Přejít na výpis diskuzí

Libor Plšek

OSOBNOST 16.8.2007 
409 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Libore!

    Ahoj Libore! jsem ráda, že existuje místo, kde se dá s tebou pokecat...Reflexy jsou jedny z nejlepších skupin, které znam, ať už s Jardou nebo bez... doufám, že se zas brzo podívam na váš koncert a skvěle si zapařim jako vždy *3* měj se hezky papaa
  • ...

    Taktéž zdravím..
  • .....

    ahojky *3*
    • Re: .....

      nazdárek *4*
  • ...

    Nějak se tady zasekla komunikace... *7*
    • Re: ...

      no taky si myslím *9*
  • PRO DC

    Jen tak dál s těma fotečkama... *3*
    • Re: PRO DC

      jj, jak se mi něco někde podaří schrastit, kopnu to sem *4*
  • ...

    To by Liborek neuděl, že by přestal zpívat.... *3* Lidi ho mají rádi a navíc má parádní FANCLUB *1*
  • kdo ví

    Brzy se každopádně rozhodne,jak to vlastně bude,třeba bude zpívat někdo úplně jiný,třeba bude hrát i na kytaru někdo úplně jiný:-)je tisíc otazníků a odpovědi žádné. *7* Přeji pohodový den
    • Re: kdo ví

      Ahojky Liborku, řeknu ti to po lopatě...vynech řeči kolem a koukej začít zpívat, my chcem tebe , jasný? *3* *3*
    • Re: kdo ví

      Ale mi nechceme jiného zpěváka !!!!!!! *9*
      Aspoň tady v míškovicích *3*
      • Re: Re: kdo ví

        Zdravím Margaretu
        Doufám,že daří - have a nice day
        • Re: Re: Re: kdo ví

          Daří se nám fajn *3* obzvláště teď, když u nás hrajete častěji než jedenkrát za rok *4* měj se.
  • jen tak

    Vidím,že to tady má spád:-),tak opět všechny zdravím,situace ve skupině se trochu zkomplikovala. Takový je život,uvidíme,co bude dál. Doufám,že všem daří, have a nice day *3*
    • Re: jen tak

      Myslíš nejspíš odchod Jardy, co? Je to velká škoda, ten hoch zpívat umí *4* a která kapela se může (už respektive mohla) chlubit dvojčaty *3* , no někde jsem četla, že se Jarda chce dát na sólovou dráhu, nevím jestli je to pravda nebo jen nějaká fáma, já do toho nevidím, ale jestli je to tak, pak mu to musíme přát...nicméně nějak bylo je a bude...no co by bylo dál, tak ještě jeden velmi dobrý zpěvák v Reflexech zůstal a ten by se opět mohl stát number one, co ty na to? *3* *3*
    • Re: jen tak

      jakpak to, že se situace v kapele zkomplikovala?
      Krásný den :-)
  • PRO DC

    Krásná ta poslední fotka!! *3*
    • Re: PRO DC

      taky si myslím *3*
  • TO LIBOREK

    Taktéž přeji hezký Nový rok.. A jak jsme to oslavili?? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit