Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • žena

    LuciSHek je velmi hezka nadherne zpiva mooc ti fandim a dotahni to jeste dal jsi bezvadna Luci :-* *3* *14*
  • svatek

    jsi hezka a moc se mi libi jäk spivas a hrajes *14* *4* *8* *15* *14* *14* *3* *1* *1*
  • žák

    jste moc dobrá spěvačka.
    • Re: žák

      Ještě, že není moc dobrá zpěvačka... To by byla teprve kombinace!
      • ale je moc dobrá.
  • zvize

    number one!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    lucku miluju prisel sem kvuli ni o ridicak,tos jezdim na kole...praha daleko znate to pekny svatky fsem *4* tom *5* animal *4* mall\ *5* *4* *5* *14*
    • *15* *1* Ty seš borec
  • Vendula

    Lucka je moc dobrá zpěvačka
  • Slavice

    A co jste říkali na Terezu Černochovou? To je hlas hodný slavice.
  • ahoj Lucko

    ahoj Lcko prave si chistam o tobe referat a jsem raad že mužu psat o takové skvele osobe jako si ti jsem moc rak a ti tvoje pisnički apsolutni bonba *1* *1* *1* tak ahoj *3*
  • ah jaj

    no sklamanie u mna ... mala byt prva a navyse nebola tam s bratom do kelu tu... :DD
  • adyla

    Luci, si skvělá!

    Ahoj Lucko, moc moc ti gratuluji ke krásněmu 2. místu ve slavíkovi jako zpěvačka. A taky za tu nejoblíbenější písničku rádia Impuls! Moc ti to slušelo, ty šaty byly krásný a účes super! *14* Takže si zasloužíš ohromný potlesk! *4*
  • angelus

    Stříbrná

    Tak Lucka ve Slavíkovi získala krásné druhé místo a písnička Láska umí víc je nejoblíbenější písničkou na rádiu Impuls. To si rozhodně zaslouží potlesk..... *4* Příští rok už to ale na toho Zlatého slavíka určitě vyjde. *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit