Přejít na výpis diskuzí

Louis de Funès

OSOBNOST 31.12.2006 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan herec

    Funés je ten nejlepší francouzkí herec jaký kdy byl.Mám ho moc ráda A na jeho filmy se mužu dívat pořád dokola a nikdi mně neomrzí.Luis de Funés byl prostě skvělí.tak se mnějte musím bězet,ale poydravuju všechny příznivce Funése.
  • Prostě FUNÉS :-)

    Byl to skvělý herec a komik:-). Jeho filmům se dodnes směju, ikdyž jsem je viděla několikrát... *5*
  • Nový český web

    Ahoj, chci všechny fanoušky de Funese upozornit na nový český fan web Louise de Funese. http://defunes.unas.cz *3*
  • obrazy

    Ahoj.Nevíte někdo, kde se dasjí koupit obrazy s luisem de funesem? kdy Vás něco napadlo, pošlete mi prosím e-mail. Moc V¨ám děkuji. Nashledanou Honza Flídr
  • Best of

    Hejka Funes je nééj!! Vždycky když si prohlížím progry a vidéím, že bude něco z Luisem de Funesem, tak se vyprdnu na všechny seriály... ;-) A už prohledávám program na příští týden... :-D Je prostě jednička!! *3* *14*
  • nej

    Piti piti pá! prostě nej francouzský herec..dokáže mě rozesmát i když mam depku..plostě nej nej nej herec!!
  • Pan F a pan F

    Pan Funes byl fakt jednička. Jeho filmy se snad nemohou nikdy okoukat. Velká poklona patří i panu Filipovskému, který ho tak fantasticky nadaboval :o)
  • the best

    Nejlepší z nejlepších...mám celou kolekci četníků a fantomase velkej flám ...a dá se na to koukat kdykoliv....jsou to mega filmy..
  • :o)

    je to skvělej herec *4*
  • louis

    Louis byl a pořád bude nejlepší herec a komik na světě!!!!! Na filmy, ve kterejch hrál, se dá koukat pořád! Hlavně na Četníky a na Fantomase, ty už znám celý zpaměti. *14* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit