Přejít na výpis diskuzí

Libor Plšek

OSOBNOST 16.8.2007 
409 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • For Liborek

    Ahojky. Mám dva dotazy :) Jelikož jsem na Vašich bigbítech kolikrát viděla kluky i z jiných kapel, kteří si Vás přišli poslechnout, tak by mě zajímalo, jestli Reflexy či třeba Ty konkrétně taky chodíš občas (když zrovna v pátek nebo v sobotu) nehrajete mrknout na jiné kapely, poslechnout a zapařit. Pokud ano, tak na které. Dál by mě zajímalo, zda máte každý i jiné zaměstnání, kromě kapely a zda ano, tak jaké? :) Jestli to teda není veřejným tajemstvím *3* *4*
    • Re: For Liborek

      Ahoj
      Vzhledem tomu, že máme volno akorát v lednu- tři víkendy,to zrovna nikdo nehrává. Tak de facto nemáme možnost nikoho vidět, akorát kapely, které s námi hrávají, jinak občas nějaký koncert, který bývá přes týden - v mém případě to byl naposledy Linkin Park. Já pracuji ještě u pojišťovny, ostatní, pokud vím- se věnují jen muzice. Měj se fajn.
  • hi

    Nazdar bazar
    Jak je mým blbým zvykem, tak opět píšu po delší době:-) Víkend za námi, Nárameč byl super(takový kotel lidí jsem tam za ty roky ještě neviděl), Bílovice nám málem zrušilo počasí, ale nakonec to bylo taky fajn. Uvádím fakta na pravou míru, můj bratr se narodil taky ve Vsetíně,cca 5-10min za mnou:-).Znovu jsme se fotili, na tohle cd děláme všechno třikrát:-)ale myslím, že koncepce návrhu na obal je příjemná a fotky jsou konečně taky ok. Už se těším na vydání a veškeré akce spojené s ním. Občas zajdu na fóra, týkající se naší skupiny a člověk se kolikrát fakt diví, jak mu "určití" lidi fandí:-)držím palce všem kapelám, přeju každého fanouška a sám se na všechny lidi, kteří na nás přijdou, těším a děkuji jim za to. Mějte se moc fajn, úsměv na rtu a štěstí nadosah. *14* *14*
    • Re: hi

      ahoj libore, jenom malej dotaz - vis asi tak priblizne, kdy to cd vyjde? nemusis den, staci mesic - plati porad podzim? *7* uuuuu, se tesim fakt jak mala holka *15*
      • Re: Re: hi

        Ahoj
        Myslím,že to bude říjen
  • Dotaz pro Liborka

    Ahojky. Mám takový jeden dotaz, který mě teď tady vrtá hlavou... Pořád všude slyším, čtu, vidím,... :) , že Ty a Tvůj bratr Jarek jste dvojčata... Ale ať přemýšlím, jak přemýšlím, nejde mi do hlavy, jak jste se jako dvojčata mohli narodit každý v jiné porodnice, tudíž i v jiném městě, okresu, kraji... *5* Ty tu máš napsané "místo narození" Vsetín a Tvůj bratr naopak Znojmo... Což je od sebe cca 222 km... :) Pomůžeš mi vyřešit tuto zapeklitou záhadu? *1* Předem děkuji a měj se mooooc fajnově a ať to nejen Tobě, ale i celé kapele tak dobře hraje, zpívá a šlape, minimálně jako doteď, maximálně však ještě líp! *3*
    • rea.a

      Re: Dotaz pro Liborka

      Ahoj, správně je Vsetín. To Znojmo má ona dotyčná)dotyčný ze stránek Argemy, ale tam to bylo špatně. Stejně jako Jarkovo jméno ve videoklipu z Óčka, kde byl jako Jaroslav:-)
      Kluci jsou oba Valaši, nemám pravdu? :-)
  • c.l.e.a

    FOR Liborek

    Ahoj, ahoj.
    Tak jsem se vrátila, letadlo semnou nespadlo a dovču jsem si hrozně dobře užila. Akorát jsem se vrátila s angínou, takže dalších 14 dní "dovolená".. A jak se máš? Nějaká dovolená proběhne/neproběhne? A co byt, jak jsi na tom?
    Moc zdravím.. Hanka
  • libor

    ahoj libore, vsechno nej k svatku, doufam, ze to v ivancicich poradne oslavime a bude to party roku *3* pocasi zajistim, neboj *3*
  • libor rx

    Nazdar bazar všichni
    Delší dobu jsem nepřidal žádný příspěvek - ale měl se fakt perné období, i když mám pocit,že mám stále nějaké perné období a neustále doufám, doufám - že se situace se zklidní:-) Ale člověk si svoje koníčky,práci aj vybírá sám, tudíž si nemůžeme stěžovat. Léto probíhá na plné obrátky, tudíž se určitě většina z vás válí na pláži,užívá si nicnedělání a nabírá novou energii. My zase na plné obrátky hrajeme,někdy nás zaskočí bouře,třeba zrovna v sobotu,tudíž jedeme domů :-).Nic nového se neudálo, všechno podstatné přijde na podzim, nová deska, nová scéna, nový videoklip atd, mějte se super,ať se daří *4* *14*
    • Re: libor rx

      přeji též vše nejlepší k svátku a ať ti vše vycgází dle představ.. *3*
    • Re: libor rx

      juj, ja uz jsem tak nadrzena na novy veci *3* *15*
  • c.l.e.a

    TO LIBOREK

    Koukám na nové stránky... hm, hezké.. Tak jsem dnes viděla plakát a hrajete v sobotu v Kněžicích.. V pátek ale odlétám na dovolenou (zaslouženou) *4* , takže my se snad už ani neuvidíme.. *7* Nevím, jestli se sem ještě dostanu nebo nedostanu tento týden, ale kdyby ne, měj se krásně a drž pěsti, ať se mnou nespadne letadlo (mám něco takového v horoskopu) *9* Ahoj Hanka.
    • Re: TO LIBOREK

      Ahoj
      Držím palce v letadle a hodně trpělivosti na dovolené,čago *3*
  • XXX:-)

    To víš, nikomu se nechce:-) *4*
  • xxx

    saaakrys, tady je fakt okurkovka jak bič *5*
  • Libor:-)

    Hodně štěstí a zdraví k narozeninám, ať ti to zpívá ještě hoooodně dlouho:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit