Přejít na výpis diskuzí

Libor Plšek

OSOBNOST 16.8.2007 
409 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • svatba

    wau takže svatba?já se přidávám ke gratulaci, hodně štěstíčka lásky a kupu dětí.. *3*
  • Libor se žení

    tak tuto sobotu Libor vkročí do chomoutu manželského*3* -
    přeju krásné a spokojené manželství *14* *14* *14*
  • přáníčko

    Všechno nejlepší k narozeninám,hodně moc zdravíčka a štěstíčka Ti přejí holky od Ivančic. *3*
    • Re: přáníčko

      Děkuji moc děvčata *14*
  • super zábavka:-)

    díky za Hrotovice..tentokrát docela málo lidí..ale vy jste hráli zase skvěle *14* ..navíc celá kapela je hrozně moc sympatická *14* ..těším se na Výčapy *3* a tentokrát dojdu i s plakátem *14*
    • Re: super zábavka:-)

      Ahoj

      Díky za přízeň, do Výčap se taky těšíme! Čago,ať se daří *3*
  • crazy_ivetka

    Liborku...

    děkujeme za včerejší Rénu..ani nevíte, jak skvěle jsme na Vás po dlouhé době zapařili...až mě teď mrzí, že už je to pryč.. *7* Fakt super akce...a už dnes se těšíme na 12.6... *14* zdraví pařmenky na Hranice.. *1* *14*
  • FOR LIBOREK

    Ahojky, téééééda už dlouho jsme se neozvali, že? Ani nevím, co u tebe nového.. Až budeš mít čas, tak se ozvi a proberem nové věci.. *3* pa Hanka (Ji. *4* )
  • super akce

    Díky Liborovi a ostatním členům kapely za skvělý bigbít!(24.4 Miškovice.)Bylo to tam fakt moc prima.Výborně jsme se s holkama pobavily.Měj Te se skvěle a těšíme se na Vaši dálší akci v okolí Zlína. *4*
    • Re: super akce

      Ahoj
      Děkujeme, taky se nám tam moc líbilo, Míškovice byly moc fajn, těšíme se na další setkání *3*
  • :'(

    Liborkůůů my se na Tebe asik v pátek nedostanem *9* já jsem se tak těšila!Asi se z toho zblázním..:'( udělám všechno proto aby jsme tam jely s kamoškama!Chci si od Tebe koupit to Vaše nové CD a taky se mi už smyl ten Tvůj podpis co jsem měla na ruce.. *9* Doufám,že to výjde!Těším se! *15*
    • Re: :'(

      Tak určitě nedojedem..řidička je nemocnáá.. *9* kdy budete tady někde zase?v okolí B.p.H??Těšíme se na Vás a vy sem vůbec nejezdíte..
      • Re: Re: :'(

        Čago belo
        Tak to je samozřejmě škoda, asi málo vitamínů, tudíž onemocněla - další termín v okolí BPH nevím, ale myslím, že Míškovice tam možná ještě nějaké budou, měj hezký den *3*
  • Lasečka

    Liborkuu ty jsi prostě úplně nejlepšíí! *14* *14*
    • Re: Lasečka

      Aspoň někdo si to myslí:-)děkuji a hezký den přeji Lásečce *14* *14*
      • pavlusska

        Re: Re: Lasečka

        Jsem si jistá, že si to myslí spousta lidí (holek). Já se mezi ně taky řadím *14* *3*
        • Re: Re: Re: Lasečka

          Děkuji podruhé:-) *3*
  • ocko

    Ahoj Libore. Váš nový klip je super. Na óčku byl rozhovor taky výborný, akorát byla škoda, že jsi tam nebyl *13* Jste super
    • Re: ocko

      kdyby si vedela kolik mas prace ploto nebyl v ocku libor ma natolik prace ze nestiiha vys to bejby je to poradnej pracant je to videt ze spolu kamaradime i kdyz je o demne oo15 roku starsi je to nejlepsi skupina unas v lidci a v lidecku mame gryfisi as po nich a reflexy patri lidecku to je jasny *3* *3* *3* *14* *14*
    • dudos

      cau libore dik za nedelu u nas v hornim lidci uz se stavi kulturak plo vas za 40 milionu aby tam byli poradne zabavi a dik za pozbuzovani ja sem to potreboval dostat ze sebe kazdy mne tam sral kdyz sem podaval balony a nikdy mne nechval jo a ja sem trener haluzaku to si nevedel to ja jim zmenil taktiku anby vyhrali aby to nebilo na penalty sdak sem mel listky na pivo ale smula ze ti to piti vileli *3* *3* *3* *3* *3* *4* daruj mi kridla *4* http://www.youtube.com/watch?v=NRyiPDjvb1w&feature=related *3* http://www.youtube.com/watch?v=i4CO-4xr5XE&feature=related
      meli bys ste thle pisnicky zpivat asi to beru za umreneho libora ja to beru at ma te lisdeckovana mosim se naucit na klavesy kytatru a bubny tak aby nekdo onemocnel tak to aspon nekdo zebere za toho druheho at nemosime rusit zabavi mam te rasd kamo plechovko do toj´ho tos mi mohl rict ze mas 34 let a ze mas narozky 3 dni predemnou ja bych te pozval *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ocko

      Ahoj

      Jsem rád, že se ti klip líbí, důvod neúčasti jsem uvedl níže - tak někdy příště, měj se moc fajn *3*
    • pavlusska

      Re: ocko

      Včera (15.4.) jsem se celý den těšila z práce až dorazím domů a pustím Óčko. Jenže to nakonec nedopadlo a já, celá udýchaná, jak jsem běžela po schodech do svého bytu, zapla TV až při klipu Číslo 5. Takže jsem nový klip neviděla, což je na provaz...Ale snad budu mít štěstí jindy. Zajímalo by mě jaké "soukromé" záležitosti jsi si, milý Liborku, vyřizoval *7* *14* Budu upřímná, těšila jsem se hlavně na tebe no a ty si nedorazíš *9* *9*
      • Re: Re: ocko

        Ahoj
        Taky jsem to bohužel neviděl, musel jsem odjet na důležité školení, tudíž jsem se nemohl zůčastnit, někdy člověk musí řešit kompromisy - naštěstí se kapela skládá z dalších členů a doufám, že neudělali ostudu :-)měj se moc fajn *3*
        • kacir08

          Re: Re: Re: ocko

          Tak snažili se no, ale zdá se, že obvyklá výřečnost je tentokráte nějak minula *1* Ne, dobří byli *3*
          • Re: Re: Re: Re: ocko

            Tak to mi spadl kámen ze srdce:-) zřejmě zažili těžký večer a nebylo jim moc do řeči:-) *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ocko

              Jojo, teď jsem se na to koukla...Mi je ten moderátor totálně nesympatický..jeho řeč těla, vystupování..prostě hrůza.Chudáci kluci *8*
            • kacir08

              Re: Re: Re: Re: Re: ocko

              Popravdě, mi to přišlo, že ten moderátor, byl na ně nějak moc rychlý, že jim nedal moc prostoru pořádně odpovědět a než dokázali zformulovat odpověď, už tasil další otázku, pak honem nějaký videoklip. Jakoby ani neměli moc prostoru pro rozhovor. No, však určitě uvidíš ze záznamu *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit