Přejít na výpis diskuzí

Libor Plšek

OSOBNOST 16.8.2007 
409 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • crazy_ivetka

    co jeee??:-P

    no holkyyy...co se deje..??nejak to tady utichlo...mohli bysme to tu trochu rozjet neee..kdy jste byli naposled na RF?? *14* *14* ja v listopadu v mor. krumlove..skvely jako vzdy,ale uz me opet chybi..!! *1* *1* a co ty Liborku..??copak noveho u tebe..??a co koncertiky..??dobry..??jak se tesis na pyzamovou party..?? *1* ja jsem z toho zatim nejaka rozpacita... *1* mejte se.. *5*
  • dc

    RX

    Ahojte, normálně dneska jsem byla nakupovat v obchoďáku, kde je hromada lidí,hluk, prostě blázinec, rádio, který tam normálně běží nevnímáte, ale dneska velká změna...si říkám co to je, co to VNÍMÁM - to jsou reflexy přece a z rádia, fakt bezva, je to neobvyklý slyšet kluky takhle po rádiu, bezva fakt, reflexáci se tím posledním cédéčkem hooodně vyšvyhli nahoru *3* *1* majda
    • Re: RX

      Proč je to neobvyklý slyšet je v rádiu? já je slyším mnoho let z rádia, hraje se od nich dost písniček
      • dc

        Re: Re: RX

        já je z rádia nikdy neslyšela až ted....
      • pavlusska

        Re: Re: RX

        Co všechno se hraje? Já jsem od nich v rádiu slyšela jen - Ty jsi divoká. *14*
  • crazy_ivetka

    21.11

    čáááueec..valite nekdo do Mor. Krumlova 21.11..??? *5* *5* *5* *5* *5* *5* nejvíííc se těším...až zapařím na Reflexyyyy.. *14*
  • dc

    Libor

    ahojky, jak se vede? blíží se konec vaší nevšední udalost tour...jaké jsou ohlasy??? a co fanclub, rozjíždí se? *4* majdalenka
    • Re: Libor

      Ahoj
      Akce spojené se křtem cd byly moc fajn, skvěle jsme si to užívali:-), ohlasy na cd jsou zatím výborné, první náklad je už rozprodán, což jsme samozřejmě taky rychle neočekávali. Tudíž zatím všechno klape nad očekávání. Měj se moc fajn, ať se daří *3*
  • :-)

    Ahoj Libčo. Tak jak se máme, co nového? Byt už hotový? Jinak nevím, kdy se zastavím někde, pořád něco do toho leze :-) Zdravím a pozdravuj Ondího psychologa :-) Hanka *4*
  • paráda:)

    ta akce v tom klobučanu sa vám fakt povédla *3* ...Libore tys zpíval fakt nádherně....snad budete mít co nejdřív nejakou akci v klobučanu....lidi vás tam mají strasne moc rádi...tak co nejdřív naviděnou *4* *4*
    • Re: paráda:)

      Ahoj
      Díky moc,taky jsem měl z této akce skvělý pocit, tudíž jsem rád, že to sdílelo více lidí, měj se moc fajn *5*
  • crazy_ivetka

    Rena

    Ahoooj...chtela jsem se zeptat co je pravdy na to,ze hrajete zitra v Ivancicich na rene pro nakou skolu..??je to blbost ze jo..?? *16* *5*
    • petr

      čau Libore...budeet zitra v kloboukách hrát i jinší písničky než na novém albu?...přece hrajete prý enom chvílu...takže snad budou i starší vypalovačky..dík a zitra čau *3*
      • Re: petr

        Ahoj
        Budeme hrát samozřejmě průřez celou vlastní tvorbou, z nového cd zazní asi jen 4 písničky,měj se
    • Re: Rena

      Ahoj
      Vystoupení má proběhnout 14.11.2008 dopoledne, ale určitě to nebude na Réně - bude to v nějaké tělocvičně nebo co, měj se *3*
  • crazy_ivetka

    wooow:-)

    heej super...jsem upe nahodou objevila stranky Liborkaa.. *4* tak to je fááájne.. *5* zdravím všechny..jo RF jste skvělí ale ty neej..žeru vááás...KALÍÍÍME.. *14* *5* *5*
  • Zpěv půl na půl

    Já myslím že je dobře že na desce zpívají oba dva. Vždyť na koncertech spoustu holek čeká kdy něco zazpívá Ondra apod.Album se povedlo poslouchám ho každý den a písničky skládali všichni.To se dnes málokdy vidí. jen tak dál! *5*
  • vzkaz

    Nazdar Libore chtěl bych ti moc poděkovat za ten vzkaz pro moju Hanku moc to pro mna znamenalo. V Topolné ste to fakt rozbalili parádně a přišlo kotel lidí, tak to má byt.
    No nic díky a at vám to dál tak šlape jak v Topolné
    Tom

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší