Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • angelus

    Nové CD

    Ahoj, Lucka připravila dárek pro fanoušky a brzy by mělo vyjít její nové CD s názvem Dárek. *4* *4*
  • HLASUJTE PRO MARTINA CHODÚRA V ANKETĚ - ČESKÝ SLAVÍK MATTONI

    ---------- HLASUJTE PRO MARTINA CHODÚRA V ANKETĚ - Český Slavík Mattoni 2010 ----------

    HLASUJTE ZDE :

    http://slavikmattoni.seznam.cz/

    Na druhé a třetí místo dejte nějaké neznámé zpěváky, na první Martina. PŘEPIŠMĚ HISTORII AT SLAVÍKA 2010 VYHRAJE MARTIN CHODÚR A NE GOTT. MARTIN SI TO ZASOUŽÍ! Tak hlasujtéé! KAŽDÝ HLAS ROZHODUJE!!

    Samozdřejěm držíme palce i Lucii Vondráčkové *3*
  • špatně uvedena výška Lucky

    Lucka neměří 162 cm ale 168 cm.říkala to v jednom chatu.a když jsem ji viděla tak 162cm fakt nemá.Tak to prosím někdo opravte.
    • Přeji Lucce vše nej !

      Jednou jsem Lucku viděl na Ruzyni, na vlastní oči. A by očko, na 7-10metrů a říkám,že měří přesně 170cm :)

      Ale jinak plně souhlasím se všema v tom, že je krásná, inteligentí, pracovitá, dříč, bez skandálů. A neméně sympatická je třeba i v nedávném stream videu, v relaci s nazvem "Zpověď", kde říká spousty rozumných a milých.

      Budete-li si mě tady jednou číst, milá Lucko, přeji Vám ze srdce ať jste celý život zdravá, šťastná, at se Vám vyplní všechny vaše sny!. A až vás potkám (třeba na té Ruzyni příště) tak už naberu odvahu a požádám vás o podpis. Slibuji.


      A nakonec ješte doplním, že velmi často, jste pro mě ranní písničkou, kterou pak broukám celej den !

      (btw: Je mi 28,jsem jsem jen o nějaký ten den mladší a čeština není můj první jazyk,proto, se omlouvám za případné pracopisní chybky, jako i a y.)
    • Re: špatně uvedena výška Lucky

      no ale já jsem viděla že ty údaje o všech nemění skoro vůbec protože já jsem se podívala na nějakou holku a tam bylo napsáno že jí je patnáct ale správně jí bylo sedmnáct
  • Bomba

    Lucko,jsem tvoje velká faninka.
    Doma mám tvoje videoklipy a písničky.Jsi prostě dobrá. *4* *14*
  • slavik 2010

    Ahoj, nasla jsem info, ze se hlasuje do slavika, uz jsem lucce hlas poslala, staci poslat smsku SLAVICE 9 VONDRACKOVA LUCIE na cislo 900 06 06 a je to, mamka a segra taky poslali hlas, lucka je nejlepsi :-)
  • Kniha

    Vzhledem k tomu, že mě neustále přicházejí emaily ohledně knihy o Lucce a tyto emaily jsou rozcourané tak, že mě to zdržuje při odepisování, tak informuji zájemce o knihu: Dvojí život Lucie Vondráčkové, že budou muset chvíli počkat, až jich bude víc a odepíši všem a najednou *8* .
    Jinak jsem dost překvapen co způsobila jedna chybička při dodávání knihy odběratelům, ale naštěstí chybička již byla opravena a je nutné napravit škody, které způsobila
    *9* .
    Takže tolik informace ohledně knihy:
    Dvojí život Lucie Vondráčkové.
  • Rozpaky

    Tak nevim, celkem by me zajimalo vekove slozeni zdejsich pisatelu. Neni to prvni "diskuse" pod osobnosti, kterou jsem precetla, a nevychazim z udivu... Zvlast tady to teda jede, tipuji tak prumerne 14 let, jinak si ty infantilni, naivni a casto proste chybne vyroky (Lucie je moje nejmilejsi fanynka... mily pisateli Kiko, zkus trochu popremyslet, coze nebo kdoze to je fanousek ci fanynka)nedovedu vysvetlit. Lucie je jen o 3 roky starsi nez ja, tak nejak jsem ji mela cely zivot pred ocima, nemam duvod nikomu zavidet ci zarlit, ale proste co se tyce zpevu, musim rict, ze to pro me neni zpevacka. Ale zdejsi mladezi, ktera nikdy neslysela treba hlas Judity Cerovske, nezna Mireille Mathier, Edith Piaf ci uz jen Barbaru Streisand, to proste asi staci...
    • Re: Rozpaky

      Plně s vámi souhlasím. Fanoušci L.V.absolutně nerozumí zpěvu. Existují daleko lepší zpěvačky /např.Jana Fabiánová, Tereza Černochová atd./ ale bohužel se neprosadí jako L.V.. Čímpak to asi je? Prostě je pořád nehrají v rádiu. Asi nemají takovou tlačenku.Doporučuji si zmíněné zpěvačky poslechnout na Youtube.
      • Re: Re: Rozpaky

        Milý Jardo, tak fanoušci Lucky podle Tebe nerozumí zpěvu? Tak proč mezi nima strašíš? Chceš nás všechny doučovat? To jako hudební pedagog? Nebo jiný pedagog?
        Nebo se jenom nudíš, a opravuješ tady písemky?!
    • Re: Rozpaky

      Taky že jo. Máš pravdu. Lucka je především herečka,poté zpívající herečka (což o sobě sama říká) a taky filozofka. Třeba při hlasování o slavíka mnozí ji volíme spíš pro její lidské kvality nikoliv z čirého přesvědčení, že by se v Evropě nenašel člověk s lepším "slavíkem" v hrdle. *3*
    • Re: Rozpaky

      *13* tudy cesta nevede,Andreo.Já jsem zase slyšel zpívat sousedovic kočku, když oblbovala mému klukovi Čičulínovi mozek do bezvědomí, že potom nevěděl co se sním děje a taky bych ji nepřirovnával k Lucii, jenom proto, že byla dokonalá(nyní je na mysli sousedovic kočka).Při definici dokonalosti, či její vynucování, je nutné brát na zřetel úhel pohledu *9* při určování kritérií *8* , protože ve skutečnosti žádná neexistují *1* *3* *15* *8*
    • Re: Rozpaky

      A ty jsi je slyšela ty rozumbrado?
  • Luci

    Teda to co jsem si teď přečetla o Lucce je nehoráznost.Tomu dementovi který je schopný napsat že Lucčinou největší zásluhou je že se narodila do slavné rodiny bych udělala z ksichtu trhací kalendář.Lucka je naše přední zpěvačka myslím že je dnes na stejné neli lepší úrovni jak Helena.Za tyto lživé informace a pomluvy bych toho primitiva ktarý tohle napsal vyhodila.náš stát je fakt tak hnusně prohnilý že to nemá obdobu.Samá špína a křivárna na obyčejné lidi.A když už někdo svou pílí něco dokáže tak na něj naházet bláto a pomluvit před celým národem.Naštěstí lidé se zdravým rozumem vědí co Lucka dokázala takže nějakým pomlouvačným blbečkům se můžem jen smát.
    • Re: Luci

      Taky mě ty nesmysly co tam o Lucce psali překvapily.
    • Re: Luci

      Tak tohle jsi přesně vystihla. To musel napsat někdo kdo je proti ní zaujatý a ale v tom případě nemá co v médiích dělat.Třeba mu jen nepodepsala fotku.Co ty víš lidi jsou strašně zlí a kvůli blbosti dokážou ledacos.
    • angelus

      Re: Luci

      Na to se nedá nic říct. Po přečtení toho článku jsem dospěl ke stejnému názoru. *4* *4*
  • Péťa

    Ahojky,Lucka je fajn holka jakou sem kdy poznala.Nevíte pls její icq????Díky. *3*
    • Re: Péťa

      NECHTEL BYCH SI TOHO MOC.KAZDY MA RAD NEJAKE SOUKROMI LUCKA
  • Fanda nejsem, držím se při zemi a tak vidím to, co fandové nikoliv *9* .Na otázku CO?!?:
    No...Lucii Vondráčkovou a nic víc... *3*
    • jely

      Re: Já

      přesně ! Nejhorší jsou fanoušci Michaela Jacksona ! Ty mu věří i to,že má jen 2 plastiky (nebo i žádnou),že jeho bílé děti jsou geneticky jeho .. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit