Přejít na výpis diskuzí

Libor Plšek

OSOBNOST 16.8.2007 
409 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už zas já :-)

    ....a pro ty, kterým to taktéž nefunguje - http://reflex.uhinfo.cz :-)
  • Jen detail..... 2 Libor

    To je o těch stránkách všechno hezký, ale ty staré - www.reflexy.cz - jsou už rozpadlé a nový odkaz nikde.... ráda bych se dověděla, když už nic, kde ty nové stránky mám hledat, už jen kvůli tomu, že mám na blogu nefunkční odkaz tímto dnem. Roboti ještě najdou onu starou adresu..... dík
    • Re: Jen detail..... 2 Libor

      ahoj
      U mě to normálně funguje www.reflexy.cz
      • Re: Re: Jen detail..... 2 Libor

        Mně taky - ale musela jsem se zapřít a zadat adresu do Internet Exploreru :-) v Mozille to nefunguje, ta načte ještě ty staré.... díky :-)
        • Re: Re: Re: Jen detail..... 2 Libor

          Mě to v Mozille normálně našlo už nové stránky...
  • pro reflexy

    Ahoj, zdravím celou skupinu Reflexy, musím říct, že vaše nové internetové stránky jsou skvělé, líbí se mi, že jste tam dali vaše videoklipy a je tam rovněž spousta fotek, jsou velice hezky zpracované! *3*
    • Re: pro reflexy

      Ahoj
      Ještě se aktualizují koncerty a bude to o.k.:-)
      • Re: Re: pro reflexy

        tak mi to příjde jako by jste začínali nějakou novou etapu RX, nové stránky, nové cd, změna ve složení.......... *4* tak vám přeju jen to nejlepší a počet fanoušků aby jen narůstal *3* *1*
  • nove cd

    ahoj libore a vubec reflexaci *4* kdypak chystate vrhnout novou hudebni placku mezi nas - na vasi hudbu nadrzene - fandy? *15* diky za odpoved, terka
    • Re: nove cd

      Ahoj Terry
      Momentálně nejsem schopen přesně říct termín vydání,protože sami řešíme mediální prezentaci a další věci kolem cd,které k tomu patří,tudíž až to dořešíme,dám vědět.Měj se hezky
      • Re: Re: nove cd

        diky, no, tak budu dal nadrzene cekat *15* *3*
  • TO LIBOREK

    Krásné shrnutí a máš naprostou pravdu... *3* Ostatně jako vždycky.. *4*
  • rx

    Hi

    Minulý týden jsem už opravdu nestíhal,tudíž píšu až nyní. Víkend byl opět v pohodě,lidi byli na nás zase hodní:-).Věci se pohnuly,cd je přezpíváno a osobně z toho mám fakt dobrý pocit,s Ondrou jsme si to rozdělili cca na půl a působí to pestřejším dojmem. Na cd bude 14 skladeb,z toho jedna cover verze (asi je jasné,o kterou se jedná).Zpátky ke stránkám :-),papírové věci už jsou vyřešeny a dodáváme tam fakt poslední záležitosti,tak věřím tomu,že přístí týden už by mohly normálně fungovat.Ještě jednu věc,bude to poprvé a naposledy,co se vyjádřím k tomu,co se stalo v případě mého bratra. Tak jako v běžných mezilidských vztazích dochází k určitým neshodám,tak stejně se může stát i v hudební oblasti a přijde mi to naprosto přirozené,prostě se lidi neshodnou na svých představách a v ten moment je lepší to ukončit.Osobně chápu,že lidi se k tomu chtějí vyjádřit,ale příjde mi zbytečné k tomu používat nějakých vulgárních forem,jak jsem si mohl přečíst na určitých diskuzích.Myslím,že jak Reflexy,tak Jarek považujeme tohle za dávno vyřešené a tudíž není důvod se k tomu dál vyjadřovat,každý pokračuje dál svojí cestou.Mějte se moc fajn,ať se Vám všem daří *3* *3*
  • ahojky!

    Ahojky všichni! Ani nevím, jak jsem na tuhle stránku natrefila, ale každopádně jsem ráda! Je fajn, že něco takového, jako je fanclub skupiny Reflexy (samozřejmě i jako Libora samotného) existuje!
    Já sama jsem nevynechala ani jednu zábavu v okolí Hrotovic, Ivančic, Nových Bránic, Kralic (a to je dost velký okruh *3* ) - co bych neudělala proto, abych se mohla skvěle bavit *1*
    Asi jako všichni se moc těším na další CD! A přeji všem ve skupině pevné nervy a hodně síly k jeho dokončení (přezpívání.
    Liborovi bych chtěla vzkázat, že je skvělej zpěvák a bavič *15* a hlavně pěknej klučina *3*
    • Re: ahojky!

      Ahoj,děkuji za příjemný email a doufám,že se budeš na našich akcích bavit stějně dobře nebo líp i nadále,čago
  • SUPER

    no já koukám, chvíli tu nejsem a jaké tu jsou parádní novinky, pomaličku se Liborovi tady rozrůstá fanclub a taky vzkazíků příbývá *1* , bezvadnýýýýýý
    • Re: SUPER

      Teda taky nějak nestíhám... *7*
  • PRO LIBORA

    Míškovice- parádní akce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
    Jen tak dál *3*
    • Re: PRO LIBORA

      JOOOOOO!!!!!!
      *1* Prostě nezapomenutelná akce, jako VŽDY!!!! *3*
      • Re: Re: PRO LIBORA

        Souhlasím s Váma holky,skvělá akce *3*
  • TO MAJDALENKA

    Nejpravděpodobněji to bylo nalezeno na Jardových stránkách, jelikož on tam má místo narození opravdu Znojmo.. *1*
    • Re: TO MAJDALENKA

      hm tak to je pěkné, jsou vůbec dvojčata, teda podoba tam moc není? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit