Přejít na výpis diskuzí

Lída Baarová

OSOBNOST 31.12.2006 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stránky o Lídě Baarové

    Vážení příznivci Lídy Baarové, na doméně www.lidabaarova.xf.cz vytvářím obsáhlé internetové stránky o této skvělé herečce.
    Prosím Vás všechny příznivce a vlastníky záznamů jejích filmů, TV dokumentů, fotografií a dalších materiálů o pomoc při tvrobě těchto stránek.
    Prosím ozvěte se mi na e-mail.
    Děkuji Vám předem *3*
    • Re: Stránky o Lídě Baarové

      hledala jsem tuto stranku nemohla jsem ji najit
    • Re: Stránky o Lídě Baarové

      Já mám několik fotek Lídy Baarové,které jsem nafotila na Youtube a následně je dala na svůj blog,jenže jsou podepsné tak jestli by to nevadilo
  • Lída se snad "dočká"

    Filip Renč pokročil opět o kus dál co se týče filmu o Lídě v rozhovoru pro č.rozhlas řekl že hledá už jen koproducenta v Německu a může začít točit!Držme mu pěsti ať se vše povede!
    Doufám že se toho dožije režisér Otakar Vávra moc si přál natočit o Lídě film *4*
    • Re: Lída se snad

      Taky jsem to slyšela včera v rádiu moc bych si to přála!!!
  • Lída a dvd

    Lídě už vyšlo několik dvd jistě by měla radost vždy si zakládala že hrála v neuvěřitelných 70 filmech !!! jak u nás tak v Německu Itálii a ke konci kariéry i ve španělsku
    Zatím vydané dvd u nás:
    Dívka v modrém
    Turbína
    Darmošlapové
    Panenst ví
    Lelíček ve službách S.H.
    Funebrák
    život je krásný
    Pokud víte o dalších dopište budu rád !
    Ale i tak má Filmexport Home Video co dohánět !
    Moc bych si přál například dvd Ohnivé léto,Maskovaná milenka či Italský film Pekařka kde hrála také hlavní roli.
    • Re: Lída a dvd

      Ahoj, vyšlo také DVD "Maskovaná milenka".

      Karel.
      • Zdravím, tuto diskuzi jsem našel spíše náhodou. Každopádně DVD Maskovaná
        milenka jsem nikde nenašel. Ale mohu přidat odkazy na následující filmy(originály): Pruský příběh lásky/Liebeslegende (1938)...koupil jsem náhodou tento týden v Levných Knihách za 9 Kč http://www.dvdinform.cz/dvd-edice-/levne-knihy-prusky-pribeh-lasky Barcarole/Barcarola (1935)
        ... orig. z US, v EU jsem nenašel http://www.alibris.com/moviesearch?keyword=lida+baarova&mtype=V&hs.x=0&hs.y=0 I vitelloni/Darmošlapové (1953) ... také vyšlo v Levných Knihách http://www.mymovies.it/dizionario/dvd.asp?id=27827 Ti conosco, mascherina!/Mě neoklameš! (1943)
        http://www.mymovies.it/dizionario/dvd.asp?id=25138 Pokud máte někdo info o nějakých dalších filmech LB na DVD, tak prosím dejte vědět. Příspěvek má prý příliš mnoho odstavců, takže jsem to musel dát vše do jednoho. Nechápu, kdo tenhle web programoval... ?!?
  • salzburgerland

    Narozeniny

    Právě dnes by jste oslavila narozeniny a jistě nejsem sama , kdo na Vás nejen v tento den vzpomíná.
    • Re: Narozeniny

      Líde skladám poctu a obdiv asi každý deň. Pozriem si niektorý z jej filmov, alebo jeden z dvoch dokumentov o jej živote, prečítam si niektorú pasáž z jej knihy alebo z knihy Prokletí Lídy Baarové. Pridám hodnotenie fotografiám a pozriem ich umiestnenie v TOP foto. Každý deň by som položila kvet na jej hrob v strašnickom cintoríne,ale bývam ďaleko až pri Bratislave na Slovensku. Dostala som sa tam len minulé leto.
  • 8 foto krásnej Lídy

    Dnes je 8 fotografií našej krásnej Lídy v prvej tridsiadke TOP foto na www.osobnosti.cz. Iste si to zasluži.
    • Re: 8 foto krásnej Lídy

      určitě si to zaslouží
  • Lída

    Ahojky, netušila sem, že existuje takový skvělý fórum o paní Lídě. Mám strašně ráda herce z období kolem 2. světové války, hlavně ty, kteří byli za to co neudělali (bez komentáře) pronásledováni. Tuto moji malou "úchylku" odstartovala knížka Standy Motla Prokletí Lídy Baarové. Jedním dechem sem četla jak se pořád stěhovala, utíkala někdy ani nevěděla předkým vlastně má utíkat. Strašně ráda bych chtěla sehnat knížku Útěky, ale to se mi asi nepodaří. Zdravím všechny *14*
    • Re: Lída

      útěky mají v každé větší knihovně
  • Členom Fanklubu Lídy

    Dnes je 7 fotografií Lídy Baarovej medzi 250 najlepšie hodnotenými fotografiami na www.osobnosti.cz. Foto z filmu Dívka v modrém je na krásnom 9. mieste. Pridávajme dobré hodnotenie týmto foto, aby sa čím dlhšie udržali. Klikni na Foto top 5.
    • ginos

      Re: Členom Fanklubu Lídy

      je zaslouženě v top 5 dnes taky!!! která jiná herečka by tam taky měla být?! když Lída byla opravdu nejkrásnější *4* *14* *4*
  • Hlas pre Lídu

    Lída je Hviezda môjho srdca, poslala som jej hlas, škoda že sa nedostala do TOP 10. Už roky obdivujem Lídu Baarovú, sledujem všetko dostupné o nej a jej filmy. Bola krásna, fantastická. Návštevy v Prahe zameriavam putovaniu po stopách Lídy: vila Lídy,strašnický cintorín, Lucerna bar, veľký sal Lucerny, Barrandovské terasy,salón Hany Podolské, atď...
    • Re: Hlas pre Lídu

      Měla jsem čest jí třikrát navštívit v období 7-9/2000 v Salcbursku. Byla to stále dáma, ale moc a moc sama.
      Lído, nezapomenu ! Iveta
    • Re: Hlas pre Lídu

      Ano je to nespravedlivé že jí lidé neposlali více sms aby se dostala do top 10 docela mě to zarazilo.Myslím že si jí dost lidí stále bohužel spojuje s tím nacistickým démonem.Nicméně je to škoda protože v téhle anketě mělo jít o hvězdnost a tu měla Lída nejzářivější navíc to byla evropská hvězda která herečka s Top 10 se tím může pochlubit?! žádná! *13*
      • Re: Re: Hlas pre Lídu

        Plně souhlasím .
  • Fanoušci

    Hlasujte na internetových stránkách na čt Hvězda mého srdce pro Lídu! její časté upoutávky na tento pořad s filmu Ohnivé léto jsou dokonalé *4*
  • Filip Renč

    Chce stále natáčet film o Lídě Baarové řekl to v rozhovoru pro Instinkt.Z původního čtyř dílného tv seriálu se po upravě I Hejnem má natáčet jeden celovečerní film.Pokud film režisér zrealizuje věřím že to bude jeho filmařský vrchol!!! život nejkrásnější české herečky byl obrovské a velmi smutné drama ta látka přímo křičí po zfilmování!!!
    • Re: Filip Renč

      Také jsem četl knihy o L.Baarové a jen se divím že její příběh už dávno nenatočil i Hollywood !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit