Přejít na výpis diskuzí

Louis de Funès

OSOBNOST 31.12.2006 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blbost

    To Hans a Laco:jste debilové!!!!!
    • Re: Blbost

      Těch pět vykřičníků, to má jako symbolizovat, že na mě křičíš? Pozor panáčku, jsem otevřený jakékoli konfrontaci!
  • Louis

    On porad je nej protoze se jeste nikdo lepsi neobjevil *4* *4*
    • Re: Louis

      to je pravda *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: Louis

      jj byl to ten nej nej nej herec na svete *3*
  • fakt borec

    louis byl ten nej herec vzdy me rozesmal umel paradne hrat proste to byl jednicka *3* *3* *3* *3*
  • sweet.anne

    Louis de Funés

    Můj nejoblíbenější herec, je (byl) fakt úžasný.. A ikdyž český dabing nesnáším, tento k němu sedí dokonale.
    • Nejlepší jeho dabing z Filipovským ;) Lujdemu a Frantovi to proste slo :))
  • gfg

    Pro mě nej herec a komik,je super.Ale taky na tom hraje český dabing který ho tím tkaé proslavil myslím si že nikdo jiný bymu tu svoji řeč nedal ta řeč kněmu uplně sedí v češtině *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • marlon83

    Tričko Louis De Funés

    Tričko s Louis de Funésem jsem hledal dlouho a našel jsem ho na stránkách WWW.XAVIER.CZ, jediní v České republice kde se dá toto triko sehnat... nosím ho jak vlastní kůži. *1*
    • Re: Tričko Louis De Funés

      Taky ho mám :) z Ostravy za 444Kč :) *3*
  • kisby

    Louis de Funes

    Louis..byl ten nejlepší francouský herec, co znám. I dnes je spoustu obdivuhodných, kterých si zaslouží obdiv jako, ale on zůstane nezapomenutelný ve svých slavných bláznivých rolí..které se úspěšně opakují už od 70 let dodnes. *1* *3* *3*
  • tramvaj-tramvajenka

    f

    hihi,ta fotka je husta!jinak s vami souhlasim,je to nejlepsi komediant *3* *1*
    • Re: f

      ty si komediant on byl nejlepsi komik to je rozdil
  • zviratabflmpsvz

    byl to skvělý herec

    podle mě to byl srandista nadevše.Nejvíce se zasměji u Četníka či Tenoucí se stébla chytá.Za svůj život toho zvládl až příliš *3*
  • katas93

    nej herec

    louis byl uzasnej,vydela jsem s nim spoustu filmu,nejvic se mi libi oskar a tonouci se stebla chyta,taky cetnici jou dobry...vzdycky me rozesmeje. *4* ted vyslo na dvd jak vykrast banku,je to cernobili,ale dobry,jen ho mluvi nekdo jiny...pry je to poprve uvedeno v ČR.
    S nim se nemuzou srovnavat ani hollywoodšti herci... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit