Přejít na výpis diskuzí

Libor Plšek

OSOBNOST 16.8.2007 
409 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ocko

    Ahoj Libore. Váš nový klip je super. Na óčku byl rozhovor taky výborný, akorát byla škoda, že jsi tam nebyl *13* Jste super
  • Liborečkuu

    Ahojky Liborku.Vzpomínáš si na mě?Petra jak jsi mi dával ty plakáty i pro mamku ve Vítonicích 13.4?Chci ti ještě jednou strašně moc poděkovat,za všechno.Jsi úžasný chlap!Jsem strašně ráda,že tě znám.24 jedeme na do Míškovic se na tebe podívat zase moc se těším.Zvu tě na panáka a pokecáme ju?Mám tě moc ráááda!jsi nejlepší! *14* jestli si mě nepamatuješ,tak jukni na http://www.lide.cz/Petka.Dosty doufám,že napíšeš..pa *14*
    • Re: Liborečkuu

      Čago
      Tak mě těší, že se ti akce líbila, já byl taky příjemně překvapený a z večera měl skvělý pocit, měj se moc fajn a pozdravuj mámu:-)čus *4*
  • info

    čau Libore, na jakej druh Stratocastru přesně hraješ ( jestli standart, classic...)a nakolik tak vyjde, aby se s ní dalo už někde hrát.
    čago a měj se *3*
    • Re: info

      Ahoj
      Jedná se o classic, mám americký model(cca 20let starý), ted dnes pořídíš cca 25tisíc,záleží na každém kousku *5*
  • hi

    Zdravím všechny účastníky zájezdu:-), delší dobu jsem tu nepřispěl, ale přepadla mě vcelku silná chřipka atd. Už jsem relativně v pořádku, ale je fakt, že některé akce jsem odjel s vypětím všech sil.Doufám, že jste už viděli klip, myslím, že je v pohodě a byl bych rád, kdyby ten pocit měli i naši posluchači i posluchačky. Těším se na další vystoupení, mějte se moc fajn,ať se daří a hlavně zdraví *3* *14*
  • Ale ale...

    Liborek nám to tady začal nějak šidit, to psaní.. *7*
    • crazy_ivetka

      Re: Ale ale...

      že...taky si říkám,ani nevíme jak se má,co nového,nic... *9*
  • gratulace

    Taky chci Liborovi popřát hodně štěstí k brzské svadbě a atˇti to teda vyjde... *4* No a co mimi už je na cestě? *8* ...?
    • Re: gratulace

      ...jo a omlouvám se za ty chyby v textu,někdy rychleji píšu než myslím... *3*
  • ???

    No a kdy se nám oženíš, Libore?Abysme na to byly psychicky připravené?! *3*
    • Re: ???

      Snad to letos zvládnu, spíše je otázka, jestli na to budu psychicky připravený já:-) *3*
      • Re: Re: ???

        já se též přidávám ke gratulaci.. hlavně ať je to na celý život..mě to čeká ode dneška za měsíc...ach to vyřizování všeho hrůza *9* *14*
      • kacir08

        Re: Re: ???

        Tak to gratuluju. Taky jsme to měli v plánu letos v červnu, ale tak nějak z toho sešlo. Tak ať vám to alespoň výjde *3*
      • Re: jejda

        Holky, slyšíte to?? Libor se nám chce oženit..... jejda *9* Libore, doufám, že nás aspoň pozveš na svatbu, když už jsi nás takhle podvedl.Ne-samozřejmě si dělám legraci a jestli je to pravda, tak hodně štěstí *14*
        • dc

          Re: Re: jejda

          svatba??? no tak to v žádném případěě *13*
          to nedovolíme holky nebo jo *7*
          nic libore a´t je to pravda nebo fám každopádně si nějakou šikovnou babu zasloužím, takže hurá pod čepec..ale nezapomínej na fanynky *1* *3*
  • Magdička

    Nazdárek!! Na Bůrovcích best večírek.. *14* *3* Díky moc
    • Re: Magdička

      Hi

      Taky se mi to v Topolné líbilo, tudíž jsem rád, že tenhle pocit mělo více lidí. Ať se daří *5*
  • videoklip

    Ahojky Libore, chtěla bych se zeptat, kdy budete mít nový videoklip? *3*
    • Re: videoklip

      Ahoj Lucko
      Přesný termín nám ještě nebyl oznámen, tudíž ti bohužel nemůžu přesně odpovědět. Až budu mít více info, dám věděť. Měj se moc fajn
      *3*
  • čusík

    čusík, s radostí jsem včera, že existuje další fanklub okolo skupiny Reflexy a tento je dokonce Liborkův *14* tak to je na tom úplně nejlepší jinak vás všechny zdravím hlavně Libora a až se tady rozjede nějaká zajímavá debta určitě se přidám mějte se fajn a ti, kteří mají prázdniny jako já tak ať užívaj pa
    • Re: čusík

      Thank you , měj se fajn *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit