Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lucinka je prostě ten nej človíček na světě! <3

    Co dodat???Jsi prostě nej! Haha *14* nejvíc se mi líbilo, jak si Lucka Bílá myslela, že vyhraje a pak Palo řekl ...Vondráčková *4* *1* taky jsem poslala několik hlasů *3* jsi nej nej nej!
  • luckav.cz

    Lucie Vondráčková tváří Reebok

    http://www.topzine.cz/lucie-vondrac kova-tvari-reebok/ *3* *14*
  • fanda

    LUCINKO,
    JSEM VÁŠ VELKÝ FANDA ! OBDIVUJI VÁS I MOJI PŘÁTELÉ, TAK V TOM FANDĚNÍ NEJSEM DOMA SÁM !
    LUCIE, PŘEJEME HODNĚ ÚSPĚCHŮ !!!
    JIŘÍ@SPOL. *14* *14* *14* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *14* *14* *14* *3* *1* *3* *4* *1* *15* *15* *15* *3* *15* *15* *15*
    • kika30

      Kika30

      Lucinka je nejlepsi zpevacka a herecka na svete. Moc ji obdivuje jak vsechno zvlada *14* je moje oblibena fanynka a oblibeny clovicek na svete! Moc ti preji aby ti vysli vsechny prani co jsi prejes *4* Obdivuji te mej se krasne *4* *8*
  • ducker

    Bohumín

    jsi ta nejlepší zpěváčka na světě, alepon podle mě :D Lucie Vondráčková byla v Bohumíně, každý se na ni těšil byla užasná :P prostě ta nej .....
  • nevím

    ahoj luci... jsi fakticky super! nejvíc se mi líbí od tebe písnička TENKEJ LED A VÍTR..., *3*
  • KRALOVSTVI KVETIN

    DOBRÝ DEN,
    CHTĚLA JSEM VÁM OZNÁMIT, ŽE JSTE ZAPOMNĚLI NA SKVĚLOU POHÁDKU, VE KTERÉ LUCKA HRÁLA, JMENUJE SE KRÁLOVSTVÍ KVĚTIN (1993)!
    DĚKUJI
    LAURA
  • kajuska.b

    lucinka

    je nejjjjjjjjjjj *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • kajuska.b

    superlucka

    ja ji zbožnuju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kajuska.b

    lucka

    Lucka je nejj na světě
    *14*
  • Jupíí

    *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit