Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
760 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Lucko, zdraví Tě Tvá bývalá sousedka.Snad se letos v létě sejdem. Nějak Tě nemůžu dohonit.Snad s Tebou mluvila máma.Jestli čteš ty všechny příspěvky, tak Tě lituju,některé jsou opravdu chutné.Vážení Lucka je fajn člověk,srdce má tam kde ho má mít.
  • vera

    Ahoj Hanko ty jsi se ucila v J.Hradci vid?Pry jsi byla cernovicka?Je to pravda?
  • obďivuji Lucii Bílou,protože tak dobře umí zpívat málo kdo!Nechci někoho urazit!
  • Proč?

    Proč toho tady není víc o Lucce Bílý?Takovejch pár větičwek já toho potřebuju víc a nikde nic není!!!
  • l

    nic proti ni nemam ale na te halvni fotce vybada hrozne
    • Re: l

      Ale na ostatních vypadá dobře *14*
  • Lucka

    Chtěla bych osobně napsat Lucce e-mail, jestli někdo znáte její adresu, prosím, pošlete mi ji. Děkuji, Miluška
  • nerozumím

    Vždyt na sebe upozornuje už jenom v souvislosti s Noidem,barákem,zásnubama,nemocema,holčičkou no aspon je o čem psát a tím se nestratí lidem z očí.
    • Re: nerozumím

      Neupozorňuje na sebe ona sama, ale média
  • Vyznání

    Lucko fandím Ti.Jen tak dál.Moje srdce bije jenom pro Tebe.
  • Ocenění?

    Je jedna vzácná osoba. Ta osoba zpívá lidem a rozdává radost. Svým zpěvem pomáhá spoustě lidem. Nedávno o ní psali v bulváru, že nedostala jistou cenu a že byla zklamaná. Kdybych mohla, řekla bych jí, že nezáleží na tom, kolik ocenění v životě získá, ale kolik srdcí potěší. Jen málo lidí dovede potěšit svou prací tolik lidí co ona. Je vlastně léčitelka a ani o tom možná neví....Mám osmiletou dceru, která má momentálně ramenní ortézu a léčí se při poslouchání jejích CD. Až ji někdo potkáte, vyřiďte jí prosím, že jí děkuji za lék na bolístku mojí dcerky - ta vzácná paní se ukrývá za jménem Lucie Bílá.
    • Re: Ocenění?

      Dano uplne svami souhlasim.mate pravdu Lucka je sobnost.
    • Re: Ocenění?

      Konečně jeden správný příspěvek,který podepisuji.Kde se bere okolo tolik zloby,závisti i nenávisti_?Nevěřím,že příspěvky táhni z Otvovic,psali obyvatelé této vesnice,protože to co dělá Lucka pro Otvovice,nedělá ani každý stý z této vesnice.Zamyslete se sami nad sebou anebo jsme vás špatně vychovali.Jsem hrdý na to,že Lucka je moje krajanka!
    • Re: Ocenění?

      A, že by nový objev v medicíně ? *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Re: Re: Ocenění?

        Možná *4* *4* *4*
  • děkuji

    Děkuji za to,že jste.Přeji mnoho štěstí a lásky.Ale hlavně pevné zdraví.Mám Vás moc ráda a velice si Vás vážím.Ještě jednou-DĚKUJI.Iva

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit