Přejít na výpis diskuzí

Libor Plšek

OSOBNOST 16.8.2007 
409 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cd + vstup

    ahoj, nejak jsem nepobrala to s tim koupenim cd a vstupem zdarma. to tam jako prijdu, zaplatim vstup, koupim si cd a ten vstup mi vrati? nebo se to cd bude prodavat nejak pred vstupem? nechapu... *7*
    • Re: cd + vstup

      Ahoj
      Bude to následovně, u vstupu si vybereš buď půjdeš dovnitř za 160kč a dostaneš k tomu nové cd nebo za 90kč bez:-) cd. Hezký den *3*
  • ..

    Ahoj,
    chci se zeptat zda budete zase hrát Tím pádem??plosím *4* jinak akce ve Výčapech byla moc fajn...
  • reflexy

    Ahoj
    Prázdniny za námi,večer už je někdy fakt kosa,díky za příznivé ohlasy, jak za Tečovice, tak za Topolnou. Otázka na vztah s mým bratrem ? Náš vztah je bratrský, už pár let (vyjma působení v Rx) se vlastně vidíme jen minimálně, protože každý bydlíme hodně jinde a máme spoustu vlastních povinností - na každé setkání se moc těším,
    moc mu fandím a držím palce. Vydání alba se blíží,bude za velmi příznivou cenu a navíc můžu prozradit,že kdo přijde na některý křest a koupí si tam nové cd,tak vstupné už platit nebude!!! Mějte se moc fajn, čago *3*
    • Re: reflexy

      Ahoj,
      právě jsem si poslechla ukázky z nového alba na vašich stránkách a jsem z nich úplně nadšená a nemohu se dočkat, až budu mít vače CD doma *4* Mimochodem, taky by mě velice zajímalo kde všude budete křtít *4*
    • dc

      Re: reflexy

      ahoj, není zač děkovat, jednodušše Tečovice a Topolná (díky Vám samozřejmě) nejlepší akce letos zatím vůbec... paradní a musím přiznat trochu nečekaný závěr prázdnin, takže děkujem my vaši fandové... *4*
    • pavlusska

      Re: reflexy

      A kde všude budete křít to vaše miminko? A hlavně kdy (září?říjen?-doufám, že později už to nebude *15* ) *7* *3* *14*
  • dc

    ...

    Ola *3* , Tečovice parádní akce, velmi vydařená zábava, díky RX *14*
  • Pojistka

    Ahoj Liborku. Mám dotaz - pojistil bys mě autí? *4* *3*
    • Re: Pojistka

      ahoj
      určitě a rád *3*
      • Re: Re: Pojistka

        Oki. Díky. Kdy a jak Tě mohu kvůli tomu kontaktovat? *3*
        • Re: Re: Re: Pojistka

          libor_plsek@generali.cz
    • dc

      Re: Pojistka

      ach bože kam to směřuje?....ježiš lidi???trochu přemýšlejte než sem vložíte nějaký dotaz
  • Jarda a Libor

    Ahoj Libore
    Chtěla bych se tě zeptat jaký máš vztah se svým bratrem? *7*
    • dc

      Re: Jarda a Libor

      hele to sem nepatří, tohle je stránka o Liborovi... a ano je to osobní hodně souhlasím s pavlusskou.) dotazy typu Jarda versus Libor..no to je trochu jiná kategorie!
      • rea.a

        Re: Re: Jarda a Libor

        Jarda versus Libor? Tady někdo přestřelil? Rozhodně bych z nich nedělala soky ani nepřátele
        • pavlusska

          Re: Re: Re: Jarda a Libor

          Stejně si myslím, že to nechá Libor "bez komentáře" a nebo napíše jen něco neurčitého. Ale na druhou stranu nevím, jaké otázky by se měly Liborovi pokládat....jestli je lepší se zeptat jaký má vztah s bratrem nebo na něco jiného.... jestli má přítelkyni, kde bydlí, kde se narodil, jakou má velikost bot.....nebo jestli byl v první třídě zamilovaný do spolužačky?!Možná Libor i s takovýma otázkama tak trochu počítá. *4*
          No uvidíme až se sem koukne. Třeba na to úplně v pohodě odpoví nebo se vyděsí a už se tu neukáže. *7*
    • pavlusska

      Re: Jarda a Libor

      To už je podle mě hodně osobní dotaz... *13*
  • ..

    Ahoóój,
    to už se moc těšíme na nové album..nemáte třeba v plánu vydat i dvd, bylo by to super *4*
  • hi

    Ahoj
    Tak se nám, respektive vám, pomalu ukrájel celý čas prázdnin - noci už nejsou taky úplně nejteplejší a kytary to hůře snášejí:-)ale září je dle mě skoro nejhezčí měsíc v roce. Pomalu se blíží vydání našeho cd, finišují přípravy obalu, vystoupení atd, tudíž se člověk může těšit, teda aspoň já, protože "porodní proces" této desky byl opravdu zajímavý a velmi vyčerpávající, už jsem kolikrát ani nevěřil, že to může mít konec:-). Odpověď na otázku bydliště mého bratra vlastně ani nevím, pouze se domnívám, že je to Znojmo. Mějte se ještě líp, než doposud *5*
    • dc

      Re: hi

      Ahojky Libore, zdravím tebe i kapelu.) věřím že úskalí, které sebou nese nové album a vaše tvrdá dřina na něm se odrazí v jeho kvalitě.) *3* ....a to že by nešlo na odbyt, toho se nebojím *3* ...těším se na následující víkend, na akce tečovice, topolná....doufám, že vyjde počasí, a že se tam nahrne pořádná banda lidí.))) no já bych radši brala znovu ten červenec, srpen, září už je takové trochu smutné....ale tak na to má každý jiný názor, zatím ahoj.) *3*
  • .......

    Ahoj,
    můžu mít jeden dotaz??snad to nebude troufalé jen mě to zajímá....Jarek opravdu te´d bydlí ve Znojmě???docela dost na něj narážím v kauflandu *7*
  • pavlusska

    ahojky!

    Všechny zdravím, koukám, že se tady nic nového neděje *9* Copak v kapele ani u členů není nic nového? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit