Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
760 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přáníčko

    Milá Lucinko, moc a moc gratulujeme k Tvým narozeninám a ještě více ke svatbě.Hodně lásky do dalšího života přeje Eva a Lucka.
  • Gratulace

    Milá Lucko kolegyně berane *3* Z celého srdíčka Ti přeji krásné narozeniny,hodně moc lásečky,zdravíčka,štěstíčka no ať Ti Filípek dělá jen radost,ale to on určitě dělá,no a také pracovních úspěchů.Celá naše rodina tě miluje MoooooC *14* *14* *14*
  • sluníškooo =)))

    *14* *4* *14* Lucka je nejúúúúžasnější človíček na světě, ve vesmíru, prostě NEEEJ!..(for me =) ) Je to zlatíško =)..mám jí strááášně láda!moooc! ..se z toho nikdy nevyspim =)..mějte se lidi =) *14*
  • Lucincr

    Ahoj Lucinko,jak se máš?Moc Tě zdravíme,a vzpomínáme!!!!!!!!!!!!Tvoje holčičky z chalupy...Zlatka aMagda z Jbc n.Nis.Měj se pohodově...bud hlavně,štastná...a spokojená...Máme Tě MOC...rádi!!!
  • *14* *14* Lůca je fakt andílek =))) *4*
  • Lucie Bílá

    Leoši nevím,proč tady nadáváš lucce,ale vim ,že si udělám chat budu tam nadávat taky a hlavně tam budu říkat jaký jsi debil.A jinak Lucko líbí se mi tvoje písničky a klipy nechi tě urážet,ale ty tvoje pohyby ty nemusíš ani trochu se pohnout a je to tvoje všichni tleskaj a jsou nalepený na obrazovce,prostě super. Vaše autorka Nikola!
  • přání fotku s podpisem

    Ahoj Lucie! Byla jsem na tvém muzikálu a moc se mi to líbilo, pošli mi prosím tvou fotografii s podpisem,moc děkuji.VERONIKA 9 let
  • Držím palečky

    Milá paní Haničko... Nepatřím mezi lidi co hned někomu a nebo někam píšou..ale na dnešek se mi o Vás zdálo a i když nejsem nijak pověrčivá.. co se týká snů ..:-)) však to sama znáte.. někdy si člověk říká nebudu se tím zabývat ,ale nakonec nakouknu do snáře:-)).. Chtěla bych hlavně touto cestou Vám popřát hodně zdravíčka a pohody nejen v práci ale i v rodinném životě.. :-))Atˇsi každý říká co che...držím Vám palečky..sama žiji s mužem o 12let mladším a štastně jsme spolu již 15let. Hodně štěstí i Vám!! p.Vágnerová
  • až přijedeš do Písku zajdi se na nás podívát,moc rádi tě zase po letech uvidíme ahoj Mirek a Dana
  • Myslím že už jsi si užila dost toho špatného,tak ted už by to mohlo vyjít,co myslíš??Vždycky to "ŠPATNÉ"je k něčemu "DOBRÉ"a Ty to zvládneš.Majka *5* *3* *4*
  • po xx letech

    ahoj lucko.. je to asi 8 let, co jsem tě potkala s kamilem střihavkou na strossmayeráku a byla jsem celá vedle z toho, že jsi mě i přesto, že jsme se před tím dalších 10let neviděli poznala. Zajímalo by mě, jestli bys mě poznala ještě dnes. Celá rodina ti fandíme.. jsi fakt profík, bezva ženská a super osobnost... takže klobouk dolů... Doufám, že jsi také šťastná.., což celebrity zase tak často nebývají... U nás v rodině se toho dost změnilo. Největší změnou asi je, že nám letos zemřela máma... A já pro změnu dospěla.. respektive dospívám... (bude mi skoro 30 =o)))) ale cítím se pořád jako malá holka... ráda bych tě potkala, pozvala k nám na návštěvu nebo se jen tak viděla... ale chápu, že toho máš i beztak dost... ale věz, že je tu ta možnost =o) udělala by nám radost (celé rodině - ale hlavně tátovi =o) - jinak.. bratr se dal taky na muziku.. no.. musíš se nám ozvat a dozvíš se případně víc =o))) ne z bulváru, ale od nás osobně... budu se těšit.. Nora (táta Honza - galapetr)
  • NEJLEPŠÍÍÍ!!!=)))
  • ses skvela
  • pozdrav

    Ahoj Lucko, jsi super zpěvačka. Moc ti fandím a držím ti pěstě, aby se ti dařilo v novém roce. Velmi se mi líbí tvoje písničky na cédéčku Láska je láska. Martina
  • =)))
  • Držím pěsti...

    Milá Lucie, podle mého jste nejlepší zpěvačka všech dob, držím pěsti, ať se Vám daří a jste šťastná, protože Vám úsměv moc sluší:-)
  • máme Tě rádi !!!

    Ahoj Lucinko,moc Tě obědvě zdravíme a myslíme na Tebe každý den!Ta knížka Tvá se nám strašně moc líbí!!!!!!!Byl to náš krásný dárek k vánocům!Chtěly jsme Tě jen pozdravit popřát hodně zdravíčka,lásky a to i Tvé celé rodině!!Ahoj,dvojčata
  • Dotaz

    Vžená paní Lucie. Všechny superlativy se do tohoto příspěvku nebvejdou, proto aspoň jeden: jsme s Vámi v dobách dobrých i zlých a milujeme Vás. Proto bych Vás rád pozval k nám do Čáslavi, Nikoli na koncert, i když ten by byl ze všeho nejlepší, ale jen tak na besedu, která by mohla mít název a zaměření na Vaši charitativní činnost. Každý měsíc v Čáslavi pořádáme tzv. Disputace, kde se setkáváme se spoustou zajímavých osobností veřejného života, ať už to jsou umělci, nebo jiní významní lidé. Namátkou uvedu: Jan Kraus, Ivanka Devátá, Magdalena Diettlová, Jadran Šetlík, Vladimír Remek, Hynek Tomm,Rudolf Jelínek a další a další, např. česky mluvící velvyslanci v ČR. proto bychom si považovali za čest, kdybyste na Disputaci mohla přijet i Vy. Disputace se většinou konají některý čtvrtek v měsíci. Ale i to není žádná překážka, neboť bychom se přizpůsobili Vašim časovým možnostem. Začátky jsou většinou od 18 hod. A jak jsem se k tomu připletl já, inu tak, že jako sekretář Literárního klubu Dr. Nadi Benešoví zde v Čáslavi spolupracujeme nejen s knihovnou, ale i s muzeem, kteří jsou hlavními pořadateli. Takže pokud mi kladně odpovíte, budu dál jednat s pověření ředitelky muzea. Děkuji předem moc a moc. S upřímným pozdravem a přáním všeho nejlepšího a hlavně zdraví do nového roku se na setkání těší Bohumil Jaroš - básník a sekretář LKNB
  • Jsem ta kačena, která psala o výkonu paní Bílé. Možná nemám hudební sluch, ale bylo by to docela zvláštní, protože jsem celý svůj život ( 49 let ) prozpívala a nikdo si nikdy na nestěžoval. Každý má prostě jiné uši. A mohu vám říct, že můj názor sdílí většina lidí, které znám. Viděla jsem paní Bílou v muzikálech, zpívala hezky. Ale pak to začala opravdu přehánět a těď je nemožná. Já zpívám jinak, asi by se vám nelíbil můj zpěv, ale každý má jiný vkus. V naší zemi máme lepší zpěvačky než je ona a nedělají kolem sebe takové vlny. Pa.
  • Tý kačeně, co poslala reakci na zpěv Lucie Bílé v Českém slavíku, jako že se Gerschvin obracel v hrobě a podobně, bych chtěla vzkázat, ať nehodnotí, když nemá hudební sluch, popřípadě vkus. Ten výkon byl ÚŽASNEJ!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit