Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
760 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a samozřejmě půjdu =)))
  • Písnička Summer Time, kterou jste zpívala na Slavících byla úžasná a Vy ještě úžasnější!!!Plně souhlasím s paní Ester!Ten pořad byl nádhernej a říct mi, jestli s Vámi půjdu na kafe, umřu štěstim =)))
  • Milá Lucko, měla jsem tě ráda. Zpívala jsi hezky. Ale teď se snažíš být asi opravdu světová. To, co se sebe vyluzuješ, se zpěvu moc nepodobá. Je pravda, že Aneta nebyla v sobotu moc hezky oblečená, ale zpívá nyní opravdu líp. Tvoje Summer Time s vyceněnými zuby a šíleným zpěvem bylo hanbou Gershwina. Musel se snad v hrobě obrátit. Vrať se k tomu, jak jsi zpívala dřív.Dana.
  • fanda

    Lucije Bíla je jedna z vynikajících umělcu jako jedina z umělcu které znam osobně ma urověn děkuji vanewn.
  • Pozdrav

    Milá Lucie zaujalo mě to co jsi říkala v pořadu GEN. A tímto Ti nabízím, že na kafe s tebou ráda klidně zajdu a popovídám si.Vím, že jsi slavná, ale člověk by se neměl měřit podle toho jak zní nebo nezní jeho jméno, ale podle toho jakým člověkem je. Takže jestli budeš mít cestu do Jeseníku, pak se ozvy. Přátelství je jeden z nejcenějších lidských citů, kterých je člověk vůbec schopen a tak chceš-li nabízím ti jej....Ester
  • Žádost

    dobrý den prosím o podpis Lucie Bílé moje adresa je:Denisa Charvátová Svatý Mikuláš 125 Kutná Hory 284 01 Předem děkuji Naschledanou
  • Lucie ahoj, moc Tě zdravím, jsi přesně o 10 let mladší...fandím Ti a přeji moc, moc štěstí a zdraví...krásné vánoční svátky ze srdce Linda Palenčárová
  • ahoj Luci,je to už dlouho,co o sobě nevíme,a tak nevime,zda si na nás ještě pamatuješ,jsme holky s chalupy.a jsme z Jablonce-chodily jsme na Tve koncerty-byly skvělý!!!Jak se mas?A co Filda?Ten už si nas asi nepamatuje..Styská se nám po Tobě!!!!!!!!Jestli chceš,napiš nám zase,budem štastný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!adresu už asi nemáš,tak tu je:dvojčata Radičovy,Zlatá 9,Jablonec nad Nis.46602.ju??A kde Tě zas mužem vidět??Máme Tě fakticky rádi!!!!!!!!!!!Tak se těšíme,a snad se máš fáájn???MOCMOCMOC ti to přejem!!!Radi na tebe vzpominame...Zatim ahoj.
  • prosba

    Dobrý den. Ráda Vás poslouchám,ale hlavně obdivuji jak pomáháte jiným.Díky tomu se na Vás obracím s prosbou o pomoc mému synovy.Ani nevín jestli si tohle někdy přečtete,ale i tak Vám popíšu svoji situaci.Jsem matka čtyř dětí a s toho jedno mám těžce postižené.Zjistila jsem na veletrhu v Brně,že je přístroj MOTOMED,který by mu mohl pomoci s jeho nechodícíma nožkama. Ale bohužel tento přístroj nehradí pojišťovna a já nemám peníze na pořízení.Přístroj stojí 100275,-Kč,50%mi hradí soc.úřad a na zbytek hledám hodné lidi kteří chtějí pomoci.Doporučení od lékaře a průkazku ZTP/P doložím.Za každou korunu Vám budu vděčná.Děkuji. č.ú.:19-5003040297/0100 Nejsem žádný podvodník,ale zoufalá matka.
  • TAK ráda bych, Lucie!

    Milá paní Luci, již dlouho jsem nejen Vaše věrná posluchačka, ale i obdivovatelka ve všech směrech. Zní to asi sentimentálně, mnozí by řekli postpubertáně, ale já Vás mám moc ráda! Máme k sobě blízko společným pohledem na svět, na lidi v něm. Pracuji v ústavu jako vychovatelka, i ve svém volném čase se snažím pomáhat a postiženým a znevýhodněným dětem. Mým velkým přáním je vidět Vás tváří v tvář, popovídat si, vím, že bychom si určitě rozuměly. Je těžké spojit se s tak známou osobností, ale pevně věřím, že se mi to podaří. Kdybychom se i přesto nikdy nesetkaly, přeji Vám mnoho krásných dní v životě naplněných zdravím, láskou a celkovou spokojeností. Mějte na paměti, že není na světě člověk ten, co by se zavděčil lidem všem! Mám Vás moc ráda! Kamarádka Monika
  • držím pěstičky
  • Zajímavé! Kritici paní Lucie Bílé

    SE NEUMÍ ANI PODEPSAT !!! Není žádné umění napsat "sem" (do tohoto sloupku) něco kritického, odsuzujícího, či sprostě hanlivého..... Nakonec každý jednotlivý příspěvek je vypovídající visitkou svého autora. Nepřekvapují mě až dětská vyznání obdivu, nebo postpubertální vynášení do nebes. To objeví na "svých" stránkách asi většina umělců, zvláště pak žen. Vyznáním obdivu podpořenou žádost o finanční půjčku bych možná nečekal. Odsouzení hodné projevy nenávisti potkají asi většinu známých osobností. Paradoxní ovšem je kritisovat umělce za odlišný názor na základní životní hodnoty než mám JÁ. Když už bych si spletl adresu v tom smyslu, že bych ohledně názoru na demokracii v souvislosti s hlučnou taneční zábavou kritisoval umělce namísto politika či soudce, určitě bych se nezapomněl podepsat! Nesouhlasit, oponovat, kritisovat, to vše je běžné. Ale měl bych se alespoň představit! To proto, aby kritisovaný věděl s kým má tu čest, že pouze "neštěkám", ale presentací své osoby mu dávám najevo, že si za svojí kritikou stojím a čekám na odpověď. Jinak jsem pouze ubohý anonym! Někomu asi stačí, když může štěkat. Dle mého je ovšem úroveň takovýchto příspěvků stejná, jako těch kteří si o pár řádek níže vylili své pubertální mozečky. Stejná je proto, že oni se alespoň nestyděli podepsat! (Závist plodí nenávist.)
  • Lucii to moc sluší!
  • Na těchto stránkách je zveřejňována návštěvnost za posledních 30 dní. Ze soutěže SuperStar jsou před Luckou pouze Aneta a Vlastík. To o něčem svědčí. Lucii přeju hodně štěstí a zdraví!!
  • Souhlas

    Naprosto souhlasím s p.Petrou. Paní Lucii bych navrhla, ať onen pozemek, který chce pro technaře zakoupit koupí někde hodně blízko Otvovic. Aby si ty mladé, hodné a utlačované chudáky pořádně užila. Uvidíme, jaká prohlášení bude dělat příští rok. Jana,Benešov
  • Držím pěsti

    Milá Lucinko, moc držím pěsti vzhledem k Vašemu boji se svými zdravotními problémy. Jediné, co bych Vám doporučila, je alternativní léčba a některý z velmi dobrých léčitelů (a je jich pár i v naší zemi či ruští léčitelé, kteří se u nás často vyskytují). Léky si zničíte orgány, které Vám doposud fungovaly. Mám s touto metodou vlastní, jen ty nejlepší zkušenosti. Věřím Vaší beranní povaze a MYSLIM NA VAS A VASI DOBROU DUSICKU!! Vaše fanynka Ivana
  • Vyhrát Slavíka s takovým náskokem po superpopulární soutěži je výkonem skutečně vynikajícím. Letos se to může klidně zopakovat. Lucka holt je výborná už řadu let! :-)
  • Už jenom tu fotku má tady skvělou. Lucie je moc krásná žena. Má krásný obličej a nádherný oči. Lucie má výbornou postavu. Poslední dobou nějak omládla. U mužů má plusové body, protože je sexy. Muži se také těší na její atraktivní fotografie. Lucie má řadu hodnotných fotografií. Lucie je ale především vynikající zpěvačka. Má řadu skvělých písniček. Třeba duet s Petrem Hapkou je nádherný. Je to bomba! Lucie je už vyzrálá žena. Patří také mezi inteligentní ženy. Přeju jí hodně štěstí, pevné zdraví a hodně úspěchů! :-)))
  • Sem píšou snad jen samý hovada.Je unás nejdražší hvězdou.Ani za Gottovo vystoupení televize neplatí tolik co za její.No a proč asi?No protože skvělě zpívá.
  • všem, ovšem pro inteligenty: to all

    Nás Lucie Bílá většinou potěšila, ale nikdy neurazila (přesto, že p. pres. Klaus není náš oblíbenec, kdežto její ano). Vy inteligenti s anglickými "nicky", a jim podobní: stáhněte si svoje příspěv- ky do svých PC nazpět, a za 5 let, až možná duševně o něco postoupíte, se podívejte na to, jak jste byli ubozí....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit