Přejít na výpis diskuzí

Lída Baarová

OSOBNOST 31.12.2006 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lepší když děti neměla
    • Krávo
  • Mmmm, Lída Baarová. Miluji L. B., Adinu Mandlovou, Natašu Gollovou, Věru Ferbasovou, Anny Odrakovou... všechny tyto prvorepublikové hvězdy. Když se podíváte, tehdy ŽENA skutečně byla ŽENA. Úzké šaty, vždy sukně, nalíčené, upravené, načesané. Samozřejmě ve filmech, ve skutečnosti byla bída, ale dnešní filmy - ženská tepláky, mikina... Nevím, byla to krásná doba ve filmovém zpracování. Všechny vzpomínkové knihy o těchto hvězdách mám přelouskané.
  • Tak sakra mela ty deti nebo ne??
  • Neměla žádné děti, nemohla je mít. Přečtěte si Života sladké hořkosti které napsala a uvidíte *4*
  • oehm

    jestli nečtete history revue a jiné doložené historické záležitosti,jistě nevíte,že lída měla dvě děti a to s..........nebudu jmenovat..každopádně se jich vzdala
    • Re: oehm

      ano a vy ostatni:to neni žadny kec.
      ja to musim vedet mnohem líp než všicni tady jo a mimochodem tenkrát se to ješt ě nemohlo jistě vědět však když se to občas ani normalně nevi.každopádně měla dvě děti,dcery a já vím i jméno jedné z nich..a žádný kec to neeenííí!!!
  • tomivojtech

    diskuse.

    Dvakrát jí navštívila televize Nova ještě před smrtí to už byla dost nemocná a přijala je.Byla smutná a opuštěná.
    • jo to taky jinak byla v.o.z.ralav..y.kour..ena baba es.kc..h.u.r.-fa to byla *12*
    • Re: diskuse.

      Proč emigrovala? Do vězení jí nedal minulý režim,ale vláda E.Beneše,tak nechápu proč ten útěk za hranice. *3*
      • Re: Re: diskuse.

        Byla stíhána oběma režimy, nějakou dobu byla ve vězení, její matka zemřela při výslechu na infarkt, sestra spáchala sebevraždu, po roce 1948 utekla i s manželem Kopeckým, tady by byla opět zavřena, dům na Hnaspaulce jí zabavili a otce, který neměl jednu nohu vyhnali kamsi do polorozpadlého domku mimo Prahu *9*
        • Re: Re: Re: diskuse.

          Komuniste?to jsou nejvetsi parchanti sveta.Byli horsi nez nacisti.Proste byli jsou a budou jenom svine!!!
  • 95. narozeniny

    Vzpomínám na Vás i v tento den.
    • Re: 95. narozeniny

      Na Lídu dnes spomínam aj ja a iste by som položila i kvet na miesto jej večného odpočinku, keby som nebola tak ďaleko. Sľúbil však Radek Žitný, tvorca obsiahlych stránok o Líde Baarovej, že za všetkých Lídiných priaznivcov zapáli sviečku na jej hrobe a položí ružu, ak sa mu podarí, tak originálnu odrodu pomenovanú "Lída Baarová".
      http:/www.lidabaarova.x f.cz/
  • Fanoušci Lídy

    sledujete CSfilm hrají Lídu velmi často naposledy dokonce Ohnivé léto *4* Doufám že výjde tento krásný film brzo taky na DVD !!!
  • Obdiv

    Mám radost, že jsou lidi, kteří na tuto skvělou herečku nezapomněli. Mrzí mě jen, že je tak málo filmů, v nichž hraje, dostupných na DVD :( Někdo tu psal, že např. Maskovaná milenka vyšla, ale ať jsem pátral jak jsem pátral na netu, nikde jsem toto DVD nanašel, že by se prodávalo. Taky Ohnivé léto by byla pecka, kdyby jej vydali. Já osobně mám kopii tohoto filmu na DVD a když jsem jej viděl poprvé, zíral jsem s otevřenou pusou - je to asi NEJLEPŠÍ film, v kterém Baarová hrála. Lyrický, emotivní, s nádherně zachycenou přírodou... Absolutně nepochopím, proč takový skvost nevydají. Včera se mi podařilo sehnat knihu Útěky, která je téměř nesehnatelná, tak se do ní s chutí začtu... zdravím všechny příznivce této skvělé dámy
  • prodám knihy

    Mám na prodej knihy Život sladké hořkosti (L.B.) a knihu Prokletí Lídy Baarové (Stanislav Motl). Cena dohodou. pište prosím na mail, díky, Natálie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit