Přejít na výpis diskuzí

Lubomír Zaorálek

OSOBNOST 22.10.2010 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzkaz:

    Vážený pane Zaorálku,
    muselo se něco stát, neb Vaše názory ze začátku Všeho působení ve funkci ministra se změnily. S potěšením konstatuji, že k lepšímu. Začínáte být sám sebou, nebojíte se za své názory, které v prostředí v kterém se pohybujete nemusí být většinové. Váše interpelace na projev Kalouska ohledně tzv. hodnot Západní civilizace byl vynikající, ba co víc - upřímně pravdivý. Všichni slušní lidé Vás ocení. Blahopřeji Vám a vydržte.
    • Proboha!!! Lidi, jsme ve válce!!! Uvědomte si to!!!!!!
  • Zaorálku orálku, ty jsi byl vždycky hloupý a hloupým navždy zůstaneš....
  • Zaorálek je vlastizrádný gauner zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně.
  • Nejsem řidič ani ministr mám vadu zraku nejsem volynský čech a nemáme nic společného s ruskem ani Ukrajinou mám vadu zraku od narození a je trapné jakou vládu sestavili Zemanem i s jejími ministry.A necestuji neb nakole je už zima a nemám finanční příjem ani sociální dávky neb vláda je pakáž množství ůřednictva i ve všech dalších oblastech ůřadů.

    Antonín Brachtl
  • Protiruské sankce mají smysl, rýpl si Zaorálek do Zemana..No, Zaorálku, ono by stačilo nepodporovcat nácky, banderovce, vrahy pravého sektoru, zahraniční bojůvky v praporech Azov, Doněck a pod. a je po válce. Ovšem, to by se nesmělo být za užitečného idiota v prosazování politiky USA ze strany EU, NATO a MZV ČR
  • Dnešním článkem na Novinkách "Protiruské sankce mají smysl, rýpl si Zaorálek do Zemana" jste výrazně připěl k oslabení volebních preferencí Vaší strany -viz příspěvky čtenářů tamtéž. Zatím nechápu proč to děláte, ale jistě to enějaký skrytý smysl má....
  • Dobrý večer pane Zaorálku. Psal jsem Vám (i když píši Vám s velkým "V" jen ze slušnosti), když jste letadlem dopravil Majdanské nacisty z Kyjeva, že je máte léčit za vaše peníze, nebo peníze vaší partaje-což se samozřejmě nestalo-zaplatili jsme to my, kteří vás živíme z našich daní-opět vás žádám-rezignujte na post ministra a jděte se léčít do Bohnic! Takový kašpárek a vlezdo-análu jako jste vy, byl snad jen pan Havel(humanitární bombometčík)!
  • Pane Zaorálku !
    Myslím,že vidíte,že tři čtvrtiny našich obyvatel nesouhlasí s vaším postojem vůči Ukrajině.Uvědomte si konečně,že máte zastupovat celý národ.
    Stále prohlašujete,že Rusové by měli udělat to či ono.Ale skutečnost je úplně jiná.Ukončit tu genocidu vlastního národa kyjevskou fašistickou vládou - k tomu stačí jenom maličkost.Jediná věta z Ameriky anebo EU -zastavte tu genocidu,jinak vás přestaneme podporovat.Ale to,vy,jako slaboch nedokážete.Konečně se vzchopte,buďte čestným,změňte svůj postoj,říkejte nám jen pravdu a ne lži.Dokažte se podívat pravdě do očí a na půdě EU říct:jsem proti genocidě,jsem proti embargům.Já jako váš volič a mnoho dalších vás jinak odepíšeme.Až vyjde veškerá pravda najevo a věřte,že to nepotrvá dlouho,vy všichni budete odsouzeni v očích lidí.
    A co sestřelený malajsijský letoun ?Dočetl jsem se,že byl sestřelen UK stíhačkou raketou vzduch - vzduch a doražen kulometnou palbou.Co říkáte na toto ? Půjde viník před Haagský soud za terorismus ?
    S pozdravem za pravdu Jerry
  • Pane Zaorálku,
    dnes už jako bývalý volič ČSSD se vás ptám,proč jste zděšen z utrpení civilního obyvatelstva v Gaze,nikoliv však z utrpení,bombardování,vraždění civilního obyvatelstva v Luhansku,Doněcku?Jste hlásná trouba Bruselu,Američanů,zapomínáte na to,že vás volí levicoví voliči !!!! Patříte spolu se zrádcem CHovancem,hloupou Gajdůškovou,Bohoušem,slabým Bohoušem k hrobařům ČSSD !Jste tak otrlí,že budete na tiskovce po podzimním debaklu s úsměvy na rtech vydávat ztrátu řádově procent opět za vítězství?
  • Teda pane Zaorálku styďte se!! Když jsme byli malí a zalhali jsme, tak nás tatík přehnul přes koleno a páskem z nás lež vymlátil!!! A to by jste potřeboval vy,aby jste věděl: že se nelže,že se nikomu neleze do zadku,že máte mít svou a národní hrdost a hlavně svůj úsudek, který nesmí škodit národu!! Vy jste snad rád, že na Ukrajině zuří občanská válka, zapomněl jste, kdo vše rozputal. EU a USA ! Vy jste vlastně nacionalista a bůh ví, co se v té vaší makovici honí! Že by jste měl opravdu rád hnědou barvu? Stydím se za vás a už nikdy nebudu volit ČSSD ! Vaše preference zprudka padají díky vašemu lhaní o Ukrajině. Jen tak dále! AV.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit