Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucinka je nej

    Lucka je super zpěvačka , herečka i tanečnice. Velmi se mi líbí její muzika a má krásný hlas a kdo si myslí že ne tak se sakra plete , je jedna z nejlepších zpěvaček a hereček české republiky. Takových jako ona je v českém showbyznysu opravdu málo. A to ze ji momohla teta Helena jsou jenom blbe a nepravdive kecy. Lucka se vsude dopracovala sama. Helena v 7 letech srala do plínek , a lucka v 7 letech uz moderovala , hrala v divadle , vystupovala v televizi , vydavala svoje prvni desky a zpivala (a to ne jenom u nas) , Lucka je suprova ve vsech filmech ve kterych hraje , helena byla "dobra" jen v silene smutne princezne , a i to bylo hodne slabe. Lucka je proste nej nej nej nejlepsi.
    • Re: lucinka je nej

      souhlasím ale paní helena vondráčková také zpívá dobře a nevydím důvod proč ji uražet *4*
  • Láska umí víc-remix

    http://uloz.to/2759420/lucie-vondra ckova-laska-umi-vic-dance-remix-.mp 3
    honem stahujte, skvělá předělávka hlavně pro DJs, zatím se to všem líbí, jen na oficial webu Lucie to zakázali a blokli mé odkazy i na jiných stránkách, inspiroval mne skvělej počin kapely Black Eyed Peas, kdy půvední skladbu I Gotta Feeling nechali přemixovat Davidem Guettou a vlastě do světa pustili jen surovou nahrávku s vyjádřením "ať si s tím DJs dělají co chtějí a mixují tuhle pecku podle svého"
    • Re: Láska umí víc-remix

      Ježiši kdo todle udělal dyt to se neda poslouchat!!!
      Originalní Láska umí víc je jen jedena to nezremixovaná *8*
      • Re: Re: Láska umí víc-remix

        Tak to máš tedy smůlu, jsi vyjímka, ale tak to už chodí, proti gustu... Vždy se najde jeden z 10 000 který to pohaní, škoda že jsi nepochopila, že je to hlavně na diskotéku, kde se lidi chtějí bavit a chtějí řádit.
        • kuki

          Re: Re: Re: Láska umí víc-remix

          joo jasne mozna ze sem vyjimka ale tohle je fakt des zrychlit pisnicku umi kazdej blbec!
  • Je tu nějak moc lucek ne?

    Zdá se mi že tady někdo podvádí protože je asi jen jedna lucka ne ? a tady se nazívají tak dvě!! *16* *16* *16* *16* *13* *13* *5* *5* *5*
    • Prvně se nauč psat a pak něco kecej
  • Lucka

    ahooooooooooooj tak v čera kolem 9hodiny jsem potkala Lucku v Lucerně na Václaváku šla jsem okolo ni a posloucha laj sem mp4 a vůbec jsem jí nepoznala ale v duchu jsem si říkala ta holka je mi povědomá a v tom se na mě usmála a já jsem jí usměv oplatila *3* *3* *3* *3* *4* *4* mám ji strašně mocky ráda
  • angelus

    Lucka

    Tak už nejen z doslechu, ale i z vlastního pozorování. Dnes okolo 10 hodiny dopoledne jsem ji potkal na Vinohradské, kousek od Národního muzea. Opravdu chodí a nevědět, že byla na operaci, ani bych neřekl, že kdy měla nějaké problémy s nohama. *4* *4*
  • angel.and.connor

    Ahoj

    Ahooj,jak tak koukám ta jsem ráda,že i já mám stránky na osobnostech. Každému moc děkuji za příspěvek,který sem dal. Těší mě. Děkuji za vše,co pro mě děláte. Budu se snažit dále pracovat jako jsem pracovala do teď. Zase se sem ráda podívám. Mějte se krásně. Ahooj
    • Re: Ahoj

      Ahoj lucko, doufam ze si ta prava lucka a ze se za tebe zase nekdo nevydava a pokud jo tak je pri nejmensim srab jak vysity. Ale jinak jsem strasne rada ze uz zase chodis. V patek 13. listopadu pudu do kalicha na odpoledni predstaveni muzikalu touha ve kterem hrajes hlavni roli. Uz se na tebe strasne moc tesim.
      Doufam ze se mas dobre.
      Mam te moc rada a dokonce sem se za tebe uz dvakrat poprala ze spoluzakem , protoze nesnasim kdyz te nekdo pomlouva za tvymi zady. Ja se sice normalne neperu , protoze me jen tak neco nevyvede z miry , ale ten debil mi nedavel na vybranou. Ja ho varovala at toho necha , ale onsi myslel ze ja jen proto ze sem holka ho nepreperu , ale to se seredne mylil.Dostal nakladacku , ze na ni jen tak nezapomene. To je zatim vsechno. Uz musim tak dobrou noc a zase nekdy nashledanou.
      Tereza Jasková *4* *4*
    • africa

      Re: Ahoj

      *15* *15* *15* *1* *1* *1* tak na tohle ti vážně naletíme....my nejsme debilové narozdíl od tebe, souhlasím s tím že by ses měla jít léčit *7*
    • Re: Ahoj

      Tak tohle vážně miluju když se někdo vydava za někoho jinyho!!
      Tohle je UBOHÝ!!
  • angelus

    Lucka

    Tak podle toho, co se mi doneslo, už Lucka zase chodí. A včera prý měla natáčet nový videoklip, tak snad už bude konečně v naprostém pořádku. *4* *4*
  • spekan

    ploosim

    nema tu nekdo plakat Vanesy Hudgens nebo Ashley Tisdale nebo neco z HSM za plakat Lucky Vondrackove??pokud ano tak mi napiste do vzkazu *5*
  • kikinka.panda

    lala

    ahoj kdo ví něco více o zaciu tak ať mi písne na icq 374932628 nebo na skype magdalenka.magdalenka99 nabo na vzkazy...díky papa
  • lucinka

    lucinka je proste nej nej nej mam te moćinky rada mas good pisnicky a ses mocinky dobra jednou budes mit tolik slaviku ze je nebudes moct ani spocitat tvoje verna faninka kristyna *14* *14* *14* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit