motivaci,tak hurá.Úsměv na rtu,pohodu,žádne obtížné překážky,ať se daří *3* *5* *14*
    • Re: hi

      Ahojky, všechny zdravím! en srazík je jen pro zvané "VIP hosty" *7* a nebo je pro každého, kdo má rád Reflexy? *14* *3* Jinak se už moc těším na páteční zábavu v Hrotovicích *14*
      • Re: Re: hi

        Čago

        Jestliže teda sraz proběhne,tak bude samozřejmě přístupný všem lidem,kteří budou mít zájem se téhle akce zúčastnit,měj se fajn *3*
        • Re: Re: Re: hi

          jeje, tak to každopádně proběhne *3*
    • Re: hi

      Vau.. tak to je zajímavá nabídka.. *1*
  • P. L.)

    Dobrý den pane Libore, po Skotsku avýzuju akci:))
    Jak to jinak jdeeee ?
  • Nápad- Libore??

    Tak zde udělej nějakou složku, kam Ti fanynky budou posílat svoje fota.. Přece Ti je nemůžeme posílat jen tak do TVÉ FOTOGALERIE.. *3* *4*
    • Re: Nápad- Libore??

      No když už jsme u těch fotek, nechtěl bys Libore nám sem přidat pár foteček třeba z rodiného alba? *3*
      • Re: Re: Nápad- Libore??

        Dobrý nápad.. *3*
  • hi

    Ahoj

    Tak jen tak letem světem všechny zdravím.Vidím,že se nanašli žádní odvážní nebo odvážné,kteří by začali posílat své skvělé fota,jak tu bylo avízované. Jinak novinky momentálně moc žádné,akorát jsme se bavili,že bychom po kratší odmlce udělali sraz.U mě v pohodě,tak přeji abyste se měli ještě líp než já,čus bus *3*
    • Re: hi

      Sraz,to je skvělej nápad. Tak snad to vyjde *3*
    • Re: hi

      srazík, jj !!! jinak díky za parádní zábavu ve fryštáku *4*
    • Re: hi

      Ahoj, s tim srazem je to velmi dobrý nápad. Sice to nemám na Moravu zrovna nejblíž, ale určitě bych se snažila dorazit :)
  • xxx

    ahojte, nejak mrtvo... nejsou nejaky zajimavy novinky? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit