Přejít na výpis diskuzí

Lubomír Zaorálek

OSOBNOST 22.10.2010 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Volného vyzval na souboj.Řekl bych Zaorálkovi chceš facku nebo komplet bitku?Určitě ještě pořádnou nedostal,takovou že by se poblil.
  • O těch neschopnej darebácích bychom si s politiky mohli vyprávět,že? Určitě jsou schopní dobře platit sami sebe. O lidech, kteří opravdu pracují např. v sociálních službách, kde o mzdách politici rozhodují, se to říci nedá. Jsou proto též nechopní darebáci? Né, jsou darebáci, ale schopní jsou takřka všeho. *9*
  • Pane Zaorálku, při krizi ohledně Krymu jste prohlásil, že o Kosovu si můžeme popovídat. Je to dost dlouho, ale žádné popovídání se nekonalo. Je smutné, že při Kosovu jste tak aktivní nebyl.
    ZS
  • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/V-Sobotkovi-neni-nic-lidskeho-vreleho-o-charismatu-ani-nemluvim-CSSD-je-pro-me-uz-tezko-volitelna-uderil-cesky-reziser-493372

    Tento příspěvek plně vystihuje moje stanovisko, bývalé ( ! ) voličky ČSSD.
  • Přísloví 22:8 Kdo rozsévá bezpráví, sklidí ničemnost, hůl jeho prchlivosti vezme za své.
  • už nikdy. Představa, že tohoto prý "politika" bych měl i nadále vídat při jeho fanatických projevech mne dost děsí.
  • SOCANY už nikdy nebudu VOLIT!!!!!! *1* *1*
  • Zaorálkova bajka o fíkusu, na letošním sjezdu nádražáků, to byl jeho obsolutně nejlepší výkon za těch asi 25, nebo klik let, co se pohybuje v politice. Tak zaníceného pro věc, jsem ho ještě nikdy neviděl.
    Já osobně bych zrušil senát kompletně a poslanců by v pohodě stačilo maximálně 10 za každý kraj. Hlavní podmínkou by bylo, že to musí být pouze nezlobbovaní odborníci, a to především s ekonomickým vzděláním. K čemu jsou tam filozofové, lékaři, učitelé, chemici, herci, faráři atd., přičemž stejné profese jinde chybí, vždyť je to směšné, co se v tom našem slavném parlamentu všechno odehrává. Ministr Babiš má naprostou pravdu, je to žvanírna. Současná každodenní práce všech poslanců spočívá v tom, jak uštvat úspěšného ministra financí. Je to smutné!
  • Vážený p. Dr,
    jste vzdělaný, zkušený politik, proto mi vrtá hlavou, jak jste mohl připustit spojit s někým tak proradným, jakým je partaj KDU-ČSL. Vždyť je to smečka lidí stylu "kam vítr, tam plášť" a spojí se třeba s čertem, jen aby byli u koryta. Oni si to pak s tím nahoře nějak vysvětlí. Zářným příkladem je nestoudný p. Herman, který si honí politické body a na "něčí" popud se snaží o odstranění prezidenta a nestydí se na to zenužít i svého strýce - jestli je to vůbec jeho strýc. Netuším, jak mu mohl vysvětlit, že se jel klanět sudeťákům, jejichž předci nechali strýce mučit v lágru. Nerozumím...
    S takovými lidmi nemáte přece potřebu se bavit, natož sedět ve Vládě. Není to poprvé co se tak zachovali. I malé dítě si nesáhne na horká kamna 2x, ale politici jsou asi nepoučitelní. Teď bohužel sklízíte plody své nerozvážnosti, s kým jste chtěli vládnout občanům naší země a to Vám plusové body v příštím roce nepřinese, tak udělejte radikální řez !!než to udělají rozlobení občané sami...
  • Dobrý den pane Zaorálku,
    Jste výborný ministr zahraničí, považuji Vás za vysoce vzdělaného a kompetentního člověka. Je mi ze všech nenávistných komentářů zle. Jsem dlouhodobý volič ČSSD, který bude takto volit i v nadcházejících volbách
    • Až na to, že Zaorálek je jeden z nejhloupějších politiků!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit