Přejít na výpis diskuzí

Libor Plšek

OSOBNOST 16.8.2007 
409 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Léňa

    cd je vážně skvělé, povedlo se...moc se mi líbí...jen pár slov mě úplně dostává *4* Hrotovice byli taky bezva...jen mi chybí podpisy.....
  • dc

    Liborovi

    Ahoj Libore.)...tak včera jsem si ve Fryštáku koupila vaše cédko a chtěla jsem ho od tebe podepsat, ale nějak se mi tě nepodařilo odchytit, jsi byl v jednom kole...no jako naprosto nemožný *1* ....chystám se do Topolné na vaši akci a tam mi už neunikneš.... *15* jako to máš bez šance......jinak moc gratuluju!!! - cédko je skvělé *3* a zpětně musím říct, že v dobrým ráno vám to moc slušelo, zatím ahoj a těším se na další akci. Magda *4*
  • Pro Libora

    nové cd je super, pořád jej poslouchám *3* akorát máte maličkou tiskovou chybu - u názvu písničky nevšední událost vám tam chybí "o"- takže je tam nevšední událst, nevím jestli je to u všech, jen mě to malilinko trefilo do očka *1*
    • dc

      Re: Pro Libora

      tak chybičku snad může udělat každý ne? *7* to bych jako vůbec neřešila.......................podstatný je , že je co poslouchat........... *3*
  • Pája

    tak co koukali jste někdo na dobré ráno??já ano ale trošku mě to zklamalo ne reflexy ale čekala jsem od toho víc...bylo toho strašně málo a krátký..večer v Hrotovicích to bude lepší už se moc těším *9*
    • Re: Pája

      vyborny :) ale cekala jsem vic pisnicek, nebo treba jeste aspon jeden jejich klip... ale i tak, dobry... m*dky medialni *1* *5*
    • dc

      Re: Pája

      koukala jsem.) no tak od toho se nedalo čekat nic velkýho, reflexy tam bylijen jako host....já myslím, že tam měli dost vyhrazeného prostoru, já jsem spokojená.) klukům to v televizi slušelo ...nemám co víc dodat *3*
  • dc

    ..........

    tak teda dovolená je zajištěná, zítra za pět šest vstávám *3* ...a všem, kteří se přidají přeju hezké ráno s Reflexy *14* ..........................
  • bez kridel

    ty kraso, "bez kridel" je uplne nejbrutalnejsi oplodnovak jakej jsem asi kdy slysela *4* kdyz jsem to poslouchala asi podvacate, uplne jsem pred sebou videla klip k tomu. soubezne bezi dva pribehy - na leve strane obrazovky klip, jak je dvojice zamilovana, prochazi se, atd. - na prave strane totez, ale jen s tim chlapem, jak se prochazi po tech samych mistech, sedi na posteli sam (vlevo sedi na posteli dvojice)... to by bylo brutalni, nechcete me angazovat jako reziserku? *1*
  • rx

    Nazdar bazar
    Všechny zdravím,cd už spatřilo oficiálně světlo světa, zatím jsou velmi kladné ohlasy - což je moc fajn. V pátek máme být v dobrém ránu na čt 2,tak jestli budete mít chuť - hoďte oko. Jak probíhá křest ? Na to je nejlepší se přijít podívat, ale nečekejte žádné ohňostroje :-) je to stále o muzice, akorát je tam více prezentováno nové album. Jinak se musím ještě vyjádřit k jedné věci - navštěvuji diskuze naší skupiny a už mně upřímně přijdou trochu divný a nesmyslný řeči kolem Jardy Garguláka, proč ho určití lidi nenechají už v klidu odpočívat. Byla moc fajn éra s Jardou a stejně tak je moc fajn období i po - zažil jsem nebo spíše zažívám obě, tudíž myslím, že to můžu objektivně hodnotit, myslím, že tahle skupina vede svůj "život" a stojí za tím spoustu práce a úsilí, které nám vrací naše obecenstvo - tomu patří největší dík, tudíž moc díky a těším se na další skvělé okamžiky, hi *4*
    • Re: rx

      juuu, v dobrym ranu, jo? ty kraso, vy jste hvezdy *3* a vkolik tam priblizne budete? to abych nesla do prace *1*
      • Re: Re: rx

        Aha
        No, to jsou takový věci, které patří k vydání cd, mě to teda moc nenakopává, protože je to hodně brzy ráno, máme tam hrát tři písničky, tudíž to bude asi nějak průběžně
        • dc

          Re: Re: Re: rx

          přidávám se, určitě si vemu volno, abych se mohla koukat!!! hele Libčo tak třeba tě trochu povzbudí,když ti řeknu, že, nebudeš vstávat sám tak brzo...už jsme minimálně dvě, které si taky rády přivstanou.... *3* *3* přece tě v tom nenecháme, že *14*
          • Re: Re: Re: Re: rx

            tak už jsme rozhodně minimálně tři, hlavně nezamačkávat budík *1* *15*
  • Ahoj

    Ahoj všichni,byla jsem 4.10. v Pavlově a proběhl samozřejmě i křest nového CD. Zazněly nejen nové písničky ve skvělým podání ostatně jako vždycky.Podle mého názoru se CD velice vydařilo a všem doporučuji si ho určitě poslechnout...
  • Křest

    ahojky, mně by taky zajímalo jak budou ty křty probíhat. zdravím Libor *3* *14*
  • pavlusska

    Nazdárek

    Nazdárek všichni, já se chystám 10.10. do Hrotovic a už se moc těším! Zajímalo by mě jak ten křest bude probíhat. Ještě jsem na žádném nebyla *9* Bude se křít hned na začátku vystoupení nebo třeba o půlnoci se přestane hrát, zpívat, tancovat a začne se slavit a polévat šampusem nové CD? *3* A taky jestli bude autogramiáda? *14*
    • dc

      Re: Nazdárek

      no Libčo, bude autogramiáda??? *14*
      • Re: Re: Nazdárek

        jo - a pekne podpisy na pupek a na podprsenky *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší