Přejít na výpis diskuzí

Libor Plšek

OSOBNOST 16.8.2007 
409 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rx

    Po delší době všechny zdravím,od chvíle,kdy jsem tu byl naposledy- uběhlo hodně času,zažili jsme další skvělé akce,vypadá,že budu mít opět o rok více:-)děkuji všem za přání. Momentálně toho mám fakt vcelku dost,ale člověk si to všechno vybírá sám,tudíž žádné stěžování. dnes se po dlouhý době jedu podívat na koncert - v Brně jsou Linkin Park,takže se trošku odreaguji. Jinak se věnuji přípravě akce 5.7.2008 Horní Lideč,je to taková sportovně-kulturní akce (fotbalový turnaj,soutěž ve zpěvu a samozřejmě večer Reflexy),tak kdo to nemá daleko,určitě přijeďte. Co se týká novinek,nic zajímavého nemám - momentálně je okurková sezona,tak čago belo a všem ať se všechno daří. *14*
  • xxx

    ahoj libore, takhle neosobne a v predstihu ti preju vsechno nej k narozkam *4* skoda, ze jsme se v ivancicich nejak mijeli, jinak by to bylo osobne *3* tak doufam, ze to poradne oslavis, mej se *3*
    • Re: xxx

      Libore, taky Ti přeju vše nejjjj k narozeninám!! *3* Hodně zdraví, štěstí a lásky.. *4* A takový to bla bla blaa, co se říká vždycky.. *1*
      • Re: Re: xxx

        Já ti taky přeju všechno nej k narozaëninám *3*
    • Re: xxx

      Připojuji se k řadě gratulantů a přeji hodně štěstí, zdraví a úspěchů nejen v kapele a profesním životě, ale i v osobním. *3*
  • nazdárek

    Nazdárek, náhodou jsem se dostala na tyto stránky a hned jsem se rozhodla posílit vaše řady *4*
    Libore, děkujeme za super akce v Jistebnici, už se těšíme na pouťovku. Bohužel hrajete v neděli, ale alespoň mám důvod vzít si v pondělí dovolenou *3* *3*
  • ahoj

    Zdravím, teda lidičky, na to,že je půlka června to tady nějak zaostává....že Libore?Tak honem pište at víme co se děje, nebo neděje *15* *15* mějte se
  • Nazdárek

    Ahoj fanoušci, na Réně opravdu nepršelo a byla to opět skvělá akce. A hlavně muzika byla super *3* Zvlášť za písničky z "valašska" musím Liborovi (Ondrovi a spol) složit poklonu *3* Bylo to velmi příjemné překvapení!
    Ale.......chtěli jsme jako partia nechat zahrát písničku pro kamarádku, která měla narozky...ale asi na to Libor zapomněl nebo tak něco *9* , protože to neřekl... *13*
    • Re: Nazdárek

      Aaa vidím,že mám menší vroubek,tudíž se dopředu omlouvám,ale přání se někdy opravdu nahromadí a ne všechny mi v hlavě zůstanou-kapacita je omezená:-)Jinak víkend jsem si opravdu užil,jak Ivančice,tak Třešť.Je pravda,že jsme chtěli občerstvit náš repertoár nějakou cover záležitostí,ale upřímně se většinou vyhýbáme písničkám,které hrají úplně všichni,tudíž jsme zařadili trochu folklóru do našeho repertoáru.Vzhledem tomu,že polovina skupiny pochází z Valašska,tak nám to svým způsobem leze dobře z úst:-)Blíží se víkend a s ním i pivní slavnosti v Třebíči,naše každoročně největší akce (několik tisíc návštěvníků)tudíž se těšíme a kdo to má z ruky,tak v sobotu do Příkaz,howg - ať se daří *3*
      • Re: Re: Nazdárek

        Ahojík!
        Valašský folklór?tak to musí být teda něco *15* já mám teda blíže ty slavnosti, tak doufám že to tam zahrajete, to bych velmi ráda slyšela......tak se mějte a smějte se *1* *1*
  • Réna

    Ahoj Libore,tak jak se máme?
    Venku to nevypadá moc hezky...pořád prší a to není dobrý pro páteční akci v Ivančicích. Snad v pátek pršet nebude, ale kdyby ano - bude se akce rušit nebo se přesune někam pod střechu *7*
    Díky za odpověď *3*
    • Re: Réna

      Ahoj

      Pršet nebude :-)
      • Re: Re: Réna

        co vim, tak za pet let co na reflexy chodim pravidelne, na rene jeste neprselo :) i panbicek ma rad reflexy :) i kdyz asi bude kosa, ale to my zazeneme tancem a vinem *4*
      • Re: Re: Réna

        Libor Vám zařídí krásný počasí,Libor totiž mávne kouzelnou hůlčičkou a rázem svítí sluníčko,že jo... *15*
        • Re: Re: Re: Réna

          Tak u toho bych chtěla být. U toho, jak bude Libor mávat hůlčičkou.... *8*
  • :-)

    Jestli to Libor říká jenom takhle, je to určitě dobrý. Tak trochu mi vrtalo hlavou, jestli bude Ondra odcházet z kapely nebo ne:-) na mp3 se straaaašně těšíme, a na to Ondrovo cd taky:-)
  • hi

    Ahoj
    Po delší době jsem se opět dostal k tomu-abych zde napsal pár vět. Nějaké zásadní novinky zatím nejsou k mání:-)mp3 na stránkách budou,ale až tak měsíc nebo dva před vydáním cd.Jinak se na léto chystáme trošku taky obměnit playlist.Počasí začíná konečně odpovídat létu,tudíž je potřeba vytáhnout pod širé nebe.Jedna hudební novinka se uskutečnila,Ondra vydal své vlastní album a je to velmi příjemná záležitost,i když žádnou hudební paralelu s Reflexy nečekejte,tak ho hezky poproste a třeba bude mít cd i pro vás:-),mějte se moc fajn,ať se daří *14*
    • Re: hi

      fuuuha, to drsny! a da se to cd nekde sehnat, nebo jen u nej za peknej pohled? *4*
      • Re: Re: hi

        joo, to by mě taky zajímalo.. *7* jestli se dá někde sehnat.. nebo jestli stačí nějakej ten hezkej pohled..? *1* *14*
        • Re: Re: Re: hi

          Ahoj

          Myslím,že ho seženete jen u něj,je výhradní autor,vydavatel i distributor
          • Re: Re: Re: Re: hi

            A co stojí *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: hi

              trošku opožděně, ale z vlastní zkušenosti můžem poreferovat s kámoškou o ceně endyho cd...no kdyby za pohled..kilčo a dvě pusy za to chtěl (docela v poho cena)a je to fakt pěkná hudba *14*
  • ???

    Ahojky,jak se všichni máte? Něco nového? Den co den se zvědavostí otvírám tyhle stránky, že tu najdu nějaké novinky a ono nic *9*
  • ahoj

    ahoj!ahoj!ahoj!
    téda tady je nějaké mrtvo *9* *13* takže to zhrnu (si nejsem jistá jestli z nebo s, ach ten čeština:-))chceme MP3!chceme MP3!chceme MP!..btw.co jinak?nějaké novinky?
    mějte se s smějte se *5* *5* Hi!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit