Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy92

    Filosofka???

    Lucie Vondráčková je filosofka????????????
    • wendy92

      Re: Filosofka???

      Tak asi vystudovalala filosofii...nwm...
  • lieblinka

    Lucka je skvělá

    Lucku mám moc ráda,má skvělej hlas a vždycky to dokáže skvěle rozjet,zato její tetičku nemůžu už ani vidět. *9*
  • Lucka je má nejoblíbenější česká zpěvačka

    Lucku mám moc ráda.Skvěle hraje,má nádherný hlas a umí velice šikovně tancovat. *14*
  • Lucka je nejlepší

    Lucka je super!!! *3*
  • setkání

    ahoj lucko to jsme zase my co se chceme stat zpevackami ¨my jsme se te chteli zeptat jestli by ses s nami chtela sejit na mích nasrozeninach v oharich u kolina je to bytovka cislo 150 a me narozeniny jsou 17.4. moc te prosim prijd na mou oslavu to je muj sen te videt prosim ja jsem tvim dluznikem prosim jestli nam to odmytnes tak je nas zivot v troskach prosííííííííííííííím *1* *1* *3* *5* *14* *7* *4* *14* *3* *9* *4* *15*
  • jak si ziskala kapelu

    jak si ziskala kapelu ? Ja se chci stat s kamaradkou spevackami .Prosim poslala bys nam to jak si ziskala na kackawe@seznam.cz a buresova55@seznam.cz a das nam tvoje icq ? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pridej si me

    ahojik lůco byla bych rada kdybyses nam ozvala na e-mail od kaci je:tleskoprdelka@seznam.cz a od lůuci takze odeme je:pussycat07@seznam.cz tak pa a jsi fajna zpevacka a amem te moooosinky radiiii pa luca a kata!!!!!!!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • ráda

    jo je to kočka a také prý chodí ráda bosa,jednou jsem jí tak potkal v praze na václaváku a nedalo mi to se jí nezeptat proč nemá botky,prý se vždy večer po těžkém dni jde ráda bosky po peraze projít,a to i přesto že má černá chodidla
    • Re: ráda

      to je teda masakr a to ji nevadí,když šlápne do psího výkalu nebo nějakého střepu?
  • kdo je krásnější než lucka?

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Lucka je přepřekrásná a snowboardacich právě jsem díval byla krásná
  • není

    Ona není žádná filozofka,to je jako bych srovnávala Jana Ámose s ní...to že vystudovla Filozofickou fakultu z ní nedělá filozofku!
    • Re: není

      Ona je filozofka.V jednom rozhovoru i sama potvrdila,že je filozofka. *3*
      • Re: Re: není

        prosim rekni nam kde si nasla tu odpoved ze rika ze je filozoska prosim
        • Re: Re: Re: není

          V show Uvolněte se prosím,tak byl rozhovor s Luckou.Pan Kraus jí dával otázky.Lucie tam řekla,že je doktorka Filozofie.Ona to prý,ale moc nezveřejňuje.Jo a nejsem na hlavu!!!Podívej se na You Tube na ten rozhovor a uvidíš. *4*
        • Re: Re: Re: není

          To teda není!Asi ti hrabe.. jestli chceš přirovnávat jí a Jana Amose Komenského tak jsi na hlavu.. teda jestli víš že byl FILOZOF!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit