Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mattie

    NEW

    teda tieto nové fotky nie sú hnusné ale môj názor je taký, že krajšie vyzerá keď je nenamaľovaná- stačí len tak trochu lebo ten červený rúž je fakt nesedí,,!!!,,a ešte, som čítala článok, že lucka je naroztrhani či niečo podobné,, teda ja ako okrem toho že, furt dačo v mediách s jej súkromnými vzťahmi,, ale žeby niečo so spevom, herectvom alebo čím,,, Veľké NIČ!!!,, preto ju ľudia majú stále na očiach a potom, keď raz za dva roky natočí daké nove dva klipy tak z nej robia hviezdu
  • Fakt dobrá

    Lucka není žádná krasavice, má vzhled věčného děvčátka, její zabarvení hlasu není moc líbivé, ale vážím si jí pro její všestrannost a pracovitost. Zdá se mi, že je velice ctižádostivá a jde si za svým cílem. Přeji hodně úspěchů.
  • Je herečka

    Je to skvělá herečka, která mistrně hraje skromnou a přitom duchaplnou zpěvačku a herečku. Je to vše jen póza. A její zpěv je prostě hrůza (např. Vítr nebo jak se to proboha jmenuje).
    • Re:

      Její zpěv je fantastický. Jenom pukáš závistí *5*
      • Re: Re:

        Fantastický?????!!!!!!!!!????????, Boha jeho a pak si o nás nemají myslet, že nemáme vkus
    • mattie

      Re: Je herečka

      moja reč!!§
  • lucka

    ma moc pkne oči. *4*
  • Lucka je super:-)

    Lucku mám opravdu moc ráda.
    Je moc šikovná.
    Za svou dlouhou kariéru toho stihla,už opravdu strašně moc.
    V rádiu moje máma slyšela,že prý s Tomašem Vernerem pořád chodí.Prý to Lucka sama za sebe v tom rádiu potvrdila.Jestli mi nevěříte tak mi prostě nevěřte...Je to vaše věc.
    *3*
    • angelus

      Re: Lucka je super:-)

      Ahoj, jestli Lucka s Tomášem stále chodí nebo ne, to nevím. Já osobně to nikde neslyšel, ale myslím, že se nemusíš hned tak zlobit. (tak mi prostě nevěřte...je to vaše věc). Nikdo ti snad nic neudělal, nebo snad ano? *13*
      • Re: Re: Lucka je super:-)

        Ahoj...Ale já se nezlobila.Nemyslela jsem to špatně.Jenom jsem napsala co jsem chtěla...Asi jsi to špatně pochopila.(krčím rameny)Jinak jedtli něco tak se omlouvám.
        • angelus

          Re: Re: Re: Lucka je super:-)

          V tom případě se ti omlouvám já. Byl jsem dost unavený a tak jsem asi reagoval velmi přehnaně. Ještě jednou se ti omlouvám. *4*
  • k.kata

    Nejjjj

    Lucka je nejjjj,mám jí moc ráda *4* *14*
    • Re: Nejjjj

      hele joanne a sisinko 1171 vy asi myslíte o lucce ,že je hrozná a ,že její písničky jsou hrozné ,ale to není pravda chtěla bych vidět vás jak zpíváte jak hrajete jak skládáte písně a to všechno možné co ona má za povolání.měli byste ji radši obdivovat ,že to všechno zvláda vážně bych chtěla vidět vás na jejím místě. a že nemá děti to nevadí až vám bude 30 a nebudete mít děti tak vám zrovna nebude nejlíp když vám to bude říkat a ke všemu v tomhle věku je normální,že hodně ženskejch nemá děti.třeba si nejdříve chtějí dodělat kariéru tak vás žádám už tohle o ní nepište neni zrovna tohle co o ní píšete milí.zamyslete se nad sebou jestli byste to její povolání zvládli a nepomlouvejteji gábi 218 přeju hezký den *1*
  • angelus

    Lucka je nejlepší

    Ahoj, pročítal jsem zdejší příspěvky a říkám si, co tady někteří lidé dělají. Přihlásit se do fanklubu nějaké osobnosti a pak ji urážet, to je podle mě ukázka vlastní hlouposti a ignorance.
    Do jednoho příspěvku někdo napsal, že Lucka je píča. Autor toho příspěvku by se měl nad sebou velmi vážně zamyslet.
    Už proto, že toho v životě zřejmě sám moc nedokázal, a tak musí urážet všechny, kteří jsou úspěšnější, než on sám. Lucka Vondráčková je skvělá herečka, výborná zpěvačka a tanečnice a v neposlední řadě i velmi krásná žena.
    Na svůj věk toho dokázala víc, než někteří jiní za celý život.
    P.S. A pro ty, kterým se nelíbí její písničky: NEPOSLOUCHEJTE JE. Budou-li je hrát v rádiu, přelaďte ho. Budou-li je hrát v TV, vypněte ji. Alespoň si pak nebudete muset stěžovat, jak je to strašné, poslouchat její hlas a její písničky.
  • anetaruz

    láska umí víc

    Hodně se mně líbí ten klip Láska umí víc *3* .Pořád si ho pouštím *3*
  • Příjemné

    Lucka mi příjde jako fajn kamarádska,hodná,a příjemná slečna.Řeknu vám že jsem ještě dítě ale už velmi dobře umím odhadovat lidi.A pro mě je lucííí jako kamarádka a super spěvačka.Doufám že se podaří luci a no raději nic.Ahoj *4* *14*
  • Je filozofka

    *4*
    • k.kata

      Re: Je filozofka

      Jj je *3* *3* *4*
    • milan95

      Re: Je filozofka

      ANO

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit