Přejít na výpis diskuzí

Libor Plšek

OSOBNOST 16.8.2007 
409 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oficiální fanclub kapely Reflexy

    Pro všechny fanynky a fanoušky tu máme nový Oficiální fanclub kapely Reflexy.
    www.fcreflexy.webz.cz
  • Nové CD

    Ahoj Libore, chtěl sem zeptat, proč na novém CD již nezpíváš sám, ale jen polovinu písní a druhou Ondra? Čím ta změna? Předem díky za odpověď a budu se těšit na Vaše vystoupení 8.11. v Jistebnici. *3*
    • Re: Nové CD

      Ahoj
      Ta změna je dána tím,že do skupiny přišel člověk, který se aktivně zapojil do činnosti,skládá, aranžuje i zpívá a tím pádem dostal prostor. Nejsme skupina založená vyloženě na jednom člověkovi, tudíž jsme to na tomhle cd pojali takhle. Měj se fajn a v Jistebnici se potkáme. *5*
      • Re: Re: Nové CD

        ahoja, rekla bych, ze je to zmena pozitivni. ne ze bys nezpival dobre, to rozhodne nemuzu rict *3* ale ondruv zpev je novy a svezi vitr do skupiny, neni to tak "monotonni"... *3*
  • pavlusska

    Pracovní týden?

    Ahojky, zajimalo by mě, jak prožíváte týden. Jestli všichni chodíte přes týden normálně do práce nebo čerpáte nové síly na víkend a vyřizujete věci ohledně kapely. Dík! Jo a CD je super!!! *3*
    • Re: Pracovní týden?

      Ahoj

      Tak já budu mluvit za sebe,což je asi logické:-),pokud teda nenahráváme nebo nezkoušíme, tak přes týden pracuji u pojišťovny "štěstí" Generali, dále provozuji tenis, fotbal nebo hokej a mezitím ještě dodělávám nějaké práce na bytu. Děkuji za kladnou reakci na cd. Měj skvělý den *3*
      • Re: Re: Pracovní týden?

        tak to je dobré že jako profík zvládáš 2 práce naraz *3* *4* *4* *4*
  • Hela

    Ahoj,
    chtěla jsem se zeptat proč sem tam nehrajete na festácích,nepomohlo by vás to posunout třeba ještě víc??jinak jste moc fajn a myslím že je to škoda...
    • Re: Hela

      Hi
      Čago, taky myslím, že je to škoda a mrzí mě to, nedokážu na to víc odpověděť, protože nejsem manažér skupiny, jsem rád, že se ti naše skupina zamlouvá, měj se fajn *5*
  • DR=)

    Ahoj, dneska jsem ze záznamu zkoukla část Vaší jízdy v Dobrém ránu a musím říct, že ses, Libore, fakt snažil. Co tě slyším na koncertech, je to o něco slabší, ale tady jsem zůstala fakt hledět.

    Nerada bych se tě nějak dotkla, neber to jako kritiku. Jinak držím palečky, ať se daří :-)
    • Re: DR=)

      Nazdar bazar
      Přemýšlel jsem, co ti mám k tomu napsat:-) Občas si živé vystoupení nahráváme, tak nějakou představu o svých výkonech mám :-) a to televizní vystoupení jsem neviděl. Snažím se maximálně pokaždé, ale je logické, že někdy je to lepší a někdy horší. Děkuji za postřeh a v podstatě i pochvalu:-) měj se moc fajn a ať se daří *5*
  • kacir08

    Ahoj zlato

    co jsem to tady našla? *3* No, jen tě zdravím, už je mi po vás smutno, tak snad se se Zuzankou brzo ukážeme. No, brzo... Musíte přijet trošičku blíž k nám *3* To víš, přece jen už nejsme nejmladší *1* Zdravím i kluky a líbám na patřičná místa. Kačenka
    • Re: Ahoj zlato

      Čago belo
      Vidíš to, co jsi tady našla. V dnešní době dopravních prostředků přece nemůže nějaký kilometr hrát roli a o věku už vůbec nemluvím, díky moc za pozdrav, měj se moc fajn, pozdrav vyřidím *5*
  • hi

    Hi
    Předkapely nejsou žádný fóry, za a/ chceme pomoct mladým kapelám, za b/ týká se to jen akcí, které jsou spojovány s našim novým cd a chceme se prezentovat především vlastní tvorbou. Pokud by bylo jen na mě, tak bych už hrál pouze vlastní věci, ale nezáleží jen na mě (v tomto případě musím říct bohužel:-). Děkujem za hlasy do slavíka *3* ,zatím čago
    • :-)

      ahoj Libore!!:-),..ctěl bych ti řéct že zpívš fakt moc pěkně!!:-)...moc tobě a kapele fandím:))....jo a este takovy trosku trapny dotaz:))....myslíš že se dá ve zpěvu zlepšit..páč ja někdy zpívám si jen tak pro sebe....někdy mě to jde pak zase ne:)....měj sa moc hezky a at Vám to s kapelou šlape....a naviděnou v Kloboukách!!! *4* *4*
      • Re: :-)

        Ahoj
        Předem díky za kladný email, u zpěvu záleží na mnoha faktorech, určitě je potřeba mít k tomu nějaké předpoklady (např nějaký talent),zlepšovat se dá vždycky (různé techniky zpěvu) samozřejmě pravidelností zpívání se hlasivky stávájí více odolné, protože je to klasický sval a pro mě jednou z nejdůležitějších věcí je momentální rozpoložení, prostě člověk musí být v pohodě *3* . Kytara je Fender stratocaster. Měj se moc fajn a na viděnou, ať se daří *5*
      • Re: :-)

        a ještě bych se chtěl zeptat co to máš za kytaru konkrétně značku a název *3* myslím tu zelenů ta je fakt pěkná:)))) *4*
  • léňa

    jinak hlas do slavíka určo pošlu a pošlu i video z telky z dobrého rána až se to sestříhá
  • Léňa

    ahoj¨
    taky by mě zajímalo do kdy reflexy hráli ..my vypadli asi ve 3/4 na jednu tak nevím co se dělo dál *3*
  • předkapely

    hele hele hele, co je to za fory s tema predkapelama? *13* odkdy budete hrat (napr. v branicich)?
    • dc

      Re: předkapely

      no tak taky jsem z toho nebyla zrovna dvakrát nadšená, když jsem zjistila, že rx budou mít předkapelu...ale ve finále to nebylo tak zlý...ale i přesto bych radši uvítala kdyby celou dobu hráli jen reflexy.) *3* *3*
      • Re: Re: předkapely

        no prave... a jak to bylo? stridali se, nebo hrala napred predkapela a od ... (doplň cas) hrali reflexy?
        • dc

          Re: Re: Re: předkapely

          Ahoj předkapela hrála hodinu a půl...přibližně v čase od 21 do 22.30, pak přišli klucííí a hráli až do alelůja *1* ...no byla to změna, pro mě celkem snesitelná...beru to, upřednostňuju sice kdyby hráli jen Reflexy...ale myslím si, že důvodem proč maj předkapely, je to že hrát celý večer je dost náročný, především pro zpěváka...i když nechci dělat žádný závěry...třeba to je jen vyjímka při křtění cédka...co my víme...to je věc kapely, každopádně neboj se, zábava bude určitě bezba *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší