Přejít na výpis diskuzí

Libor Plšek

OSOBNOST 16.8.2007 
409 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rea.a

    CD

    Musím Reflexy veřejně pochválit za cédéčko - slyšela jsem ukázky ze stránek a zní to velice dobře. A o pár komentářů níž - on Endy je taky jenom chlap :-)
  • dc

    Liborovi

    Ahojky Libore, dneska jsem po delší době koukla zas na vaše stránky, jestli nejsou nějaké novinky a vidím, že jste tam hodili obal nového cd...musím pochválit design, moc se mi líbí... *3* fakt pěkné!...no doufám, že nám to vyjde a budem moct jet do Lubné v pátek...když ne, tak si budem muset počkat až na Fryšták *9* ...což je až za dlooooooooooouho...tak snad v pátek...zatím ahojda a hezký týden *3* magda
  • dotaz :))

    Ahoj Libore,chtěla jsem se zeptat o víkendu na Lubné budete hrát už v sále nebo ještě venku? moc díky

    A kdo na tuto akci razíte? *3*
  • Okříšky

    Ahoj všem,

    prosím o zhodnocení Okříšek, na které jsem se bohužel nedostala... *9* Děkuji.
  • hmm

    Zdravím Libore, nechce se mi věřit že by Ondra dělal takovou ostudu, je to moc fajn kluk, kterej dobře hraje a ještě líp zpívá, chtěla jsem se zeptat kde seženu jeho album? dík
    • Re: hmm

      Ahoj
      Díky za pozdrav,Ondrovo album seženeš přímo u něj - měj se fajn a ať se daří *3*
  • dc

    brrrrrrrrrrrr

    ach jo, kde je to svítí slunce svítí *7*
  • ivančice

    tak myslim, ze se zabava v ivancicich povedla... nebyla az takova kosa, lidi dost... a ondra dohral vestoje, neuveritelne *1* *5*
    • Re: ivančice

      Čago
      Nezbývá než souhlasit, Ivančice opět v pohodě, Ondru tentokrát zřejmě nohy neboleli:-)a zima dorazila až o den později. *3*
      • Re: Re: ivančice

        no jo, je fakt, ze poslednich par vystoupeni v ivancicich byl Ondra ke konci znacne vysilen a vycerpan *1* *5*
    • dc

      Re: ivančice

      no tak to jsem ráda, že se líbilo, počkej a jak jsi to myslela, že ondra dohrál ve stoje??? *1* magda
  • pro LiborA

    Ahojky
    škoda že taky nehrajete v okolí Znojma nebo přímo ve Znojmě třeba na vinobraní..je fakt že tady vás asi moc lidí nezná nebo se tu lidi neumějí tak bavit jako na Třebíčsku ...Hrotovice i Ivančice jsou super ale chtělo by to větší plac se nedá pořádně hejbat. *15*
    • Re: pro LiborA

      Ahoj
      S tím Znojemskem - de facto ny tý straně nehráváme, byly tam nějaké pokusy - ale upřímně říkám, že ty návštěvy nebyly až tak zajímavé. Než se zajede nové místo, tak to chvíli trvá - třeba se to změní, uvidíme. Zatím čus bus *4*
  • dc

    re:terka

    ahojky, hele neovlivnuj *1* to by mě fakt zajímalo, jak to vidí Libor sám... *3*
    • Re: re:terka

      Noo
      Rozdíly v tom určitě jsou, ale je to vždycky o lidech, třeba tyhle prázdniny byly moc fajn, co se týká návštěv i akcí. Ivančice jsou skvělý, ale stejně tak to bylo třeba v Lidči, Rájci, Hrotovicích, Náramči, Jistebnicích atd. Momentálně je jedna oblast, kde mě to úplně nebere - ale to samozřejmě nebudu prozrazovat, protože se to určitě změní:-)
      *3*
      • dc

        Re: Re: re:terka

        no teda Libore máš můj obdiv, ty tak hezky píšeš, umíš všechno dobře podat, jako jsi fakt charakter *3* no souhlasím s tím, že lidi dělaj dost, protože když se sejde divná parta pak má skupina mnohdy co dělat aby to zachránila, dle mě teda aspon...
        • Re: Re: Re: re:terka

          zazila jsem jednou fakt divnej koncert,ne teda reflexaku, na nejakym festaku... a to bylo neco. zacatek - publikum znudeny, cumeli co tam ti sasci vyvadej, absolutne nereagovali. konec - publikum ve varu, skupine zobali z ruky... ti si to publikum behem toho koncertu absolutne "udelali"... *5*
          • dc

            Re: Re: Re: Re: re:terka

            *1* joj to musela být silné kafé
      • Re: Re: re:terka

        chi chi, jooo, ivancice jsou nejlepsi! *1* a taky dnes budou, jen to pocasi moc nepreje, musim si vzit teply podvlikacky, jinak zmrznu *1* ale alkoholu i peknych devcat je tam dost, tak se nejak zahrejem, ne? *3*
        preferuju sice chlapce, ale krome tech fesaku na podiu se o peknych chlapcich moc mluvit neda... *9*
    • Re: re:terka

      no ja myslim, ze kdyz hrajou v ivancicich, tak rekne, ze nejlepsi je to tam... a kdyz v hrotovicich, tak je to nejlepsi taky tam... tak se to dela, ne? aspon teda velky hvezdy vzdycky rikaji "brno, jste nejlepsi" a kdyz budou v praze, tak - no ne - zase "praho, jste nejlepsi" *1*
      coz teda nijak neodsuzuju, asi neni uplne zabavny hrat porad to same, kazdy vikend to same, ty same reci... ale zeru jim to *1* *3*
      • dc

        Re: Re: re:terka

        jasné *1* ale říkaj to tak, že tomu prostě nejde nevěřit, viď *1*
  • dc

    Liborovi.))

    čauky Libore,moc tě zdravím, akce v Lubné bude ještě venku nebo už se přesunete do sálu? (pokud tam nějaký je, vůbec to tam neznám)... chystáme se tam, no ale máme to trochu z ruky, tak nějaké info předem by se hodilo, moc moc děkuju předem za odpověď, ahojky magda a měj se krásně.)
    • Re: Liborovi.))

      Čago
      V Lubné jsou možné obě varianty, tudíž záleží na počasí, já osobně doufám, že to bude už v sále. Měj se fajn *14*
      • dc

        Re: Re: Liborovi.))

        takže zřejmě upřednostňuješ akce v sálech *4* ...nebo ti byla venku už zima *7* no ale jako venku jsou aspon z mýho hlediska nesrovnatelně lepší zábavy, i když u vás je mi to jedno, vy jste skvělí tak i tak *1* taky se měj fajn
        • Re: Re: Re: Liborovi.))

          Ahoj
          Já samozřejmě taky upřednostňuji akce venku, v sálech je to podstatně horší, jak klima, tak zvukově atd - akorát mi vadí ta kosa,to se fakt nedá hrát.Čago, ať se daří
          *7*
          • dc

            Re: Re: Re: Re: Liborovi.))

            ahojky, no myslela jsem si že to bude ta druhá možnost, nám je hej, my se hýbem, ale vy tam chudáčci klepete kosu za mikrofonem...tak to radši do sálu než být bez vás *3* kde se ti nejvíc líbí zábavy? máš nějaký konkrétní město, kam jezdíš rád? a kde se ti zase naopak nehraje dobře?...ty jo snad tě tím neotravuju *15* a kdyby jo, kliďánko napiš
            • Re: Re: Re: Re: Re: Liborovi.))

              no jasne, ze nejlepsi je to v ivancicich... a opovaz se rict neco jinyho *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit