Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • best singer

    Lucinka je bezva zpěvačka všechny písničky které má jsou upe nejjjjj *3*
  • angelus

    Výborná

    Lucka je výborná zpěvačka, skvělá herečka a kromě toho i velmi krásná žena. *4*
  • eliska2

    :-)

    jo lucka je dobrá spěvačka:-) *3*
  • SOUHLAS

    Suohlasim s tema kteri napsali ze Lucik je nej... hrozne moc chci jeji autogram *14* *14* *14* *14* *14*
  • Lucík

    Lucka je skvělá.Doufám,že ji jednoho dne uvidím živě na vlastní oči a získám její autogram. *14*
  • ani

    je ta nej *14* *14* *14*
    • Re: ani

      Souhlasím. *14*
      • k.kata

        Re: Re: ani

        Taky souhlasím *14* *14*
        • Re: Re: Re: ani

          Jak sis dala tu fotku Lucíka? *7*
          • Re: Re: Re: Re: ani

            Ta se přece dá snadno nastavit.
  • ani

    lucinka je fááááákt supéééér je ta nejjj zpěvačka a herečka *1* *14* *14* byla jsem v praze na touze a mám i její podpis a fotku s ní *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* je fáááááááákt ta nejjj *1* *1* jowuju ji *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *10
  • gabriellavanessa

    luci

    Lucka je faaakt suuper!!!byla jsem na jejím vystoupení!!byla super mam i její podpis a vyfotila jsem se s ní! *14* *14*
  • No jo, ale nemá žádný vzdělání na to co dělá

    Dnes 4.6.2009 jsem natáčel rozhovor s Luckou na 49. Mezinárodním festivalu filmů ve Zlíně a prozradila, že na to co vlastně dělá,nemá žádný vzdělání.Takže je v podstatě amatérka. Večer tam má vystoupení, ale zřejmně se jede na playbek to by uměl každej.A to si říká zpěvačka???
    • angelus

      Re: No jo, ale nemá žádný vzdělání na to co dělá

      Jestli studovala zpěv nebo ne, není až tak podstatné. Už mnohokrát dokázala, že zpívat umí a myslím, že prodejnost jejích cédéček to celkem jasně dokazuje. *5*
  • Talent a pracovitost jí určitě nechybí

    Musím reagovat na předchozí příspěvek. Lucka je hezká, ne však krásná, má velký talent, krásně tančí a hraje, je dříč, ale to zabarvení hlasu... jsou daleko lepší zpěvačky s krásným hlasem a nepíše se o nich, ani lidé neví, kolik dívek má talent, ale to je život. Když už Lucka-tak má být přirozená a proč fotí sexy fotky, které jí absolutně nesedí, protože je dívčí typ a ne sexy kočka. Čauky všichni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit