Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anetaruz

    Jooo

    Jupíí,převálcovala Bílou *3* *3* *1*
  • TýT7 2009

    Paráda,Lucka je na 1.místě!!
    Nejlepší je,že konečně je před Bílou!! *1*
    Lucko,pro nás si jednička! *14* *5*
    • Re: TýT7 2009

      Konečně dostal cenu někdo kdo si ji opravdově zaslouží.Ať si říká kdo chce a co chce ale Lucka je naše nejlepší zpěvačka.
      • Re: Re: TýT7 2009

        A tak to bych se tedy hádala!
  • veverka08

    Je to pravda,L.V. je nej

    Jo a mimochodem - úplně souhlasím s johankaaa . Lucii Vondráčkovou mám také nejradši, je opravdu sympatická,milá,hezky zpívá a vůbec . Já nevím - mně se její písničky líbí . *3* *14* *14*
  • veverka08

    TýTý 2009

    Lucka se v anketě TýTý 2009 umístila na nádherném 1.místě ( ! ) v kategorii Zpěvačka roku . Gratuluji !!!! ( Mimochodem - převálcovala Bílou... ;-) ) *15* *3* *14* *4* *14* *14* *1* *3*
  • johankaaa

    Lucka

    Lucka Vondráčková je nejlepší česká zpěvačka. Aspoň mě se teda její písničky moc líbí a i povahově je mi sympatická.. *3*
    • Re: Lucka

      :)) tak pokud toto usuzuješ podle toho, že vyhrává ankety tyty, slávík, super, aha, blesk, receptář, atp. tak potom ti dávám plně za pravdu.

      Osobně ale doporučuji přejít z TV estrád, českých muzikálů, maxim turbolenc a jiných českých knedlo-vepřo hudebních zvratků, k hudbě.
  • riese

    Nej nej nej ke kulatinám

    Všechno nejlepší k tvým narozeninám hodně štěstí ZDRAVÍ lásky a aby jsi nám dělala stejnou..možná ještě větší radost!!!
  • krásné narozky

    Lucinko, všechno nej, nej, nej.... děláš radost všem a těm kterým se to nelíbí ať ti .... víš co...:-) jsi šikovná a tvá práce je tvou vizitkou... hodně štěstí, zdraví a ještě jednou krásné narozeniny.
  • casemake

    narozeniny

    Všechno nejlepší k tvým 30 narozeninám *4*
  • veverka08

    Narozeniny

    Milá Lucko,moc ti přeji všechno nejlepší k narozeninám,hlavně hodně štěstí,zdraví a lásky ;-) A vydávej pořád tak dobře nazpívaná cédéčka jako dosud :-)) Přeje veverka08
  • celebrita222

    VŠENEJLEPŠÍ!!

    Ahoj Luci, přeji ti vše nej k dnešním narozeninám. Panečku už ti je 30! *3* Ale to vůbec nevadí!! Jsi ta nejlepší zpěvačka a herečka kterou znám. *14* Moc moc štěstí a ještě víc zdraví! Měj se hezky.
    *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit