Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katulinka24

    Fotečky

    Ahoj Lucko mám prozbičku jestli by jsi mi neposlala foto s podpisem na adresu:
    Kateřina Š'ťastná
    Ježená42
    Vyskytná nad Jihlavou
    588 41

    Předem děkuji jestli pošleš jsem na tvá nej fanynka!!!
    • Re: Fotečky

      nic proti ale spis se koukni na luckav.cz a tam mas ze si musis zaslat zadost o fotku s podpisem do MM studia
    • Re: Fotečky

      ty Lucku normálně vydíráš!to jako chceš říct že když ti ji nepošle tak už fanynka nebudeš?Jsi ubohá!!!
      • katulinka24

        Re: Re: Fotečky

        Ty ses ale uplne blba copak tam je neco jako vidirani jo tak si to laskave precti jeste jednou!
      • Re: Re: Fotečky

        ty co se vydáváš za Lucku bys měl aspoň umět napsat její jméno
    • Re: Fotečky

      ano rada ti ji poslu mej se hezky
  • lucka je nej, nej nej!!!

    Lucka, je ta NEJlepší zpěvačka z ČR, a jednou mi sestra říkala, že kdysi s Luckou chodila na nějakou školu, ale kontakt na ni nemá, (škoda)
  • dready

    dready jí moc slušely(podle mě)
  • Jo, jo

    Je to takový tajtrlík. Do své tety má daleko.
    • Re: Jo, jo

      TUPČE!!!!!!!!!Ta vyschlá treska Helena kdysi byla výborná zpěvačka ale bohužel to její věčné hraní si na mladici způsobilo že si z ní každý utahuje Lucka ji dávno předčila
      • anetaruz

        Re: Re: Jo, jo

        Máš pravdu,Lucka je lepší!!! *14*
        • Re: Re: Re: Jo, jo

          To je pravda. *14*
  • lucka v

    Lucko jsi opravdová paní zpěvačka a navíc krásná a inteligentní Miluji tvůj zpěv už kolikrát mi pomohl když mi bylo ouvej
  • anetaruz

    Fandím

    Ahoj,já Lucce moc fandím a chtěla bych jí napsat tak prosím jestli tu někdo nemám na ni maila nebo něco.
  • Přímo pro Lucku..

    Luci jestli si prohlížíš diskusi tak prosím na tohle odepiš: Mohla bysi mi o sobě napsat něco víc? ..Nejsem bláznivá fanynka jen fanynka. Nikomu z česka tak nefandím. A jsi první co ti píšu. Seš prostě z republiky mě nejpříjemnější..odepíšeš? *4*
  • baluska1

    Zdarec borci

    Ahoj jsem fanynka Lucky,dokonce jsem byla na jejím konzertě.Ale víte co se o ní říka?Že je to český JACKSON,protože je pohybově nadaná.Umí krásně zpívat i tančit jako Michael Jackson,ale není tak dobrá jako on,ale jednou určitě bude.Lucka je nejlepší česká zpěvačka,kterou poslouchám nejradši.
  • k.kata

    hlasujte!!

    Ahojte lidi,hlasujte prosím pro Láska umí víc na ujdeto.cz *3* *4*
  • angelus

    Lucka

    Tak Lucka je už 2 roky adoptivní maminkou 3 jihoamerických studentů a na veřejnost se to pomalu dostává až teď. To děvče je samé překvapení. *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit